Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislányomnak szeretnék karácsonyra varrógépet. Megbízható játék varrógép márkát és lelőhelyet tud valaki? fórum

Kislányomnak szeretnék karácsonyra varrógépet. Megbízható játék varrógép márkát és lelőhelyet tud valaki? (tudásbázis kérdés)


4. M0ncsa (válaszként erre: 3. - Ninett079)
2013. nov. 27. 15:15

Ja, akkor meg kicsi :)

Hat, nem tudom, mennyire ragaszkodsz a varrogephez, de ha nem annyira, akkor tippkent: ilyen koru kislanynak vehetsz peldaul szovotablat. Amikor kicsi voltam, nekem volt, es nagyon elveztem :) Tonkretehetetlen, es latja a gyerek, hogyan mukodik a szoves. Ilyesmire gondolok: [link]


Ezenkivul megtanithatod kereszhimezni, gobelinezni egyszeru mintakkal. A varrogep raer, ha nagyobb lesz :) Persze ez csak az en velemenyem.

2013. nov. 26. 22:29
5 éves a kislányom. Már 2 varrógépet vettünk, egyik sem működött, visszavittem. Pedig nem a legolcsóbbakat próbáltam. Azért köszi a választ, valahogy én is erre jöttem rá, hogy ami műanyag az nem is jó varrógép szempontjából.
2. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Ninett079)
2013. nov. 26. 17:10
Latom, nem hemzsegnek az otletek. Szerintem az a baj, hogy "megbizhato" es "jatek" osszeferhetetlen dolgok. Nem kozolted, hany eves az a kislany, de egy 10 ev korulinek mar nyugodtan vehetsz igazi varrogepet, amit akar egesz eleteben tud majd hasznalni. Bagat, Singer megbizhato markak.
2013. nov. 25. 18:31
Kislányomnak szeretnék karácsonyra varrógépet. Aki tud megbízható játék varrógépet írjon márkát és lelőhelyet! Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook