Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Két videoklip összeillesztése fórum

Két videoklip összeillesztése (beszélgetős fórum)


10. 93d2586711 (válaszként erre: 9. - Vica66)
2013. nov. 29. 12:31

Nem, nem próbáltam. Köszönöm szépen az ötletet. :)

Tudod, mi a furcsa? Míg, amit le tudok játszani, annál egy olyan ikon jelenik meg az asztalon, ahol a felvétel első képe van, addig a másiknál másféle ikon... Itt nem tudom megmutatni, csak otthon...


Arra is gondoltam, hogy az illesztő programom nem használható 5 G felett.

9. vica66 (válaszként erre: 1. - 93d2586711)
2013. nov. 29. 12:22

Lehet, hogy a lejátszó programmal van a baj. Próbáltál mást is a Media Playeren kívül? Ha nem, ingyenesen letöltheted akár a KMPlayert, akár a VLC medi playert, mindkettő sokkal jobb lejátszó. Hátha valamelyik megnyitja neked az összeillesztett fájlt.


Avi videó összerakáshoz használható még a esetleg a Video Edit Magic 4.47 nevű kis szerkesztő program is, ingyenes, a Szoftverbázison is megtalálod.

2013. nov. 29. 11:28

Köszönöm szépen, de azért arra, hogy felvegyek egy kb. 1 órás videót (ráadásul magamról és csak azért, hogy ne kelljen állandóan lesegetni, hogy éppen mi következik), inkább nem fizetnék. Ez egy hónap múlva, vagy hamarabb úgyis rutin lesz. Csak addig szeretném, hacsak nem kapok másik edzésprogramot...


Igazából van rá programom, csak nem lehet megállítani egy pillanatra a felvételt. Ha ez megoldódna, akkor nem lenne gondom. Zenét már tudok alávarázsolni. :)

2013. nov. 29. 11:01
Felvételezéshez akár a Pamela for Skype is megfelelő, ez Magyar nyelvű, de nem ingyenes. Videó össze illesztésére a Sony Vegas Pro ez már Angol nyelvű, de profi program. Ez sem ingyenes.
2013. nov. 29. 10:49

Arról van szó (és most itt ne tessék kiröhögni!!!), hogy kaptam egy súlyzós edzéstervet. Mivel sokfélét edzettem már, de ezt konkrétan nem és nincs is fent a youtube-on, indan, stb. egy összefüggő edzés (vagy csak én vagyok béna) tematikusan végigmegyek a kapott terven, megcsinálom (közben felveszem magam :D) és ezeket szeretném összeilleszteni, majd zenét rakni alá.


Nekem az is jó, ha abban segítesz, hogy milyen programmal lehet beépített webkamerával felvenni magam, az lenne a legjobb, ha idő közben meg lehetne állítani, mert a mostani programon (ne kérdezd a nevét! azt csak otthon tudom megmondani) ezt nem tudja. Akkor nem is kellene összeilleszteni.


És nem, nem izomagy szeretnék lenni, csak majd olyan nőcisen izmos. :D Továbbá szeretnélek lenyomni szkanderben vagy szkafanderben? :D Nem volt jó poén, ugye? :P

5. c44ea43b8b (válaszként erre: 1. - 93d2586711)
2013. nov. 29. 05:05

Mond meg hogy melyik kettőt és hol, ha összeraktam, akkor megmondom, hogy hogyan és mivel sikerül...ha így rendben!


Üdv!

2013. nov. 28. 22:17
Avi-ban volt, megpróbáltam mp4-ben. Nem működik. :( Dettó ugyanazt írja ki. :(
2013. nov. 28. 22:13
Próbáld meg más formátumban elmenteni. Pl. .avi-ban
2013. nov. 28. 22:01
Ha tudtok esetleg egy másik összeillesztő-programot javasolni, az is nagyon jó lenne!
2013. nov. 28. 21:44

Sziasztok!


Szeretnék két videóklipet összeilleszteni. Erre az avidemux programot használom. Sikerült az összeillesztés, de mikor meg szeretném nyitni, akkor azt írja ki, hogy "A Windows Media Player problémát észlelt a fájl lejátszása során." Egyszerűen nem értem, hogy miért nem sikerül, az avidemuxban látszik az új fájl.


Megköszönném, ha segítenétek! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook