Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Krampusz leszek anyukám boltjában fórum

Krampusz leszek anyukám boltjában (beszélgetős fórum)

2014. szept. 16. 15:18
:)
17. ittmost (válaszként erre: 2. - Szandii20)
2013. nov. 25. 17:30

Nagyon édes:)

Adj nekik inkább almát,csokimiki helyett..vagy ,mellett..lehet,h ha a krampusztól kapják,még azok is megeszik,akik egyébként nem szeretik.

Szép emlék lesz neked is asok csillogó gyerektekintet:)

2013. nov. 25. 10:41

köszönöm mindenkinek az ötleteket.:)

Gomboc7: 6.án egész nap.:D

2013. nov. 25. 07:46

Én is voltam már krampusz, kétszer biztos. Lehet, hogy háromszor is, de kettőre emlékszem. :D

Mókás volt, szeretni fogod! Arra gondolom számítasz, hogy lesz, aki a nyakadba fog ugrani és lesz, aki sírni fog, amikor meglát. De inkább örülni fognak neked. Csak legyél kedves, a gonosz krampuszt nem szeretik annyira, hiába az a szerepe eredetileg. :D

A ruhát már más írta, nekem nehéz volt összeválogatni, nem sok tiszta fekete holmim volt. Volt nekem is szarvacskám, papírból is lehet, ha nincs olyan villogósod. valami pirossal tényleg dobd fel a sötét ruhát, nehogy nagyon megijedjenek tőled. :D

Mikor lesz a "buli"? :)

14. andi6020 (válaszként erre: 2. - Szandii20)
2013. nov. 24. 22:21
Dehogy ciki. Inkább cuki :)
2013. nov. 24. 20:38

Imádom a kicsiket, úgyhogy biztos jó lesz.:)

Csak hirtelen azért eszembe jutott az is hogy mi van ha nem lesz jó.:)

2013. nov. 24. 20:21

Én imádnám :DDDD


Mikor boltban dolgoztam Mikulásnapkor rénszarvas agancs volt a fejemen :DDDD



Csak egy ember kérdezte meg szánakozva: Ez maguknak kötelező???? :DDDDD


Röhögtem:DDDDD

2013. nov. 24. 20:16

Egyáltalán NEM ciki! Szerintem remek ötlet!

Fekete nadrág póló pulcsi Én gipszből csináltam szarvakat és kalapgumival tettem a fejemre

szemedet szádat feketével és az arcodra is kenhetsz feketét mintha maszatos lenne. egyik kezedben a csokik másikba virgács :)

10. michelle.r (válaszként erre: 8. - 408020f45e)
2013. nov. 24. 19:49

Mikulássapka egy krampusznak?? Hova tart ez a világ? :DDDDD


Én piros pamut anyagból csináltam szarvakat és rávarrtam egy fekete bársony hajráfra. A farkam pedig egy régi fekete leggings egyik lábából lett, a végére a maradék piros anyagból varrtam egy gombócot, jó hosszú volt, azzal vertem meg a rossz kollégákat :)))

Nem tudok varrni, ez nagyon egyszerű.

9. michelle.r (válaszként erre: 1. - Szandii20)
2013. nov. 24. 19:47

Nagyon klassz ötlet, a kicsit imádni fogják, gondolom, a felnőttek egy része is.


Aki szerint ciki, annak nyugodtan javasold, hogy húzza ki a karót a valagából ;)

8. 408020f45e (válaszként erre: 2. - Szandii20)
2013. nov. 24. 19:35
Fekete legging vagy vastag fekete harisnyanadrág, lehet kicsi szoknya is, fekete pulóver vagy póló. Műanyag ördög szarvacskát lehet kapni és mint a hajráfot felteszed. Lehet fekete kesztyűd is. Erre lehet ragasztani nagy piros műkörmöket papírból. A szemöldököd és a szemed erősen sötétre festeni, arcodon pirosító, nyakadban piros sál vagy kendő. Ha nincs szarvacskád, akkor egy mikulássapka is megteszi!:) Ha kedveskedő leszel a szemöldököd ne legyen túl erős!:) A hajadba ha hosszú lehet piros masni.:)
7. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Szandii20)
2013. nov. 24. 19:31

Ez ciki???

sztem inkább egy nagyon aranyos és kedves gesztus :)

nem lesz olyan ember aki kinevetne,ebben biztos vagyok,a kicsik meg egyenesen imádni fognak ;)

2013. nov. 24. 19:29

Aranyos ötlet, biztosan nem nevetnek ki!


(USA-ban felnőtt emberek sétálgatnak csirke jelmezben a csirkesütő előtt, úgyhogy nyugi, biztosan tetszeni fogsz!!)

5. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Szandii20)
2013. nov. 24. 19:27
Nem! Miért lenne az! Inkább egy jó móka! Tuti, hogy aki betér, ugyanígy fogja gondolni!:)
2013. nov. 24. 19:20
Szerintem egyáltalán nem ciki. Nevetni fognak, de nem kinevetni, hanem örülni neked. Hajrá :)
3. honeywald (válaszként erre: 2. - Szandii20)
2013. nov. 24. 19:18
szerintem ez aranyos. :) a kicsik örülni fognak neki!
2013. nov. 24. 19:17

Krampusz leszek Anya boltjában, a kicsiknek fogok mézeskalácsot és kis mikulást osztani.

Szerintetek jó ötlet?

Vagy a felnőttek nem fognak kinevetni?

Mit kell felvenni?:D

Ötleteket kérek.:)

2013. nov. 24. 19:16
Krampuszság ciki? Bővebben lent.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook