Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » TV választáshoz véleményt szeretnék! fórum

TV választáshoz véleményt szeretnék! (beszélgetős fórum)


12. bene69
2013. nov. 28. 18:30

Hálásan köszönöm a segítségeteket nem kérdés a döntés részemről. Remélem a páromnak is tetszik majd

Ő nagy TV néző, többnyire sport( foci )a választott csatorna. A hagyományos TV után biztos lenyűgöző lesz a látvány amit nyújt. Nagyon SZERETEM a férjemet neki szeretném karácsonyra meglepinek.

Köszönöm a segítségeteket!

Üdvözlettel: bene

11. 25800e2d09 (válaszként erre: 10. - Katinkaboszi)
2013. nov. 27. 20:59

Mindenképp értesíts a Ferrari ügyben :D


Amúgy ez a szakmám szóval ja, van némi fogalmam a helyzetről ami a tv-ket illeti. :)

pár évvel ezelőtt még nem tudtak mit kezdeni vele, most már ott tart a piac hogy nagyon senkit nem érdekel mert minden 5. tv 3D-s. nem erre van igény. Az új mánia az UHD meg az oled. de az még milliós nagyságrendű forintálisan :)

10. Katinkaboszi (válaszként erre: 7. - 25800e2d09)
2013. nov. 27. 14:59

Már bocsánat, de ha én Ferrarit veszek, amúgy azonnal meghívlak egy körre, akkor padlóig nyomja, aki vezeti, mert én nem tudok :DDD


Mikor mi vettük a jelenlegi tévénket, akkor még az eladó sem ajánlotta a 3D-t, ma már másképpen van, elhiszem neked :D

9. Kamillka (válaszként erre: 1. - Bene69)
2013. nov. 27. 11:39
Ugyanilyenünk van. Én szeretem nagyon. Egyetlen hibája, hogy a Sam$unghoz képest talán egy kicsit hosszabban idő a csatorna váltás. Amúgy teljesen jó én szeretem nagyon. Mind 2 tablettel (különböző márkájúak) jól működik, ha össze vannak kötve. Telefonommal is, ami megint más. Szép rajta a kép is- a hangjával speciel nekem nincs bajom, de lehet az én igényeim alacsonyabbak ezen a téren. A 3D is OK, kipróbáltam már a konvertálást is, de zavar a szemüveg. Tud ilyet is, hurrá, de kb nem használom soha
2013. nov. 26. 22:26
Nekem is LG-m van, kicsit másabb, nekem volt hozzá Magic távirányító, imádjuk :D vannak rajta 3D-s játékok,filmbemutatók..van saját memóriája TV-nek, rengeteg 3D-s film van, úgyhogy ha akarsz és nem sajnálod a pénzt ..akkor tudod élvezni ezeket. A 4éves kisfiam a 3D szemüveget feltéve így szólt egy 3D tengeri természetfilm nézése közben: Anya, olyan mintha benne lennék a vízben, de nem vagyok vizes :D ez azért mindent elmond :D
7. 25800e2d09 (válaszként erre: 5. - Katinkaboszi)
2013. nov. 26. 21:53

én minden filmet 3D-ben láttam eddig moziban :D nem tudom te merre jársz de manapság még a pokemont is 3D-ben adják ki. :D mellesleg a tv tud konvertálni tehát egy normál 2D-s filmet is tud 3D-ben nézni. Én kipróbáltam egész tűrhető a tv adás is konvertálva (feltéve ha minimum HD minőségű)


mellesleg attól mert tudja a 3D-t attól még tv.. ha ferrari-t veszel sem folyton a padlóig nyomod a gázt nemde? ;)

2013. nov. 26. 21:50

[link]


(ha vannak szóközök a linkben vedd ki)


Szóval, ez egy távirányító ami egyben egy "varázspálca". gyakorlatilag egy mozgásérzékelő van benne meg a tv-ben és úgy tudod használni mint egy számítógépes egeret és az alkalmazások közti illetve netes böngészésnnél valamint úgy amúgy a tv irányításában is segít.

Nagyobb műszaki áruházakban ahol árulnak TV-t ott többnyire van ilyen távirányító (pl MediaM. )

5. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Bene69)
2013. nov. 26. 21:47

Azt semmiképpen ne felejtsd el, alig van még film, vagy bármi más, amit 3 D-ben vetítenének.

A többi film pedig ugyanúgy látható,mint a normál tévében.

2013. nov. 26. 21:43
Mennyibe kerül ez a MagigRemote és hol lehet ezt megvenni és persze mire jÓ? Bocs hogy ilyeneket kérdezek laikus vagyok ebben a témakörben. Köszönöm előre is a segítséged bene
2013. nov. 26. 21:34

a hangzásától viszont ne várj csodát picit furán adja a mélyet és kissé doboz hangja van. külön hangprojektor vagy házimozi kiegészítésnek nem árt.

(mondjuk ez a legtöbb lapos tévére igaz tehát nem a típus gyengesége)

2. 25800e2d09 (válaszként erre: 1. - Bene69)
2013. nov. 26. 21:32
Jó tévé ár-érték arányban. kicsivel jobb is a panel mint a tavalyi LM szériában és talán kicsit szebb is. ha jót akarsz akkor veszel hozzá MagigRemote-ot is. azzal teljeskörűen ki lehet használni a kicsikét. :)
2013. nov. 26. 21:27

LG 42LA620S CINEMA SMART 3D LED Televízió.

Ezt a televíziót néztem ki meglepinek a páromnak. Szeretném kérni a segítséget és tanácsot aki műszakilag ért hozzá, hogy megfelelő minőség ebben az árban. Ha esetleg van jobb ötlet az is érdekel. Ebben az árban tudok keresgélni. Köszönettel: bene

Termék tulajdonságok

Kép paraméterek 3D - 3 dimenziós képhatás igen

Full HD felbontás igen

Képátló 42" 107 cm

Felbontás 1920x1080

Méretarány 16:9

Dinamikus kontraszt arány 5.000.000:1

Válaszidő 2,4 ms

Látószög 178 fokos

200Hz nem

100Hz igen

Mozgóképjavító vezérlés 200Hz MCI (Motion Clarity Index)

Fényerő 500 nit

Digitális Tuner DVB-T/C

Képjavító rendszer Tripla XD Engine

Háttérvilágítás EDGE LED

Hang paraméterek Hangteljesítmény (RMS) 10 W x 2

Térhatású hangzás Clear Voice II

Hangrendszer NICAM/ A2

Automatikus hangerőszabályzás igen

Csatlakozók HDMI bemenet 4

PC bemenet 1

S-Video bemenet nincs

AV bemenet 2

Fejhallgató kimenet 1

USB (2.0) 3 (video, zene, fotó)

Memória foglalat nincs

Digitális hangkimenet (optikai) 1

Bluetooth nem

DLNA Ethernet (Videó/zene/fotó) igen

Wi-Fi Vezeték nélküli LAN beépített

RCA hangkimenet nem

Tulajdonságok SMART TV alkalmazások LG Smart TV (Prémium tartalmak, Teljes böngésző, App Store, Home Dashboard 2.0, Szociális központ, 3D világ)

3D konvertálás (2D->3D) igen

Skype™ videotelefonálás igen

Personal Video Recorder igen

Automatikus csatornakeresés igen

Kép a képben (PIP) 1 tuneres

Grafikus menü nyelve (OSD) Magyar

Teletext (TTXT) igen

Elalváskapcsoló igen

Óra és be/ki időzítő igen

VESA szabvány 400 x 400 mm

Méretek Teljes méret (Szé x Ma x Mé) állvány nélkül 933 x 594 x 35,5 mm

Teljes méret (Szé x Ma x Mé) állvánnyal n.a

Doboz méret n.a

Súly Készüléksúly állvány nélkül 13,1 kg

Készüléksúly állvánnyal 15,3 kg

Dobozsúly n.a

Tartozékok Tartozékok 4 darab 3D szemüveg, felhasználói kézikönyv, hálózati kábel, távirányító , elem.

Garancia Jótállási idő 2 év

Termék színe Szín

ARTShop értékelés:69

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook