Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kikol CS1 gyerekágy összeszerelésében tudna valaki segíteni? fórum

Kikol CS1 gyerekágy összeszerelésében tudna valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 27. 22:55

Írtad, hogy van leírásotok.

Én azt néztem, amit Cicaanya is hozott (4.hsz), a körbe rácsos csecsemőágy leírását.

Ha megnyitod, és megnézed a képeket, talán rendeződik a dolog. Lehet, hogy egy-két elemet fordítva raktatok össze, én is jártam már úgy.

2013. nov. 27. 16:49
oké, azt hiszem megvan mi a gond. Én nem is látom ezt a szöveget, amit ide bemásoltál nekem, illetve a rajzon ugyan látszik, hogy az ágy végeiben a vastagabb elemnek a közepén van egy tipli, viszont itt még csak helye sincs tiplinek :( Viszont van 4 plusz elemünk, ami nem illik sehová :( Azért köszönöm a segítséget!
2013. nov. 27. 15:58
A fekvő rész feljebb állítása a leírásban "felső fekvőmagasság"-ként van leírva.
2013. nov. 27. 15:57

4.

A rácsozattal összeillesztett ágyoldalakat rögzítse a menetes szár (3) és a díszanya segítségével (4) az ágyvégekhez. Ügyeljen arra, hogy a 6 db furattal ellátott ágyoldalak alulra kerüljenek, illetve befelé nézzenek! Ezekbe a furatokba helyezzen tipliket (5-össel jelölve). Ezek a tiplik tartják az ágyrácsot az alsó fekvőmagasságon.

5.

Ha a felső fekvőmagasságot akarja használni, akkor helyezze be az ágyvégekbe a 4 db vastag tiplit (4-essel jelölve), ez fogja tartani az ágyrácsot. Ha az ágyrácsot az alsó fekvőmagasságba helyezi, vegye ki ezt a 4 db vastag tiplit.

2013. nov. 27. 15:55
Nem látszik, de a szöveg elején, a 4. pontban ott van, mit kell csinálni.
2013. nov. 27. 15:35
A szerelési rajz megvan nekünk is, de azon nem látszik, hogy hogyan lehet feljebb rakni a fekvő részt!
2013. nov. 27. 14:46
2013. nov. 27. 14:45
2013. nov. 27. 14:01

Sziasztok!

Ehhez az ágyhoz szeretnék segítséget kérni, hogy hogyan tudom feljebb tenni csecsemőnek magát az ágyrácsot!???

[link]

2013. nov. 27. 14:00
Kikol CS1 gyerekágy összeszereléséhez kellene sürgős segítség! Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook