Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Idős korban megkezdett szexuális élet. Sokat veszítettem? fórum

Idős korban megkezdett szexuális élet. Sokat veszítettem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
98. Perla del Mar (válaszként erre: 90. - E859f11f0c)
2015. márc. 20. 01:29

Erről van szó! Nem tetszik a fiúknak, ha ilyen egy lány! Jó pár éve van az 7-8 legalább mikor összejött az exével megörült, hogy végre egy lány, aki rendesnek tűnik, mert a mai lányok olyan ku..ák . A következő barátnőjét el is vette és most gyereket akarnak már !

Apám is mesélte , hogy a munkahelyén téma volt köztük, hogy mit csinálnak szórakozás címén a mai lányok a discokban. Ne messze tőlük volt egy szórakozóhely innen volt a téma.Különböző korosztályúak voltak és igen megvetően beszéltek róluk!

2015. márc. 20. 01:02

Igen sokat. Nagyon sokat.

Számolj!

Az átlag 16 év körül kezdi. Napi egy átlaggal számolva ez több, mint HÁROMEZER elélvezés.Ha ennek egy tizede nagyon jó, az is több, mint háromszáz. Ha ennek is tíz százaléka felejthetetlen, akkor már kezessz ráérezni, mit vesztettél?

96. NomNom (válaszként erre: 94. - 9c87c886db)
2015. márc. 15. 10:11
Neki már írhatunk, töröltette megát. :D
95. Csipkerózsika (válaszként erre: 2. - F3000dc5ef)
2015. márc. 15. 09:51
Én is ennyire gondoltam. :D
94. 9c87c886db (válaszként erre: 1. - E859f11f0c)
2015. márc. 15. 09:33
ha neked egy 25 éves idős? nem az eszedért szeretnek,az biztos.
93. moonlight13 (válaszként erre: 89. - E859f11f0c)
2014. ápr. 16. 11:54

Az alapján, amit itt írsz, csak a szép nők mennének férjhez, és azok szülnének gyerekeket!

Szerinted ez így van?

2014. ápr. 16. 10:43
rengeteget!
2014. febr. 26. 20:26
Ezek szélsőségek. Ne ezzel foglalkozz,hanem magaddal, építs önbizalmat.
2014. febr. 26. 20:19

De amúgy ma azt hittem dobok egy hátast.

2 srác beszélgetett. Arról volt szó, hogy a mai lányok mennyire "használtak" mert hogy már 15 évesen mindenkivel összefekszenek, és 18 éves korukra hogy is mondták... lötyög bennük a .....

Annyira könnyen kaphatóak. Aztán elgondolkodtam hogy mit is várhatnak a pasik? Ha valaki szűz 20-on évesen (vagy akár 18-20 évesen) az ciki, meg ügyetlen és nincs kedvük vele bajlódni. De ha meg tapasztalt, akkor r*bi.

Vagy azt várnák hogy ne legyen "agyonhasznált" r*bi, de legyen kellő tapasztalata ahhoz hogy jó legyen a szexben?

89. e859f11f0c (válaszként erre: 87. - Porcukor16)
2014. febr. 26. 20:15
Mert először a külsőt veszed észre. Azzal tudod megfogni az embert. Lehet akármilyen szép a belsőd, ha kívülről nem vagy jó, esélytelen vagy. Illetve barátságnál nem, ha először barátok az emberrel és utána alakul szerelem.
2014. febr. 23. 12:38
Kicsilányka,ha neked a dugás hiányzik ad oda magad az első fiúnak,mert ma már nem szégyen kimondani sem.Ám ha az érzéki szex érdekel egyet jól jegyezz meg.Senki sem született tudással a szex terén,azt a gyakorlat hozza magával.Mind a két fél tele van érzéki területekkel, amit érdemes felfedezni,na akkor lesz az igazi csoda,amire te is áhítozol.Olyan a testünk, mint egy HANDSZER,csak kel tudni játszani rajta.Viszont ez nem az első alkalomma történik meg,mert a gyakorlat teszi a mestert.A hangszeren is sokat gyakorolnak mire tudnak igazán játszani,hát a szex sem kivétel ez alól.
2014. febr. 23. 11:37

Ha nem szereted magad, felvehetsz akármit, nem lesz jó. Mennyi ilyen lány van itt...bántottak régen???Csúfoltak? Menthetetlen testi fogyatékosságod van? Miért nem szereted magad?

Miért csak a külsőségek tetszenek és miért nem lépsz valaki irányába?

2014. febr. 22. 23:41
nem becsülitek meg azt, amitek van..
2014. febr. 22. 23:38
ha nyomorékok volnátok, érthető lenne. de így..
2014. febr. 22. 23:32
undorítóbb dolog saját magadat így becsmérelni, mint másokat!!!! s tele a hoxa ilyen fórumokkal..
2014. febr. 22. 23:28
egyik nem érzi nőnek magát, mert kicsi melle, másik amazért.. szomorú.
2014. febr. 22. 23:27
kövezzetek meg érte, de én tornacipőben is szexinek érzem magam. nem tudom, mi van veletek, lányok.
2014. febr. 22. 23:21
Kicsi lány neharagudj,de az unokám lehetnél.Elösször szeressd meg önmagad,majd aztán a férfiak is észre vesznek.A tükörbe mondd el reggelente igen is szép vagyok,mert minden fiatal szép, csak meg kel találnod önmagadban azt ami szép és azt kihangsúlyozni.Mikor fiatal voltam én is azt hittem csúnya vagyok,viszont formás voltam és az öltözködésemmel ezt kihangsúlyoztam.Feszes volt rajtam és látszott az alakom fütyültek is utánam.Dús hajam volt és megnővesztettem,hogy azzal is feltünő legyek.Észre fognak venni,de ezt csak te tudod elérni,ha megvizsgálod,hogy benned mi a szép és azt kihangsúlyozod.Ne akarj másokra hasonlítani,hogy festeted a hajad,mert az csúnyább, mint a természetes hajszíned.
80. kriszta773 (válaszként erre: 78. - E859f11f0c)
2014. febr. 22. 19:08

ha utálod magad, és nem tartod szépnek, akkor lehet, észre sem veszed, ha megtetszel mégis valakinek, mert nem gondolod, hogy bejön neki a külsőd. de nem értelek, ha nem tetszik, ahogy kinézel, miért nem változtatsz rajta?

ha másoktól várnád, hogy győzködjenek, hogy de igen, jól nézel ki, az nagyon lehangoló tud lenni azok számára. és farmerban is lehet valaki nőies és dögös, mint ahogy egy kihívó, dögös ruhában is nevetséges inkább, ha nem tudja hordani :)

2014. febr. 22. 18:56
Lemaradni a szexről nem lehet,de te egy olyan lány vagy akinek,ha meglát egy fiút nem teszi rögtön szét a lábát.Azok a lányok akik korán kezdik és nem nézik azt,hogy kivel henteregnek.Őket a normális férfiak csak lepedőnek nézik és nem egy komoly embernek.Remélem,hogy nem sajnálod,hogy nem korábban lett érdeklődésed a másik nem iránt,mert azok a lányok nem mérvadóak.Minden ember külön egyéníség,hogy nem vettek észre eddig a fiúk és a férfiak,az pusztán az öltözködésen múllik.Ha kicsit merésszebb lennél,már tolonganának,hogy a közeledbe jussanak és észrevedd őket.Semmiről sem maradsz le, csak a skalpgyűjtésről,de bízom benne,hogy ez nem tragédia.Ha olyannak adod elösször magad akit szeretsz, az meghatározó lesz az egész életeden át.Két fajta szex van az egyik csak dugás ami nem neked való.A másik érzelmekkel teli érzéki szeretkezés,ahol nem számit semmi csak megismerni akarja két ember egymást és azt földöntúli boldogságban részesíteni.Szerintem te is erre vágysz és ez el fog jönni,de nyílj meg ne görcsölj.
78. e859f11f0c (válaszként erre: 77. - Kriszta773)
2014. febr. 22. 18:35

Régen mikor melírozva volt a hajam és 2 havonta jártam fodrászhoz vágatni meg hasonlók, akkor normális volt a frizurám. Most 4-5 havonta járok, tépettre van vágva, és barnára festem. És mégis utálom saját magam.


Használok alapozót, korrektort, szempillaspirált, pirosítót, néha szájfényt. És mégis utálom magam, mégsem vagyok szép.


A nőies ruhastílus meg nem tetszik. Én farmert szeretek hordani, a szoknyákban hülyén érzem magam.

77. kriszta773 (válaszként erre: 71. - E859f11f0c)
2014. febr. 22. 17:46
attól, mert csináltatnál egy normális frizurát, sminkelnéd magad és nőiesebb ruhákat hordanál, még nem lennél ribis, csak csinosabb és vonzóbb
76. Living Dead (válaszként erre: 71. - E859f11f0c)
2014. febr. 22. 16:43
Aha. Mert csak a ribis csajok meg a jókislányok léteznek. Semmi átmenet, semmi egyéniség, stílus, árnyalatok?
75. 5cfd2e98da (válaszként erre: 74. - Lauesz)
2014. febr. 22. 13:32
Így van:) Nincs korhatár :)
74. Lauesz
2014. febr. 22. 11:16
Hmmmmm, "idős" korban 25 évesen kicccsilag...:) Az én páromat 45 évesen vittem bele a többesbe stb...És még ő sem volt idős...Akkor csináld amikor élvezed és jól esik..:)
2014. febr. 22. 09:02

Ha erre jutottál, hogy ribisnek kéne lenned, akkor mégsem vagy egy értelmes lány!!

Nem, nem kell annak lenned, mert úgysem Te lennél, ami miatt vagy csak meghúzni akarnának vagy semmit. Kell ez neked?

2014. febr. 22. 04:01
sokat!
2014. febr. 21. 21:54
De amúgy az jutott eszembe ahogy elnézem körülöttem a lányokat, hogy kicsit r*bisebbnek kellene lennem. Nem? Csak nem tudok olyan lenni az a baj, az ilyen jókislány típus meg nem kell senkinek...
70. e859f11f0c (válaszként erre: 69. - 66112ea05a)
2014. febr. 20. 21:51

Nem :D

Az még odébb van. :)

69. 66112ea05a (válaszként erre: 1. - E859f11f0c)
2014. febr. 20. 21:45
Azt hittem, hogy legalább 50 éves vagy:D
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook