Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy mondjam el, hogy fiunk vagy lányunk lesz? Emlékezetessé szeretném tenni. fórum

Hogy mondjam el, hogy fiunk vagy lányunk lesz? Emlékezetessé szeretném tenni. (tudásbázis kérdés)


2013. dec. 16. 16:19
Mi egy nagy partyra voltunk meghiva,amikor ott a kismama felbontott egy boritekot,amit az orvos adott neki az ultrahangrol.Megkerte az orvost,hogy ne mondja meg,hogy mi lesz,fiu,vagy lany.A vendegek vittek ajandekokat,ki mit vart.Kicsivel tobb volt a kisfiu ajandek.A kismama felbontotta a boritekot,es mondta,hogy kisfiu lesz.
2013. dec. 16. 12:42

Én annak idején szintén elterveztem, hogy majd valami nagyon kreatív, emlékezetes dologgal adom tudtára.

De amikor vége volt az uh-nak, nem bírtam ki, hogy ne hívjam fel, és csak annyit mondtam: "az arcát nem tudom, de a kukija tisztára mint az apjáé"...

Épp megbeszélésen volt, azt mondta, alig tudott a bőrében maradni...:)

2013. dec. 16. 11:08
Jajj csajok. Voltunk ultrahangon,de nagyon szégyenlős a pici.Nem mutatta meg magát. De minden rendben van vele!Ez a legfontosabb. :)
2013. dec. 5. 09:57
Várjuk a választ!!!
10. picinovaka (válaszként erre: 9. - Nagypannierika)
2013. dec. 4. 13:31
óóóó :) nagyon romantikus lehetett.és emlékezetes :)) Lehetne már jövő hét péntek!Tűkön ülök hogy mi lesz... :D
2013. dec. 3. 09:43

Szia!

Gratulálok a babához!

Nálunk genetikai vizsgálat volt és a párom ment el az eredményért, de kérte, hogy ne mondják el, hanem írják le egy papírra a nemét. Aztán másnap reggel az ágyba hozta a kávét és közben együtt néztük meg, hogy kislány lesz a babánk. Nagyon romantikus volt. El is pityeredtünk mind a ketten.

2013. dec. 3. 08:00
Nagyon köszönöm az ötleteket :) Ha megtörtént a nagy esemény, megírom melyiket választottam :) Mert annyira jó mind hogy egyelőre még nem tudom :)) A 4D UH-ot is csak azért zárom ki,mert el szeretne jönni velem.Ez közös program lesz :) Köszi mégegyszer!
2013. dec. 2. 13:09
nekem volt egy ötletem anno de vegul nem csinaltam meg.elakartam menni egy 4d-s u.h-ra es gondoltam csakis a kukacról vagy nuniról kerek egy kulon kepet .ezt bele tettem volna egy boritekra es rairtam volna:na talald ki mi vagyok!mondjuk en ugy akartam h a parom ne tudja meg h megyek u.h-ra
2013. nov. 30. 20:43
Szerintem vegyél egy fiús, vagy egy lányos tipegőt, vagy kiscipőt és azt rakd a párod elé. Esetleg egy kislánynak való játékot,vagy kis autót.Jó megoldás egy gyermekkori fénykép ha fiú akkor az apukáról, ha lány, akkor az anyukáról. Ha van rá pénzed, akkor egy kis marcipán baát bölcsőben csinálttni, és úgy,hogy látszon kifiú,vagy kislány fekszik a bölcsőben.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Picinovaka)
2013. nov. 30. 19:07
Varrass vagy ha ügyi vagy csinálj magadnak rugdalózót, a baba nemével megegyező színben, kis sapi a fejeden, esetleg cumi is lehet a szádban. Tuti kitalálja majd, hogy mi a helyzet :)
4. michelle.r (válaszként erre: 1. - Picinovaka)
2013. nov. 30. 18:02
Teríts vacsorához vagy rózsaszínű, vagy kék kellékekkel. Hogy biztosan észrevegye, öltözz is olyan színű ruhába aznap este.
2013. nov. 30. 08:55
Készíts egy kívánság fát, gallyakból, tedd vázába, és a gallyakra akassz fel minden olyan féle dolgot, ami a születendő baba nemére vall. / kiscipő, baba, vagy autó, cica, vagy kutya, kivágott ruhácskák képeit, egy magazinból, ultrahangos kép....stb. Ezt tedd az asztal közepére, mialatt felszolgálod az ünnepi vacsorát.
2013. nov. 30. 08:46
Vegyél mondjuk egy szép rugdalózót, fiúcska esetén kéket kislány esetén rózsaszínt, hogy egyértelmű legyen :)))) Lehet kapni feliratos bodykat is :) Például: "Apukám hercegnője vagyok!" kislány esetén vagy "Apa egy szem kisfia vagyok" kisfiú esetén :)
2013. nov. 30. 08:41
Sziasztok! Szerintetek hogy mondjam el hogy milyen nemű lesz a babánk?2013.dec.13-án megyek ultrahangra és ott kiderül,milyen nemű a pici. Szeretném elmékezetessé tenni a páromnak és magamnak egyaránt,mivel a várandósság közlését nem sikerült sem meghatóan sem viccesen közölnöm. :) Pedig ott is kitaláltam,hogy hazajön és csak az esti vacsoránál mondom el,meglepem egy kiscipővel.De ahogy belépett az ajtón már rohantam is és boldogan mutattam a két csíkos tesztet, hogy úton van a baba :)Segítsetek légyszi,mert ötlettelen vagyok... Köszönöm a válaszokat előre is :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook