Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mik az apró jelei annak, hogy az egyik fél félrelép? fórum

Mik az apró jelei annak, hogy az egyik fél félrelép? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2014. máj. 24. 07:42

Én nem vettem észre sajnos...álmomban se gondoltam volna, anno.Igaz,akkoriban el voltunk foglalva a lakás toldással...:(

Amúgy semmi nem látszott rajta.Reggel ugyanúgy hazajött a 24 órás melójából,(éjjel volt az affér) lefeküdt aludni, felkelt, evett,stb...


De most már résen vagyok, figyelek ,mint a sas.

2014. máj. 23. 12:34
jobban ad magara,szorakozottabb/figyelme ha beszelsz hozza/.hirtelen virago/szuli,vagy nevnap nelkul/virago vesz neked.......stb
175. puli1 (válaszként erre: 172. - E1b71cc500)
2009. jan. 20. 01:48
Mi volt a legjobb,latni az embered arcat hogyan esik pofara??Mit csinaltal????????
174. 00daeee455 (válaszként erre: 171. - E1b71cc500)
2008. dec. 8. 15:39
Mesélj! :)
2008. dec. 8. 15:37
Az eszközökben sem válogattam!
2008. dec. 8. 15:32
Megjegyzem nem voltak alaptalanok a feltételezéseim,ugyanis mind bebizonyosodott,egytől egyig!Rengeteg idő,és energia kellett,de megérte!
2008. dec. 8. 15:30
Hajjaj,ha én mesélni tudnék miket csináltam hogy kiderítsem!
170. puli1
2008. dec. 8. 15:11

Ez a parfum a kocsijaban,ez mennyira igaz!DE mindegyikre!!!Tok vicces!

Vajon mik a jellegzetes noi felrelepesi jelek????

Mi is ilyen szarul csinaljuk?he he he

Torna,dieta,mas szinu haj,...?

2008. dec. 8. 02:21

Apró jelek:

Sétálsz a főutcán, s messziről meglátod, hogy a párod valaki másnak a kezét szorongatva sétál.

Amikor megmutatja milyen klassz női ruhát vett, de abban a méretben nincs a családodban nő.

Amikor olyan parfümöt vásárol, amit te és a veled élő lányai ki nem állnak, s ő állítja, egyikőtöket akart meglepni vele.

Amikor SEHOVA nem hajlandó veled elmenni, pedig tele van programokkal.

... s a kocsi mindig vegytisztán kell neki.

Amikor semmi nem jó neki, amit te csinálsz, de elismerő bókokat tesz más nőkre a jelenlétedben.

Amikor magára ken mindenféle illatanyagot, de a kérésedre még borotválkozni sem hajlandó.


... s amikor a nőgyógyászod közli, hogy az a nemi betegség csak szexuális úton képes terjedni, amit elkaptál.( S neked nem volt mással kalandod.)

168. ec63a7fc29 (válaszként erre: 165. - Kalmár Edit)
2008. dec. 8. 02:15

Ez olyan nagyon tapasztalat-szagú hozzászólás volt.


Hogyan reagálsz rá?

167. puli1 (válaszként erre: 165. - Kalmár Edit)
2008. dec. 3. 03:09
Ezt tenyleg frankon leirtad!!
166. 402e06a0c9 (válaszként erre: 165. - Kalmár Edit)
2008. nov. 30. 13:24

Nem semmi! Így összefoglalni, ilyen jól!

Remélem, nem tapasztalatból írtad.

2008. nov. 29. 23:55

később jár haza, mint szokott

gomolyog utána az illat felhő

többször kell elmondani Neki valamit, mert nem figyel

megy mint a lovak, csak előre

hidegen hagyják az otthoni problémák

felöltőzve még egyszer belenéz a tükörbe

ha eddig béna volt a telefonhoz, most érdeklődik, hogy h kell kezelni

az autó kesztyűtartójába egy dezodor vagy parfüm


hát ennyi hirtelen

2008. nov. 29. 23:49
Nem szoktam figyelgetni, de ha látok valami furát (hajszál, elszólás,...), akkor max megemlítem csak úgy mellesleg, és el van felejtve. De inkább nem is szólok, minek a feszültség. Anélkül is van elég problémája az embernek.
163. puli1
2008. nov. 29. 23:37

Az emberek mindig is felre fognak menni,nem biztos hogy divatbol.Ez mar mas vilag mind 100 eve.Az emberek onnaloak akarnak lenni,es a sajat jogaikkal elni.Meg persze a hormonok...

Sokszor valakinek olyan kisugarzasa van,hogy lehet hogy meg eletedbe nem csaltal meg senkit,de mikor ezt a pasit meglatod azt mondod,hogy hat ez a pasi ez nem disznooooolab!!!!AZtab juhejjjj,adsz neki!!De nem szerelembol,meg aztan senkinek nem kell tudnia,hamar te is elfelejted,es nem lesz lekiismeret furdalsod,mert ugy gondolsz vissza,hogy de jo hogy nem hagytam ki egy ilyen mocskos jo kis palit!!

Sokan nagyon jol tudjak titkolni evekig is ha van valakijuk,de azert mert altalaba nem ugyan azzal a szemelyjlel kevernek evekig hanem neha van szunet aztan meg van mas!Hogy mik a jelei?Mindenki mas!!!De szeintem a nok nem tudjak olyan jol titkolni,ha nem csak egy alkalom volt hanem tartosan kevernek valakivel!

Nem tudom ,de ha latok egy ilyen dogos pasit,en nem hagyom ki!!!!

2008. aug. 4. 17:19
Mondjuk elköltözik?:)
2008. aug. 4. 17:18

ez mind nagy okosság és jó tanács, h akkor váljanak el ha már nem szeretik egymást vagy kihülőfélben van a kapcsolat.


DE! nem sokan merik azt megtenni, h új életet kezdjenek.

160. ab4b6bc17d (válaszként erre: 159. - Zsuzsa88)
2008. júl. 14. 07:42

Hát persze, hogy az lenne a legjobb! De sokan már lassan divatból is csalják egymást és válnak el.


Viszont ha már annyira nem szeretik egymást, akkor felesleges egymás mellett megöregedni, elvégre csak egy életünk van! S nem utolsó sorban a gyerekre is gondolni kell! Ahogy írod, neki sem mindegy, hogy milyen környezetben nő fel! Ha már annyira rosszban vannak a valaha egymást imádó emberek, akkor az a gyerek ne hallja már, hogy miket vágnak egymás fejéhez... főleg, ha őt meg még fel is használják a küzdelmükben! Na, az a legdurvább!

159. Zsuzsa88 (válaszként erre: 158. - Ab4b6bc17d)
2008. júl. 13. 19:06
Na jó, de tudod, sokkal jobb, ha addig derülnek ki az ilyen dolgok, amíg nincs az ember férjnél és nincs gyereke. Ha férjnél vagy, gyerekeid vannak és kiderül, hogy a férjed csalt, az az egész családot szétdúlja. Szokták mondani, jobb egy jó válás, mint egy rossz házasság. De mégis, egy gyereknek anya és apa is kell, egyszerre, egyhelyen. Hiába válnak el békében, a gyerekeken csattan az ostor. Akkor meg pláne, ha ilyen mocskos dolgok után együtt maradnak, CSAK a gyerekek miatt. Az egyik legjobb barátnőm 19 éves, és már vagy 10 éve azza kel és alszik el, hogy a szülei marják egymást. Azt mesélte, hogy olyanokat mondanak egymásnak, amilyet ő még annak se mondana, akit szívből utál. Tehát el lehet képzelni, mit élt át szegény lány és az öccse, 10 éven keresztül. És bármikor felhozta a csaj a témát, hogy váljanak el, mindig az volt a válasz, hogy nem, mert miattatok maradunk együtt, hogy nektek jó legyen. Na persze... Így se - úgy se jó a válás. Az lenne a legegyszerűbb, ha a férjek is és a feleségek is ha már összeházasodtak, maradjanak ki a döntésük mellett, jóban-rosszban, míg a halál el nem választ. Mindenkinek könnyebb lenne így.
2008. júl. 13. 12:52

Új a nap alatt: az egyik ismerősünket kidobta a felesége otthonról egy cseprő dolog miatt. A férjem csodálkozott, hogy ez meg hogy lehet. Mondtam neki, hogy ott más is lehetett, mert apróságokért ennyire nem rúgja össze két ember a port, akik már lehúztak X-nem tudom hány évet egymás mellett!

S milyen jó a női megérzés... a napokban kiderül, hogy az asszony most tudta meg, hogy ez az ismerősünk megcsalta.... állt a bál rendesen is náluk, a hapsi most kapkodott ugye a fejéhez, meg hogy ő szereti a nejét, bla, bla, bla....

Három nagyobb, de még sulis gyermekük van. Na, lényeg a lényeg, hogy az asszony most megengedte neki, hogy visszaköltözzön, de csak a kisszobába.


Mondtam a férjemnek, hogy én a helyében örökre kiraktam volna a szűrét!


S hogy mi ebből a tanulság? Hogy egyszer úgyis minden kiderül!!!!!

157. Zsuzsa88 (válaszként erre: 156. - Ab4b6bc17d)
2008. júl. 12. 21:21

Hát igen, a szinglik boldog életét éli... Néha komolyan elgondolkodom ezen én is. Mikor arról van szó, hogy úúgy odabújnék valakihez, és egy finom szájrapuszi mellett azt mondanám neki, hogy SZERETLEK, akkor jó, hogy van bartom. Viszont, mikor bulizni megyek, néha nekem is megfordul a fejemben, hogy néha jó lenne, ha egy kicsit nem lenne. A szinglik szabadok, azt csinálnak, amit csak akarnak, úgymond nekik minden jól áll. Ha 1 este 2 vagy több pasival jönnek össze, azt mondják, belevaló csaj, élvezi az életet. Ha viszont egy olyan csaj csinálja ezt, akinek van párja/férje, azt modják rá, hogy ribanc.


Tehát Szilvi, mindent bele, vesd bele magad az éjszakába, és ne szégyelj semmit, bulizz, pasizz, ahogy csak bírsz. Meglátod, ha csak pasizgatsz, de nem lépsz kapcsolatba, szépnek, szexinek és kívánatosnak fogod érezni magad, ami boldogsággal tölt majd el. Hidd el nekem, ezt is tapasztalatból mondom. És mikor rátalálsz egy rendes hapsira, na, csak akkor ragadj le nála, addig ne lépj kapcsolatba, mert őt is bántani fogod, és te is szenvedni fogsz amiatt, hogy te még mást szeretsz.

156. ab4b6bc17d (válaszként erre: 154. - Sszilvi)
2008. júl. 12. 13:24

Egyetértek Zsuzsával! Vannak rendes pasik is, lásd a férjem! :)


No, de lényeg a lényeg, ha nem szerettél még ki belőle azonnal, amint megtudtad a dolgot, akkor is lépj tovább!!!!!!!!!!!!!! Egyszerűen szakíts vele, mondd, hogy itt a vége, fuss el véle és keress magadnak egy másik hapsit! Akár egy egyéjszakásat is, elvégre most már a szinglik boldog életét éled:)

155. Zsuzsa88 (válaszként erre: 154. - Sszilvi)
2008. júl. 12. 10:39
Uff, kemény... Ennek a pasinak tényleg vastag a bőr a képén. Hát nem semmi. Le vagyok döbbenve. Remélem, szakítottál vele. Ha ilyenek derültek ki, soha nem lesz olyan a kapcsolatotok, mint régen, mindig lesz valami gyanús, nem fogsz benne megbízni (teljes joggal). Tudod, mit tennék a helyedben? Keresnék egy lelki szemetest, lehetőleg egy hapsit. Nagyon jól tudnak vígasztalni. Még ha csak barátként is, de hidd el, sokkal jobban tud esni, ha egy pasi vígasztal, mint a legjobb barátnőd. Sajnos ezt tapasztalatból mondom... Fel a fejjel! Lehet, hogy kifogtál egy kőbunkót (bocsi), de vannak rendes pasik is a világon! Biztosan megtalálsz egyet te is! :)
154. sszilvi
2008. júl. 12. 07:56
Pár hete derült ki, hogy megcsalt a "párom", nem is egyszer, ráadásul számára is vadididegen nőkkel, és volt képe azt mondanki, hogy hát az csak úgy jött magától, nem tervezte előre. ÉS???? Meg hogy ő nem ígért nekem semmit.Az egy dolog, de akkor se kell hülyére venni a másikat. Szerinte pedig akkor lenne a szemét, ha nem vallotta volna be.Persze.. Összetörte a szívem.
2008. júl. 1. 21:46
Hát, nem lehet könnyű egy ilyen emberrel! Nem nyom el téged? Mármint az önbizalmad?
2008. jún. 30. 14:25
Nagyon egoista. Komolyan mondom, én még az életben ennyire egoista és hiú emberrel nem találkoztam! És nem hiszem, hogy ezt lehet überelni... Csak az a szar, hogy sok esetben azt sem tudja beismerni, mikor nekem van igazam, mert általában nekem van igazam.
2008. jún. 29. 21:33
Akkor végtelenül egoista lehet :( akivel nem könnyű/illetve akivel meggondolandó együtt élni, mivel soha nem leszel neki elég jó :(
2008. jún. 28. 16:12
Én tudom, de vajon ő is tudja? Ja, azt tudja, hogy mások nem azok, de őőőőő igeeeen!!! :D LOL...
149. ab4b6bc17d (válaszként erre: 148. - Zsuzsa88)
2008. jún. 27. 15:52
Semmi és senki sem tökéletes. És ez örök igazság :)
148. Zsuzsa88 (válaszként erre: 147. - Ab4b6bc17d)
2008. jún. 27. 11:13
Ja, csak tudod, ő a Mr. tökéletes... De végülis, ha ez kell ahhoz, hogy ne bámulja annyit a többi jó nőt, hát megteszem. Elvégre ahhoz képest, h mennyi voltam, mikor összejöttünk, a 77 már tényleg sok volt.62-64 voltam akkor. 68 kilós voltam, mikor felborult a hormonháztartásom, akkor 3 hét alatt hirtelen lefogytam 8 kilót, aztán meg annyira leszedte a doki a hormonjaimat, hogy meghíztam, töbet szedtem fel, mint amennyi lement. Most ismét 68 vok, és jól érzem magam a bőrömben. Sztem nem is csoda, mikor már 2,5 éve nem voltam 70 alatt... Ez nagyon szuper! És még egy picit lefgyok, és minden tökéletes lesz. Elvégre egy tökéletes pasashoz tökéletes nő illik, nem? Eddig úgy éreztem mindig, hogy ő túl tökéletes hozzám, neki egy 50 kilós gyönyörű arcú, hosszú hajú csaj való, akit nyugodtan mutogat6 a haverjainak. Mostmár kezdem azt érezni, hogy bár nem vok 50 kilós, és nem hosszú a hajam, de én vagyok az, aki mellé illik. És ami a legszebb, a haverjai is utánam fordulnak :) Pedig nekik aztán tényleg nem én vagyok az ízlésük. És a páromnak is jól esik, hogy a haverjai elismerik, jó vagyok. Őszintén, nekem is. Eddig mindig csak a negatív kritikát hallottam, hogy túl magas és túl kövér vagyok a páromhoz. Bár csak 5-10 cm-rel magasabb nálam, de úgy tűnik, mostmár az, hogy mekkora vagyok mellette, nem is lényeges, az a lényeg, hogy az izompacsirta mellett nem egy narancsbőrös teltkarcsú nő áll, hanem egy jó nő :)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook