Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Követelhet az ex bármit rajtam? fórum

Követelhet az ex bármit rajtam? (beszélgetős fórum)


1 2
37. Pasionella (válaszként erre: 34. - Katyuska83)
2013. nov. 25. 12:18

Nem írok nekik már semmit de melegen ajánlom nekik, hogy ne provokáljanak...

Azt kapta és kapja szerintem az élettől amit megérdemelt.

36. Pasionella (válaszként erre: 35. - Gribedli***)
2013. nov. 25. 12:17

8 év alatt nálunk egyszer sem volt, hogy kikapcsolták volna az áramot stb...

Amióta elköltöztem meg 3szor kikapcsolták nála. Na ezért volt a rövid póráz mert ha ráhagytam volna mindent akkor enni nem lett volna pénzünk.

És nem hiába lett a -290ből plussz!

De ez már off volt, nem is lényeg már, az olyan az nem volt barát, nem hiába szakítottam meg vele minden kapcsolatot.

Remélem békén hagynak végre.

Hogyan is tudnám ezt az egészet végre végérvényesen lezárni amikor újra meg újra előbukkannak?

35. gribedli*** (válaszként erre: 33. - Pasionella)
2013. nov. 25. 12:04

Ez olyan, hogy ha szenvedésként is élte meg a rövid pórázt anyagilag, az eredménye mindig egy bizonyos gyarapodás is, nyilván neki ez nem volt olyan fontos, de ettől még létezik. Mindig szükség van legalább 1-re, aki ésszel költ, ha megnézed, két költekező ember csak egymást húzza lefelé. Aztán, hogy erről a külvilág és a barátok mint mondanak, számomra már annyira mellékes, mert lehet kritizálni ha valaki spórol, meg lehet ujjongani, ha valaki költ, de ha a költekezés miatt van egy bazi nagy adósság, akkor sem az akkori kritizálók, vagy az ujjongók, senki az égvilágon nem fog segíteni, olyankor mindenki hátrateszi a kezét.


Ja, hogy ott van az a komment, hogy nincs asszony és most minden van? Ez annál röhejesebb, hiszen azóta már kiderült, hogy nem.

2013. nov. 25. 11:57
Szerintem többet egy árva szót se írj nekik. Egy darabig jól elbeszélgetnek majd magukkal,aztán feladják a hülyeségüket. Az ilyeneket pont az élteti,ha választ kapnak. Felejtsd el,amit írtak,ne is olvasd el a leveleiket. Miért kéne neked rosszul érezned magad? A drága ex egye meg,amit főzött,az anyjával együtt.
33. Pasionella (válaszként erre: 31. - Gribedli***)
2013. nov. 25. 11:54

Ja...ráadásul az egyik legjobb bnőm párja írta annó...

Mondjuk azzal a bnőmmel szakításunk után megszakítottam minden kapcsolatot mert az ex mellé állt úgy, hogy már 12 éve az én bnőm volt.

Azért mert szerinte megérdemeltem a megcsalást mivel rövid pórázon tartottam az ex-et anyagilag... Nem is értem miért? Talán azért mert annak köszönhető, hogy amikor még együtt voltunk akkor azért mindenünk megvolt?

32. gribedli*** (válaszként erre: 30. - Pasionella)
2013. nov. 25. 11:51
Igen, de ez nem változtat semmit. Ha közösen veszitek fel a hitelt, de csak az ő neve szerepel, még ilyen e-mail-lel sem tudnak mit kezdeni, jogilag semmit nem jelent, azért sem, mert akkor a te neveden kellene lennie a felének, amit vettetek rajta. Mivel ez sincs, az az e-mail teljesen semmis. Sőt, ha a te neveden volt a postafiók is, ez már a privacy megsértése is az ő részükről, tök hagyd a francba, nem kérhetnek semmit
31. gribedli*** (válaszként erre: 18. - Pasionella)
2013. nov. 25. 11:48

Bacca meg, a bunkó kommentelője!


Nézd, a szülők nem akarják átvállalni a gyerekük hitelét, de tök mindegy, nem a te reszortod, nem a te hiteledet kell átvállalni, hanem a gyerekükét. Természetesen mondhatnak erre nemet is(szülője válogatja), de nem kell úgy beállítani, hogy miattad van. Még ha a te kezed is van abban, hogy eldöntöttétek, felveszitek azt a hitelt, az is teljesen mindegy, hiszen a dolgot amit vettetek belőle, ő élvezi, az ő nevén van, az ő tulajdona. Mit követelhetne ezek után?

30. Pasionella (válaszként erre: 28. - Gribedli***)
2013. nov. 25. 11:47

Próbálok de azért...

És mondom, nem hiába szedték elő azt az emailt...és nem hiába írt... Azokra válaszoltam csak, azóta nem írt az anyja semmit még.

2013. nov. 25. 11:44
Az anyjáék tele vannak pénzzel, bármit kinézek belőlük. Az ex meg egy hazudozós senkiházi...az anyjáéknak is ugyan úgy hazudik mind mindenki másnak. Azt se lehet neki elhinni amikor köszön.
28. gribedli*** (válaszként erre: 25. - Pasionella)
2013. nov. 25. 11:42
Akkor nyugi, teljesen megnyugodhattok, totál igazad van, nem is pazarolnék erre többet, nehogy elrontsák a napodat, oksa?:D
2013. nov. 25. 11:40
Ne haragudj,de most miről is van szó? Egy nagyon unintelligens próbálkozás a részükről,plusz zsarolás. Válaszra se méltasd őket. Mégis mit követelhetnének és milyen jogon..? Akkor te meg feljelented őket zaklatásért?
26. gribedli*** (válaszként erre: 13. - Pasionella)
2013. nov. 25. 11:40

Semmire. Azért is fenyeget az anyja, mert ha lenne ebből neki pénze, vagy perre vihetné, egy francokat szólt volna előre. Csinálta volna sutyiban, és csak akkor tudtátok volna meg, mikor fizetni kell. Mindezt azért, hogy kivédje, hogy valamit tegyetek megelőzésként.


A levél elküldése és a fenyegetés mind annak a jele, hogy megpróbál nyomást gyakorolni, mivel ügyvédi úton nem tud, mert nincs alapja. Ezért arra játszik, hogy fenyeget, hátha bedőltök neki.

25. Pasionella (válaszként erre: 23. - Gribedli***)
2013. nov. 25. 11:40

Semmilyen papírban nem szerepel a nevem...


A mostani nője nem az akivel megcsalt.

Annak nem volt munkája és gyereke is volt. Tudta nagyon jól az ex, hogy nem számíthat rá de kefélni kefélte azért...engem csak azért tartott, hogy még a pénzt "haza" adjam.

24. Pasionella (válaszként erre: 22. - Gribedli***)
2013. nov. 25. 11:38

Nem is érzem magam hibásnak, Ő döntött úgy ahogy...


Csinált Ő nekem egyébként is elég sok problémát, csinált egy 20 ezres tartozást amiről elfelejtkezett tájékoztatni...behajtó cégtől kaptam már levelet stb....


Ezen kívül követeljem én is rajta azt az 50ezret amit pszihomókusra költöttem mert teljesen kikészültem attól ahogy megcsalt és mert a jelenlegi párom szívja azt amit neki kellett volna, mert elérte, hogy soha ne bízzak senkiben?


A mai napig gyűlölöm pedig nem kellene mert a gyűlölet és még hozzá köt...

Azt kapta csak amit megérdemelt.

23. gribedli*** (válaszként erre: 5. - Pasionella)
2013. nov. 25. 11:37

Nem tud semmire készülni, ha nem szerepel a hitel papírjaiban a te neved. A srác egyedül vette fel, vagy a te neved is szerepel?


Nehogy már, megcsal és még te fizess a másik pic-a után is!

22. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Pasionella)
2013. nov. 25. 11:35

Semmit. Ne érezd magad hibásnak semmiben, ő egy piti érzelmi zsaroló! Mi az, hogy öngyilkos akar lenni miattad? Ha öngyilkos akar lenni a car helyzete miatt, azt a helyzetet ő idézte elő.


Ha az új barátnő nem volt segítségére a további hiteltörlesztésben, nyilván az új nem képzelt közös jövőt maguknak, ahogy te leírtad a sztorit, teljesen oké, együtt vállaltátok a pénzügyeket, amíg összetartoztatok, most már nem tartoztok össze, és nem a te bajod az ő kínja.


Az anyja meg nem tud kit okolni a fackalap fia hülyeségeiért, már bocsánat, és írt egy ilyen érzelmi zsarolós levelet. Menjen a búsba, nem? :)


Jogilag nem hiszem, hogy van valami vonatkozása, az 50 ezret anyukád megadta, a hűtő a te neveden volt, slussz.

21. Pasionella (válaszként erre: 20. - Ancsika688)
2013. nov. 25. 11:30

Facen írt nekem meg anyunak...anyunak persze csatolva azt az emailt amit annó bnőmnek írtam.

Hívni nem fog, nem tudja a telefonszámom hál Istennek.

20. ancsika688 (válaszként erre: 17. - Pasionella)
2013. nov. 25. 11:29
Ha legközelebb fel hív,mondd meg neki,hogy nem vagy felelős a fiáért ,nyugodtan forduljon ügyvédhez.Szerintem csak bepróbálkozott nálad.
2013. nov. 25. 11:21

Annak idején az ex anyja olyan szinten kisemmizte az ex apját, hogy csak na...

Váltak és egy 8 millás lakásból az apja összvissz 1 millát kapott azért mert az anyja tudta azt bizonyítani, hogy a lakást az Ő örökségéből vették.

Szerencsétlen apját azért sajnáltam mert az anyja sosem dolgozott, mindig eltartott volt, mert állítólag sosem talált munkát...stb... 20 évig a férje tartotta el teljes mértékbe, a végén pedig mégis Ő lett kisemmizve.

Szegény öreg bele is halt ebbe az egészbe :-S

Nagyon gonosz emberek, mindent kinézek belőlük.


Örültem, hogy megszabadultam tőlük, erre mégsem...

2013. nov. 25. 11:16

Tény, hogy nagyon szarul áll anyagilag, és?

Elköltözésem után az volt az első dolga, hogy több százat kölcsön erre-arra.

Vett egy drága LCD tv-t, kirakta face-ra, majd egyik haverja oda írta... amióta nincs asszony van minden. Na ennyire van minden...

17. Pasionella (válaszként erre: 15. - Ancsika688)
2013. nov. 25. 11:14

Szó szerint azt írta az anyja, hogy nekünk eszünkben sincs átvállalni belőle semmit. Ugyan mi? Normálisak?


Nincs a nevemen semmi, az aláírásom sehol sem szerepel.

2013. nov. 25. 11:13
Nem követelhet semmit.Gondolom nem tudtak mit kitalálni, hogy több pénzük legyen így pofátlan módon téged akarnak erre felhasználni.Ha zaklatnak meg cirkuszolnak simán fellehet őket jelenteni.
15. ancsika688 (válaszként erre: 13. - Pasionella)
2013. nov. 25. 11:11
Tulajdonképpen mit akarnak?Van valami a neveden?Ha nincs akkor mire hivatkoznának a perben?
2013. nov. 25. 11:07
És ráadásul 1.5 év telt el, hogy már szétmentünk.
2013. nov. 25. 11:07
Az anyjáéknak lenne pénzük perre vinni a dolgot, de mégis mire fel?
12. ancsika688 (válaszként erre: 1. - Pasionella)
2013. nov. 25. 10:58
Nem követelhet,el váltatok,ágytól-asztaltól.Csak érzelmileg akarnak zsarolni.
2013. nov. 25. 10:55
Ha minden szálat sikerült elvarrnod, akkor nekik cumi van. Nem hivatkozhatnak egy 2009-es mailre sem, hiába kapálóznak.
2013. nov. 25. 10:55
én bajom...
9. Pasionella (válaszként erre: 6. - Mothertiger)
2013. nov. 25. 10:53

Egy pillanatra meg is sajnáltam de ezek után már sajnálni sem sajnálom...

Ő kereste magnak a bajt, Ő akarta így.

Én kitartottam mellette a pénztelenségbe is, az nem az Ő bajom, hogy ennyire "szerelmes" a mostani bnője.

8. Pasionella (válaszként erre: 6. - Mothertiger)
2013. nov. 25. 10:52

Köszi!

Eszem ágában sincs neki bármit fizetni...

Így is elég volt, hogy csinált nekem egy 20ezres tartozást mert a net az én nevemen volt és fél évre rá szól, hogy én tartozom... akkor már jött a nyakamon a behajtó cég...

Egy csomó ideig nem tudtam az Ő nevére átíratni a netet mert folyton tartozása volt, ezért lett ez az egész...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook