Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pozitív dolog, ha a boltban ahová rendszeresen jártok az eladó tudja, hogy mit szoktatok venni? fórum

Pozitív dolog, ha a boltban ahová rendszeresen jártok az eladó tudja, hogy mit szoktatok venni? (tudásbázis kérdés)

2013. dec. 9. 20:29
Hát hogyne! Pláne, ha gondoskodik arról, hogy legyen is belőle, amikor meg akarom vásárolni.
18. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2013. dec. 9. 18:43

Igen, jólesőérzés. Én pl. imádom a x parizert, az eladó már csak annyit kérdez, ha ránézek( és nem nézegetem a pultban az árukat), hogy - 15dkg.?

Ez jó, ugye?

De látom, hogy akik piáért mennek, csak ránéznek pl. a borra, amit szokott és most is fog venni. Hát, igen, a törzsvevők szokásait megjegyzik.

Ez az illető így naponta 3 boltba megy, (jól el vagyunk látva üzletekkel) nem értem, miért nem veszi meg minden reggel egyszerre.

17. grizus
2013. dec. 3. 01:06
Igen. Nekem van így kedvezményem egy bioboltban.
2013. dec. 2. 10:15
Persze,hogy igen.A baj,csak az,hogy ezt inkább egy kisboltban tapasztalható,egy multiban ritkán.
15. Mari20
2013. dec. 2. 09:36
szerintem igen, én örülnék neki
14. SDitti
2013. dec. 1. 21:39
Egyértelműen!
13. simple (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2013. dec. 1. 21:17
Persze, hogy pozitív. Mikor én ruhaüzletben dolgoztam, ránézésre tudtam például hogy kinek mi a mérete és melyik fazon áll neki jól. Azokat kérés nélkül adtam hogy próbálja fel, Mindig vásároltak és örültek ennek. Ha rendszeresen járok valahova vásárolni, és tudják mit viszek, az azt jelzi számomra hogy fontos vagyok, és figyelnek rám. Ritka dolog a mai világban, épp ezért nagyon értékes!
12. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2013. dec. 1. 21:11
En nagyon szeretem, sok helyre visszaterek, ha a kiszolgalas olyan. Multkoriban kifogasom volt es nem ugy alltak a vevohoz azt kell, igy oda viszont sosem mek tobbet...Konkretan labdakat vettem, az egyikrol nem lehetett lemosni az arat semmivel, a masik mintaja pedig tok felre volt nyomva, azt nem vettem eszre a csomagolas miatt... Vasarlaskor kedvesek vtak, reklamaciokor pedig nagyon bunkok...
2013. dec. 1. 21:09

Na most gyorsba írtam egy listát. 41 személy jutott eszembe, de sztem van az még több is ha gondolkodnék tovább. Nem is hittem volna....


Igen amúgy mikor először csináltam azt hogy beléptek és adtam rögtön ezek az emberek mind pozitívan fogadták, volt aki meg is köszönte stb.

10. enci83
2013. dec. 1. 20:56
Számomra megtisztelő érzés,mert azt sugallja,hogy vagyok olyan fontos,/mint vásárló és mint ember is/hogy megjegyezzék azt amit nap mint nap megveszek!Bensőségesebb és barátibb is ilyen helyen vásárolni!Szívesen járok olyan helyre!!!!!
2013. dec. 1. 20:51

Én ezen gondolkodtam el, hogy nem is tudnám összeszámolni hogy hány embernek tudom a típusát.

Így elkezdtem gondolkodni és: ja még neki is, ja még neki is.

2013. dec. 1. 20:49
Szerintem is pozitív. Én nagyon szeretem, ha megismernek és tudják, hogy mit fogok kérni:)
2013. dec. 1. 20:46
A pékségben ahová járok, az előző eladó is ilyen volt.....Mindenki szerette. Szerintem ez nem egyszerűen pozitív, hanem egy bensőséges dolog:)
2013. dec. 1. 20:45
Persze :) Szeretik a vevők :)
2013. dec. 1. 20:44
igen
2013. dec. 1. 20:36
igen
2013. dec. 1. 20:34
Szerintem igen. Egyfajta közvetlen viszony. Ez általában a személyes kiszolgálásnál kisboltokban így szokott menni. :-) mint a kocsma. A törzsvendég belép a pultos kérdés nélkül tölt :-)
2013. dec. 1. 20:33
igen
2013. dec. 1. 20:31

Dohányboltban dolgozom és rengeteg olyan vevőm van aki minden nap szokott jönni. Belépnek az ajtón és már tudom hogy mit kér, nem is kell megszólalnia, csak köszönni.

Ez pozitív dolog? Ti hogy fogadnátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook