Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehetséges a mellnagyobbítás, ha ciszta van a mellemben? fórum

Lehetséges a mellnagyobbítás, ha ciszta van a mellemben? (beszélgetős fórum)


2018. márc. 14. 12:29
Nekem is talaltak, 5x rakerdeztem hogy baj-e, es megmondtak hogy nem!
8. bubinana (válaszként erre: 7. - SzilBi)
2013. nov. 28. 19:42
Azért a plasztikai sebész szava nem biztos,hogy mérvadó! Hisz nála a pénz számít. A ráfogták..meg stb..vigyázz azért! Személy szerint én nem bíznám ezt plastikásra. Bocs..ez csupán a szerény véleményem.
7. SzilBi (válaszként erre: 6. - Bubinana)
2013. nov. 28. 15:37
Igen, van némi fejlemény. Mivel másfél évvel ezelőtt még szoptattam, és csak nemrég apadt el a tejem, valószínűleg egy tejmirigy duzzanatról van szó, amire az ultrahangon ráfogták, hogy ciszta. Beszéltem a plasztikai sebésszel is, ha nem tejmirigy duzzanat, hanem valóban ciszta, kiveszi a műtét során. Tehát ez nem kizáró ok. Köszönöm a hozzászólásokat.
6. bubinana (válaszként erre: 1. - SzilBi)
2013. nov. 26. 20:23

Okosabb lettél????

Remélem nincs baj!!!

5. a0c1361e44 (válaszként erre: 4. - Bubinana)
2013. nov. 25. 21:10
És te is nagyon jól írtad!
4. bubinana (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2013. nov. 25. 19:37
Nagyon jól írtad! Sőt..ha már ilyen gond van..meggondolnám azt a nagyobbítást!!! Okozhat problémát!!
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - SzilBi)
2013. nov. 25. 14:05
A helyedben egy onkológussal beszélnék erről. A plasztikai sebésznek pénz, hogy elvégezze a nagyobbítást, egy nőgyógyász onkológus többet tudna a témában mondani, úgy gondolom.
2013. nov. 25. 13:46

Szerintem simán előtte max leszívják, ha olyan.

És még az is lehet hogy kedvező lesz az implantátum miatti nyomás hogy ne alakuljon ki többet. Legalábbis én így tudom.

2013. nov. 25. 13:43
Érdekel, van-e közöttetek olyan, akinél cisztát találtak a mellnagyobbítás előtt. Nekem a jövő hónapban lenne a műtétem, de félek,hogy ez kizáró tényező. 3-4 mm-es, elég apró, de ez nyilván megnagyobbodhat. Persze azt is tudom, hogy akár fel is szívódhat. Ha valaki járt már hozzám hasonló cipőben, ossza meg velem tapasztalatait! Az orvosommal még nem sikerült beszélnem. Este talán már okosabb leszek. Segítsetek, ha tudtok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook