Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hátrahajló méh esetén nehezebb a teherbeesés? fórum

Hátrahajló méh esetén nehezebb a teherbeesés? (tudásbázis kérdés)


2013. dec. 3. 11:07
Szia! Nekem is ilyen van és csak 2,5 év után sikerült a 2.baba. Pedig rajta voltunk nagyon ,hogy sikerüljön.A végén már sírtam, hogy nem sikerül.Már indultunk volna kivizsgálásra ,hogy miért nem esek teherbe, de mire a páromnak menni kellett volna dokihoz nem jött meg a menstruációm. Már most 4 hónapos a drágám. Az elsőt 11 éve szültem ugyanattól az apától,de az is nehezen jött össz.
2013. dec. 3. 09:29
Szia. Nekem is hártahajló méhem van, nem is kicsit, de a teherbeesést csak akkor befolyásolja, ha nem megfelelő pozicióban szeretkeztek. Nekem elmondta az orvos, hogyan a legcélszerűbb, hogy a sperma eljusson a méhszájig. Te felül, vagy párod hátul, ennyi a titka. Aki azt írta, hogy hasra kellett feküdnie az aktus után, az ugyan ezt tette, vagyis irányította a spermiumok útját. Sikeres mielőbbi teherbeesést kívánok!
2013. dec. 1. 08:34
Nem nehezebb.Szüléskor a tágulást elősegítő testtartásnál kell majd figyelembe venned...
2013. nov. 27. 21:26
Nekem is hátrahajló méhem van, és mindkét gyerekem az első hónapban jött össze. Szóval az én véleményem szerint nincs összefüggés. :)
2013. nov. 27. 18:26
Szinten hatrahajlo mehvel 4* hoztuk ossze a babat elso probalkozasra naptarnezes es egyebek nelkul.
19. vecus (válaszként erre: 1. - E859f11f0c)
2013. nov. 27. 18:16

Igen előfordulhat hogy ez valakinél hátráltatja a teherbeesést.

Nekem a másodiknál volt így, majd két évet vártunk rá.

Majd egy doki javaslata volt az aktus utáni hasra fekvés, ami nekem segített.

És azóta is.

És volt olyan ismerősöm akinél szintén ez volt a helyzet, és így neki is sikerült.

2013. nov. 27. 18:02
Nekem ilyen.. első gyerek gyógyszer mellett fogant, 2. gyerek második próbálkozásra, 3. harmadik próbálkozásra :) Szóval a válasz: nem. Ez nem befolyásolja a teherbe esést és a baba kihordását sem. Ismerek olyanokat akiknek szintén hátrahajló, nekik sem volt problémájuk a tehebeeséssel :)
17. Imo (válaszként erre: 16. - UjFehérAnna)
2013. nov. 27. 18:00
úgyszintén :)
2013. nov. 27. 17:32
Nekem is hátrahajló, nekem is mondták ezt, de mind a kettő baba elsőre összejött. :)
15. Cippora (válaszként erre: 1. - E859f11f0c)
2013. nov. 27. 17:30
Akiket ismerek,hogy hátrahajló méhük van vagy mind gyorsan teherbe estek vagy védekezés mellett estek teherbe :D Ez,hogy nehezebb,egy ősrégi tévhit.Nekem extrán hátrahajló méhem van,a 2. próbálkozós hónapban összejött a lányunk :)
2013. nov. 27. 17:23
Nekem is hátrahajló méhem van. A második babámat várom. Mindkettő elsőre összejött. :) Az orvos szerint nem is kicsit hátrahajló, még a 12 hetes uh-n is távol volt a baba, nehezen sikerült csak fotót összehozni róla. :)
2013. nov. 27. 17:22
Nekem is az van, nekünk is hamar összejött. :)
12. 728bc799e2 (válaszként erre: 1. - E859f11f0c)
2013. nov. 27. 17:14
nekem is az van... elsőre összejött a bébi... :D
11. bowie
2013. nov. 27. 17:06

Nekem is hátrahajló, és rögtön terhes lettem...

Ahogy olvasom, szinte mindenki..úgyhogy lehet, hogy így még könnyebb is.:D

2013. nov. 27. 17:03
Nekem az első a harmadik hónapban, a másik kettő rögtön összejött.
2013. nov. 27. 16:59
Ez valtozo egyik baratnomnek elsore sikerult 2 x is van most teso is , masik baratnomnek pedig 3 ev mulva sikerult
2013. nov. 27. 16:43
Szerintem nem befolyásol, nekem sem volt belőle hátrányom.
2013. nov. 27. 16:42
Szia! Nekem is hátrahajló a méhem. Ezt az első szülés után közölte az akkori nődokim. Első fiam nem volt tervezett, második fiam 8hónap próbálkozás után sikerült. Nekem más oka volt, hogy nem jött egyből.
2013. nov. 27. 16:41
Nekem is hátrahajló de nagyon! Először 5, másodszor pedig 3 hónap alatt estem teherbe, szóval semmit nem jelent! :)
2013. nov. 27. 16:33
Nekem is hátrahajló van,de nagyon könnyen,bármikor terhes lettem.4 fiam esetében,amikor elhatároztam,hogy babát szeretnék 2 hónapon belül pozitív volt a teszt.Én is olvastam,hogy nehezebb,de soha nem értettem!
2013. nov. 27. 16:33
Nekem is hátrahajló a méhem, a fiam elsőre összejött, most pedig a második hónapban lettem terhes. Az én nőgyógyászom szerint semmit nem jelent.
2013. nov. 27. 16:33
Jah nekem is.Első terhességemnél épp csak "rám néztek"és terhes is lettem.A másodikra potom 4 és fél évet vártunk.Bár ennek szerintem nem sok köze volt a méhem milyenségéhez.
2013. nov. 27. 16:31
Szia!Nekem is hátrahajló méhem van.Kb. féléves próbálkozás után lettem terhes.Mostmár kilenc éves lesz a kisfiunk.De a testvér nem akar összejönni.
2013. nov. 27. 16:26

Voltam hasi ultrahangon, egy általános kivizsgáláson. Az ultrahangos orvos mondta hogy rendben van minden, de hátra hajló méhem van, tudok-e róla. Mondtam hogy nem. Erre kérdezte hogy a nőgyógyászom soha sem mondta? Mondtam hogy nem.

Olvasgattam a neten erről most, és állítólag nehezebb így a teherbeesés. Tényleg? Van köztetek olyan akinek szintén ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook