Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Atkins vs. Dukan diéta fórum

Atkins vs. Dukan diéta (beszélgetős fórum)


2013. dec. 1. 09:23
igy igaz:) Csak azért kérdeztem, mert a fórum indító azóta sem szólt hozzá:)
11. bimm2
2013. dec. 1. 09:12

az a dieta gyoz, ami az adott embernek megfelelo...

nem lehet ezt vagy azt MINDENKIRE rahuzni.

2013. dec. 1. 08:06
akkor most melyik diéta győzőtt?
9. Ekka (válaszként erre: 8. - 4fbd4b2862)
2013. nov. 27. 08:53
Ez így van csak utálom, ha valamit 'lefosoznak' úgy, hogy azt sem tudják mi a lényeg!;-)
8. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 7. - Ekka)
2013. nov. 26. 16:34
Nem is voltál alpári:))Szerintem,mindenkinek más jön be,mást fogad el a szervezete.
7. Ekka
2013. nov. 26. 16:19

Alpári leszek, de nem érdekel.;-)

Szeretem amikor embereknek fingjuk nincs diétákról, de olyan 'okosnak' hiszik magukat, hogy akár a következő héten doktorálhatnának a témában.


Atkins és a Dukan szinte ugyanaz, legalábbis az elv ugyanaz.


Taurussal értek egyet. Nem a neten, mwem szájhagyomány útján kell megismerni egy diétát, hanem könyv beszerez, kiolvas, pont!

Olyanról felesleges beszélni, amiről lövésünk sincs, mert magunkat nevetetjük ki!

Szerintem!:-P

2013. nov. 26. 16:02

Azért nem értem ezeket a 'ne csináld mert sz.r a diéta' hozzászólásokat,mert az egészséges életmód a legtöbb ember szerint a sok zöldség,gyümölcs,kevés szénhidrát.

A dukan pl sok fehérje,zöldség. Ez akkor mitől nem egészséges?


Rengeteg mindent kipróbáltam,mióta megszülettek a gyerekeim, fogyogattam,de 75 kg alá nem sikerült lemennem. A dukant végső utáni lehetőségként próbáltam ki,nyár közepén kezdtem,minden felesleget leadtam azóta,most még tart a diéta,a megtartó szakaszban vagyok.

A hajam,körmöm végre rendbe jött,a bőröm is szép.


Az atkinst nem próbáltam,nem ismerem,de a dukan sztem jó módszer. Nem a netről kell összeollózni,hanem megvenni a könyvet.

A paleóhoz valamelyest hasonlít,de ez kevésbé időigényes.

2013. nov. 26. 15:50

Én pl. paleozok 6 hónapja

Régebben diétáztam ezt is azt is, sőt szétválasztósat is, de mivel egy életen át nem tartható, igy visszahiztam, sőt ráhiztam.


Nem mondom, hogy a paleo egy diadalmenet, nekem meg kell vele küzdenem, de ugy néz ki, hogy tartaható nagyon hosszú távon:)Ja és fogyok tőle

4. Krisz42 (válaszként erre: 1. - 74740b7c7c)
2013. nov. 26. 15:32
Az élet akkor egészségtelen,ha te nem teszel ellene.Tênyleg rosszak azok a diéták és lehet,h lefogysz,de a hiânybetegségeid meglesznek,persze lehet,h kell nekik még egy-két év,de én pl.nem szeretnék 60évesen papírvékonyságú csontokat,hogy mást ne is említsek.Tênyleg egyszerűbb a sok nyers zöldség,gyümölcs.Nekem pl.sokkal gyorsabb az anyagcserém,mióta kiiktattam a sok szemetet az étrendemből,ráadásul fogyok.
2013. nov. 26. 15:28
Tudok jobbat: Tibicsoki diéta. :))))) Azon élek, BMI-m 19.8 :D
2013. nov. 26. 15:21

Tessék egy értelmes hozzászólás: hosszú távon nem fogsz fogyni. Amint egy kevés széndhidráthoz jut a szervezeted, azonnal elraktározza.


Elsavasítod a szervezeted. Ha mindenképpen tartósan szeretnél fogyni, akkor a nyers-diétát ajánlom, ami még egészséges is, szép lesz tőle a bőröd, hajad, körmöd. Ami a Dukanról és Atkinsről egyáltalán nem mondható el.


ui: Atkins túlsúlyosan máj és epe betegségektől szenvedve halt meg.

2013. nov. 26. 15:14

Jajjgatók, és egyéb okosok kíméljenek!

(egészségtelen, ilyen, olyan, amolyan) Az élet is egészségtelen, ha azt vesszük.


A többieknek előre is köszi az értelmes hozzászólfast!:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook