Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyémántfejes dermabrázió kezelés után kb. hány napig marad érzékeny, piros az arcbőr? fórum

Gyémántfejes dermabrázió kezelés után kb. hány napig marad érzékeny, piros az arcbőr? (tudásbázis kérdés)


14. 07d6ff2f44 (válaszként erre: 10. - 54Zsu)
2013. dec. 4. 06:19

szia!

miért kell szemcsepp?

2013. dec. 4. 03:12

Szia!


Én több, mint 10 kezelésen vagyok túl. Egy alkalom 700 ft, mert kis területen kérem, nem az egész arcomon. Nekem a kezelés végén semmi pirosság nincs az arcomon, amikor bekeni, akkor se csíp, viszont otthon pár óra múlva, amikor arcot mosok, akkor nagyon bepirosodik és csíp az esti krém, aztán másnap reggel már semmi nincs. Második napon lesz "csíkos" a bőröm, nagyon látszik, hogy hol húzta a csiszolót, de én ezt szeretem, mert látom, hogy volt kezelés :D Aztán 4-5 nap múlva "leesik" az a rész és a finom bőr marad utána....sajnos nekem a fél év középsúlyos akné eléggé tönkretette az arcom, így még sok kezelésre lesz szükségem...mellette Ilcsi AHA hámalsztok :) de esemény előttivel pattanásos lesz a bőröm :D

12. gribedli*** (válaszként erre: 10. - 54Zsu)
2013. dec. 3. 19:52
Az orvosnak van engedelye ra, a kozmetikus koteles enyhen csiszolni, ez nem azert van, mert azt akarja, hogy nagyobb uzlet legyen, inkabb mert ezt rendeletek szabalyozzak. Maga a gep ugyanaz egyebkent. Pl a kozmim sajat maganak sokkal erosebben csiszolja, mint barmelyik kliensnek, mert sajat felelossegere teszi.
11. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Life14)
2013. dec. 3. 19:49

Nekem kozmetikus vegezte eddig mindig es estig piros is volt mindig, ha pl delelott csinalta, szoval jo erosre szokta beallitani. 2 nap alatt lehamlik.


En ugy szoktam megtetezni, hogy a frissen lecsiszolt borre este rateszek a szokasos hidratalom helyett 20%os glikolsavas kremet. Marhara eget, es csip, olyan 5-10 percig kb. de igy evente mindossze 4 kezeles kell dermoabraziobol, olyan, hogy 10 kezeles, eszembe sem jut! Egyelore sem ranc, sem pattanas hegek, egyaltalan nincs.


Ha barmilyen ketseged van, hogy tul enyhen csinaltak, hasznalj par napig glikolsavas kremet es hatvanyozodik a 2 dolog hatasa:)

10. 54Zsu
2013. dec. 3. 16:17
Nekem kb. 10x orvos végezte.De tény,hogy nem vagyok 20 éves, s az is tény,hogy itt-ott alaposan viselem az aknés fiatalság nyomait. Nagyon "megcsiszolja" a bőrömet,ami nagyon jó, éppen ezért kb. 2 napig látszik - piros,hámos, vízre is érzékeny-. Viszont elmondhatom,hogy sokat számított. Biztosan tudom,hogy egy orvos "radikálisabban" csinálja, mint egy kozmetikus. Fontos,hogy a gyémántfej, a gép beállítása korrekt legyen. És a kezelés után fontos,hogy a kozmetikus,kozmetológus megfelelő nyugtató krémet, pakolást tegyen fel. Ja és...szemcsepp a mikrodermabl. után...No meg ősszel,télen javasolt, a fényre,melegre érzékeny utána bőr pár napig. Ok???:-))
2013. nov. 27. 18:57
egy percig sem!!! :))
2013. nov. 27. 16:30

Sziasztok!


Koszonom a válaszokat.

És meddig tart a hatása, meddig marad tole puha tapintású az arcbor?

2013. nov. 27. 02:23
Semeddig.
2013. nov. 26. 21:59
Nekem is érzékeny a bőröm, mégis elmúlt 2 órán belül a pirosság.
2013. nov. 26. 21:54
Szia! Sajnos van olyan ember, akinek érzékeny a bőre, neki sajnos sokáig piros marad...a kozmetikusom szerint nekik a hydroabrázió kíméletesebb...
2013. nov. 26. 21:28
Nekem egy pillanatig sem érzékeny és nem is piros, pedig jó erősen odanyomja a kozmetikusom....
2013. nov. 26. 20:09
Pár óra.
2013. nov. 26. 19:54
Hány napig??? :O Nekem délután csinálták és 1-2 óra után semmi nem látszott.
2013. nov. 26. 19:46
A gyémántfejes dermabrasio után kb hány napig marad érzékeny, piros az arcbor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook