Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Telefon vásárlás fórum

Telefon vásárlás (beszélgetős fórum)

2013. dec. 4. 08:14
Nah, úgy néz ki az Asha 503 mellett döntöttem, igaz nem klasszik mobil, de egynek jó lesz :)
2013. dec. 3. 09:28

Sajna t-mobilos vagyok.

A készülékek drágák, de nagyon jó flottában vagyok benne, alig fizetek valamit :D

14. grizus
2013. dec. 3. 00:47
Vodafone. 15 körül van, nagyon szeretem.
13. Kamillka (válaszként erre: 7. - Li Dzsin)
2013. dec. 2. 13:27

A BB nem éri meg az árát. Még üzleti előfizuval is többe kerül, mint amennyit ér. Eddig csak BB-t vagy Iphone-t kaptunk céges telónak... személy szerint én nem szeretem egyiket sem. E-mailezésre jó a BB, de kb annyi. Ha bedöglik egy céges mobil, már inkább androidost vesznek(Samsung Galaxy Note és barátai), mert sokkal jobban kezelhetőek és rugalmasabbak. (bár ez nyilván ízlés kérdése is- kinek mi jön be...)


A privát telefonom anroidos (a 2 évesemet most apám használja én meg vettem egy másikat magamnak). BB-re biztosan nem költenék saját budgetből egy fillért sem :S

Egy jobb androidos telón ugyanúgy fut minden, mint a tabon.

2013. dec. 2. 13:18
ha Samsungnál akarsz maradni és nem baj az érintő, nekem az Ace vált be, valamivel olcsóbb kategória mint a többi Samsung, de a tudása jó. Meg a Nokia Lumia 625-öt dicsérik, főleg az akksiját.
11. Li Dzsin (válaszként erre: 10. - Kangaroo Island)
2013. dec. 2. 13:10
Majdcsak lesz valahogy, remélem így karácsony táján azért lesznek jobb akciók.. köszi a segítséget! :)
10. Kangaroo Island (válaszként erre: 9. - Li Dzsin)
2013. dec. 2. 12:58
most nem bírják ki a telefonok 2-3 évig sajnos, a gagyik sem, amik nem tudnak semmit.
9. Li Dzsin (válaszként erre: 8. - Kangaroo Island)
2013. dec. 2. 12:49

Mindenképpen előfizuval veszek, már közel 10 éve.


Az ár/érték aránnyal kapcsolatban nem vagyok teljesen biztos. A mostani samsung S5230-emet 3 éve 12ért vettem és csak most kezd igazi gondja lenni. Ezek után egy 50-70 ezres telefonnal kapcsolatban azt hiszem már túl nagy elvárásaim lennének :D

8. Kangaroo Island (válaszként erre: 7. - Li Dzsin)
2013. dec. 2. 12:39
lehet hogy drágák, de legalább nem kell gyakran cserélni. vegyél előfizetéssel és az nem olyan drága.
7. Li Dzsin (válaszként erre: 6. - Kangaroo Island)
2013. dec. 2. 11:23

A bberry meg az iphone az a baj, h elég drágák, arra most nincs keretem. :S

Nekem az andoriddal nincs különösebb bajom, a tableten az van, egészen jól kijövök vele. Bár nem tudom telefonon milyen lehet :S

2013. dec. 2. 09:59
én androidosat többet nem veszek az biztos, vagy nokia vagy bberry vagy iphone.
2013. dec. 2. 09:43

Annál kicsit okosabbara vágynék, főleg a fényképezőre gondolva.. az Asha 300-al szemeztem egy ideig, de arról minden ismerős akinek van, csak rosszakat mondott.

Most érintőképernyős samsungom van, szóval az érintőképernyő sem kizáró tényező :)

2013. dec. 2. 09:27
hát pdf-et ne várj egy nyomógombostól, mert nagyon kicsi hozzá a kijelző. egyébként a Nokiának vannak tök jó nyomógombos készülékei amik ilyen nem is okosak, de nem is hülyék, pl a Nokia Asha 210
3. Li Dzsin (válaszként erre: 2. - Kangaroo Island)
2013. dec. 2. 09:19

Szívem szerint nyomógombosat, de abból már sajna nagyon kevés van :( Szóval igazából tök mindegy. :D

És kicsit okosat, nem hátrány ha tudja kezelni a pdf-et :)

2013. dec. 2. 09:14
milyet akarsz? érintőképernyős? nyomógombos? okos? nem okos?
2013. dec. 2. 08:45

Sziasztok!


Telefont szeretnék lassan venni, mert a meglévőm már az utolsókat rúgja.. De a mai kínálatból nagyon nehéz választani, egy kis segítséget szeretnék kérni. :)

Nincsenek nagy igényeim, tudjak vele telefonálni, smsezni és képeket csinálni. Lehetőleg jó képeket. Jah, én ne kerüljön 80ezrekbe :D

Eddig mindig Samsungom volt (általában egy év után szervíz vmi miatt, majd egy évet még kibírt), most a Nokiákkal meg a Sonykkal szemeztem még, de ha vannak jó tapasztalaitok más márkákkal kapcsolatban, szívesen fogadom őket! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook