Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mopedautó. Aixam. fórum

Mopedautó. Aixam. (beszélgetős fórum)

2013. júl. 19. 20:50
Nem nagyon él ez a fórum..Pedig igencsak jó lenne egy kis nyüzsi
2012. szept. 22. 09:14

Üdvözlök szeretettel mindenkit.Én, Vörös József vagyk Almáfüzitön élek. Már vagy öt éve moped aútozok. Elsőként egy ligiert hajtottam. Nemvolt rossz amig ment--60-65-- körüli tempot tudott, de azt mindig. A mostani egy micrókar-- már rendaszámos. Érden vette Kis Sándor kereskedőtöl. Az első botladozások utá már ez is elfogadható. Szintén 60- 65km...Sajnos viszont ami most történt, az komoly gondot jelent...A hűtő ventillátor egyik lapátja letört--utközben, és mégcsak észre sem vettem.. a ház előtt meállitottam, és már újra indítani: nemtudtam, csak kihülés után..Azóta forralja a vizet. Lehet, hogy "kezdödö" heengerfej tömitéssel van gond?

Más-- Van egy pár variátor szijam. Ha valakit érdekel, kérdezzen rá---Üdv.

2012. febr. 17. 19:52

Sziasztok

Keresek egy szerelőt, aki tudna segíteni online.

Van egy Bellier Atoll kiskocsim Lombardini LDW 502-es motorral és az a gondom, hogy nehezen indul.

Sokat kell felhúzni hidegen viszont ha, leállítom fél óra múlva pöcre indul.

De két óra múlva mikor gondolom, teljesen kihűl, már megint nehezen indul.

Minden ötlet érdekel!

Választ k.tom@freemail.hu-ra kérem szépen.

Segítséget előre is, köszi

2010. márc. 13. 12:32
Van egy mopedem JDM tiane. Olyan kérdésem lenne, hogy: Itt vásároltam Magyarországon , de az előző tulaj Bécsben vásárolta. Na most . elszeretném adni , van is rá jelentkező, de olyat kérdeznek tőlem, hogy ki van e a külföldi papírokon vonva az autó a forgalomból vagy sem. Állítólag valami pecsétet kellene keresnem az autó papírjain. Na most Én találtam egy végzés szerűséget az autó törzslapján de mivel németül van nem nagyon értek hozzá. Egyáltalán fontos ez a hazai rendszámozás ügyében? Van magyar adás-vételim. Ha valaki tud segítsen! Előre is köszi
2010. febr. 8. 21:07
Idén lesz valahol Mopedautó találkozó?Ha valaki tud,írjon.Mikor és hol?Előre is köszi.
2009. febr. 24. 13:52
sziasztok! Én most gondolkodok ilyen autón. Akinek van ilyen és van tapasztalata az írjon valamit. Havonta mennyibe kerül? Kötelezőbiztosítás van itt is? 2-300ezerért már lehet vmi jót kapni?
2009. jan. 2. 18:42
Sziasztok. Ez év január 1-től kell rendszám a mopedautókra, ez egy 2008as rendelet. Olvastam is rádióshírekben is mondták.
2008. dec. 10. 21:18

Sziasztok!

Érdeklődöm,hogy ha veszek egy Aixam kisautót,megállíthatnak-e a rendőrök és hogy kell rá rendszám???

E-mail:evangeline87@citromail.hu

de itt is olvasom,ha ide írtok!

ha valaki tud valami infót,legyen szíves írjon!!

2008. okt. 13. 00:10

Úgy tudom, egyelőre nem kell, de nincs még eldöntve, smkp-nak fogják nyilvántartani, vagy kisautónak...Galiba van ebből a rendőrökkel az utakon.Meg bírósági perek, állítólag.

Az én tapasztalatom az, hogy "tiszteséges" használtautó kereskedő behozatja lepusztultan, csinál rajta valamit, amitől még autóka hazáig elkocog, majd snitt.

Mi így buktunk tavaly nem kevés pénzt.

Alkatrészként kellett eladnunk.

És, ha bárkit érdekel, nagyon szívesen elárulom, hogy hol NEM szabad vásárolni.

Újonnan meg nagyon drágák.

Úúúútyhoty, inkább leteszem a jogsit, és veszünk valami kis... "autót".

Majd eccer. :-)

2008. okt. 8. 21:35

Sziasztok!

Lenne egy óriási kérdésem felétek!tud valaki valamit arról,hogy az AIXAM mopedautókra kell rendszám?vagy hogy neten van-e olyan oldal, ami ezt tartalmazza?

kérem írjatok!ide vagy a fibi87@freemail.hu-ra

Előre is köszönöm annak,aki ír!

2008. ápr. 10. 20:08

Találtam egy fórumot,ahol erről van szó.A google keresőbe ird be:AIXAM Moped autó (index forúm)

nagyon sok hozzá szólás van,olvasd el.

2008. ápr. 8. 21:19

Tegnap ültem a barátnőmében.

Nagyon tágas, önnyű kezelni, kicsi helyen lehet vele parkolni, nagyon tetszik.


Ha majd kicsit olcsóbb lesz, anyunak a bicaja helyett veszek egyet. Jobb, mint az esernyő...

Ráadásul aki egyedül vagy a párjával él, s csak a városában vagy a környékén akar közlekedni, bevásárolni, nagyon hasznos.


Havi 4-5 eFT-ból kihozza. Olcsóbb, mint a helyijárat bérlet.

2008. márc. 23. 21:02
Senki nem ismeri?
2008. márc. 23. 17:17
Szeretnék minden megtudni erről az autóról. Elsősorban tapasztalatok érdekelnek.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook