Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehetseges a Femibiontol nagy etvagy es hanyinger, emelyges? fórum

Lehetseges a Femibiontol nagy etvagy es hanyinger, emelyges? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 19. 18:07
Nekem is nagyon fájt a gyomrom a Femibion 800-tól, 4-5 szem után kidobtam!
2013. dec. 2. 09:09

Koszonom a valaszokat! A puffadas nalam is megvan.

Az a baj, hogy most kezdtem egy uj dobozt. (Max. elajandekozom sogornomnek) ma sem veszem be es meglatjuk, estere mi lesz velem...

2013. dec. 2. 08:28
Szia! Nekem a terhesvitaminok nem befolyásoltak semmit. Akármit szedtem én hánytam és rosszul voltam minden reggel, de amikor nem szedtem semmit akkor is :-)
2013. dec. 2. 08:26

Nekem az első terhességem alatt a gravida, másodiknál az elevit, most pedig a femibion okoz ilyet... onnan tudom, hogy az első kettőnél váltottam, megszűnt minden tünet, most pedig ha elfelejtem bevenni a femibiont, akkor is jól vagyok... Igaz, nekem este jelentkezik, és olyan mértékben puffadok, hogy 25 hetes simán lehetnék... Ezt még elviselném, de annyira fáj a gyomorszájam, hogy legtöbbször sírok... :( Még 6 szem van belőle, de valószínű váltok... :)

Most vagyok 12 hetes.

2013. dec. 2. 08:03
Igen lehet, próbálj ki másikat. Én ismerek oylan anyukát aki az elsö babánál a elvittöl hányt és a gravidától nem a második babánál meg pont fordítva. Ami még fontos hogy ne éhgyomorra vedd be.
7. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Cooltim)
2013. dec. 2. 07:27
Szia! Lehet, en is rosszul voltam a Femibiontol. Igaz, az Elevittol is :)) Terhesseg alatt vegul Beres cseppet szedtem, meg sima folsavtablettat (Tifolt), ezek nem artottak.
2013. dec. 2. 06:36
Én ősszesen 4x hánytam a Gravidától, az Elevittől soha. Így a 2. gyereknél szerencsére teljesen kimaradt a dolog.
2013. dec. 2. 06:14
Én anno a Gravidával produkáltam ugyanezt.Nem is szedtem többet.
2013. dec. 2. 06:02

Szia!


Egyik nagyon jó barátnőm is hányingert ill rosszul létet produkált csak épp az evelittől. Ő is azt hittem, hogy ez a terhesség velejárója míg nem haza nem utaztak hétvégére a szüleihez és elfelejtette vinni a vitamint magával és lőn csoda nem volt émelygés. Lehet meg kellene próbálkoznod más vitaminnal.

Az éhség pedig természetes velejárója bármelyik vitaminnál, ha vitamint szed az ember akkor az étvágy is nő sok esetben, persze ez se törvényszerű, meg azért te "speciális" állapotban vagy :) Én pl ha vasat szedek akkor vagyok ilyen kis éhenkolbász :) Szerintem nem állj ellent ha éhes vagy egyél csak válogasd meg, hogy mit és milyen mennyiségben. Nem lesz baj, jó egészséget :)

2013. dec. 2. 05:43
Ki kell próbálni hogy nem szeded pár napig. MIndenkinek másképpen reagál a szervezete akár a vitaminokra is.
2013. dec. 2. 05:36
Nem hinném.
2013. dec. 2. 00:42

Delutanra minden nap hanyinger, emelyges jelentkezik nalam. (Tudom, a terhesseg velejaroja) nagy etvagyam is van. Ha nem tudok enni ket orankent legalabb, akkor szinte rosszul vagyok. Tegnap nem vettem be a Femibiont es ezek a tunetek nem jelentkeztek. Szerintetek van ehhez koze? 9 hetes babas vagyok, lanyommal mas vitamint szedtem anno.

Koszi elore is a segitseget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook