Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sote1 klinikán jó dokit ajánlanátok? fórum

Sote1 klinikán jó dokit ajánlanátok? (beszélgetős fórum)


2013. dec. 3. 15:33

Szia!

Én is dr. Pataki Zoltánt javasolom! Nagyon emberi, pedig az első babámat úgy szültem nála, hogy ügyeletes orvos volt, mégis bejött naponta megnézni, hogy hogy vagyok! MEgjegyzem, az első babánál a Krasznai István lett volna a fogadott orvosom, de nem volt hajlandó bejönni a szabadnapján, mert mentek vidékre anyósához. (Ja, és Krasznai István előre tudta, hogy másnap indítják nekem a szülést.) Ezek után a második babánál talán nem véletlenül választottam dokimnak dr. Pataki Zoltánt, és nem bántam meg :)

2013. dec. 3. 13:51

Szia!

Én Dr. Pataki Zoltánnál szültem mindkét gyermekemet. Magánrendelése is pesten van. Korrekt volt és segítőkész.

8. tbt0801 (válaszként erre: 6. - Krozsu)
2013. dec. 3. 12:13

Nála szültem mindkét gyerekemet, ha kellenek információk, írjatok privit!

Árak, minden egyéb!

2013. nov. 30. 21:56
Én Dr. Papp Csabához genetikai rendelésére jártam. Személyes tapasztalatom, hogy korrekt, kedves, türelmes. Segítőkész és figyelmes. Rosszat nem tudok róla írni, mert olyat nem tapasztaltam nála! "sem"
6. krozsu (válaszként erre: 5. - K.anita78)
2013. nov. 30. 21:39

Krasznai István, nőgyógyász rendel a Krama Egészségközpontban is. Rá gondoltam az ár tekintetében.

Papp Csabáról pedig véleményt szeretnék, mert olvastam róla nagyon jókat és elég rosszakat is.

5. k.anita78 (válaszként erre: 4. - Krozsu)
2013. nov. 30. 21:31
Melyikre gondolsz?
2013. nov. 30. 21:23

dr. Papp Csabáról tud valaki valamit?

Krasznai doki Pesten is rendel, ugye? A honlapon nem láttam árakat, arról van valakinek infója?

3. -ildike30- (válaszként erre: 2. - K.anita78)
2013. nov. 30. 20:24

Énis őt szemeltem ki, Fóton van minden kedden magánrendelése is.


Nagyon szépen köszönöm a választ!

2013. nov. 30. 20:21
Dr. Krasznai István - normális és emberi, többet nem tudok róla.
2013. nov. 30. 16:25

Sziasztok!


Első babámat várom és olyan dokit keresnék a Sote1-en, aki nem pénzéhes, normális, emberi.

Ja és ha esetleg magánba hívna, ne egy vagyont kérjen el.

Köszi mindenkinek, aki segít.

A topikba és privibe is jöhetnek az infók :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook