Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fehérjedús étrend, szénhidrát diéta és lúgosítás egyidőben. Van valakinek bármilyen használható ötlete, hogyan lehet ezt kivitelezni? fórum

Fehérjedús étrend, szénhidrát diéta és lúgosítás egyidőben. Van valakinek bármilyen használható ötlete, hogyan lehet ezt kivitelezni? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 27. 13:48
Szerintem a legjobb ha a kenyeret elfelejted,még a teljes kiörlésüt is,a husik mellé meg párolt zöldségeket,vagy nyers zöldségeket eszel köretnek,szóval,cukor,rizs,liszt,krumpli kipipálva,a gyümik is az alma,körte,azok a jók meg ami alacsony ch-tartalmu,nézd meg a táblázatban.Én is ilyen diétán vagyok,10-én kezdtem el,én most reggel és este az Almased port iszom,az ebéd meg amit leírtam meg egy kis gyümi belefér,a lugositást meg elvégzi a szervezeted,föleg ha szépen eszed a zöldségeket mint brokkoli,saláta,spenot,álitolag a zöld zöldségek a lugositók.
11. Podagre (válaszként erre: 9. - Ekka)
2013. nov. 27. 13:33
Ezen már én is gondolkoztam. Minden nap eszem friss zöldséget és gyümölcsöt. Répát, céklát, uborkát, paradicsomot, almát, narancsot.... Nem tudom, mit tehetnék még. Szerintem semmit.
2013. nov. 27. 13:23

Szerintem a lugositas es feherjedus kisse ellentmondasos.

Nem ertem a feherjedus miert szempont? Tulsagosan is sok feherjet eszunk.

Esetleg ketogen (ch szegeny, zsirban inkabb gazdag, mint feherjeben), az mar erthetobben hangzik.

9. Ekka
2013. nov. 27. 13:20
A lúgosítást mint olyat, felejtsd el! A szervezeted teszi amit tennie kell, nincs szükség külön lúgosítani.
2013. nov. 27. 13:04
csirkemell, pulykamell, hal és sok-sok nyers zöldség, kevés gyümölcs, citromos víz
7. 090716 (válaszként erre: 5. - Podagre)
2013. nov. 27. 13:03
Akkor értem. egyék sok fehér húst, csirke, hal, és csak jó minőségű szénhidrátot. Teljes kiörlésűt.
6. katie_rose (válaszként erre: 5. - Podagre)
2013. nov. 27. 12:58
Akkor szerintem annyit tarts ebből meg,hogy mind fehérjéből,mind szénhidrátból csak a legjobb minőségűt viszed be. Hal, és teljes kiőrlésű dolgok pl.
5. Podagre (válaszként erre: 3. - 090716)
2013. nov. 27. 12:52
Lombikozunk, éppen a leszívás-visszaültetés közötti időszakban vagyok. Mivel kissé magasabb az inzulinom, vissza kell fognom a szénhidrát-bevitelt. A transzfer miatt meg fehérjedús étrendet írt ki a kezelőorvos és emellett lúgosítanom kell.
2013. nov. 27. 12:50
Én is ezért vagyok ezzel nagy gondban. Mindhármat képtelenség betartani. Szerintem...
2013. nov. 27. 12:49

"Fehérjedús étrend, szénhidrát diéta "

ezt a két dolgot együtt nem igen értem... ?

2. katie_rose (válaszként erre: 1. - Podagre)
2013. nov. 27. 12:46
A lúgosítás elég sok mindent kizár a fehérjék és szénhidrátok közül. Ez így elég nehéz....
2013. nov. 27. 12:42
Fehérjedús étrend, szénhidrát diéta és lúgosítás egyidőben. Van valakinek bármilyen használható ötlete, hogyan lehet ezt kivitelezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook