Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A boldogságot keresni kell, vagy hagyni hogy ránk találjon? fórum

A boldogságot keresni kell, vagy hagyni hogy ránk találjon? (beszélgetős fórum)


2016. márc. 11. 16:30
Megteremteni leginkább. :)
20. moonlight13 (válaszként erre: 19. - 3d787b167a)
2015. dec. 8. 22:38
Gyanítom, hogy ezt már nem fogjuk megtudni, mert a fórumindító töröltette magát.
2015. dec. 8. 21:01
Boldog vagy már?
18. kristo_f (válaszként erre: 14. - Zszszszs)
2014. ápr. 5. 19:34

Aha, bevonza álmában

Csakúgylehet!

17. 6fef80bd7d (válaszként erre: 2. - Suesue)
2014. ápr. 5. 18:13
eggyetértek
2013. dec. 21. 07:34

A boldogság is relatív.


Te tudod, mi a jó neked.

2013. dec. 21. 05:25
egy pasi sem kopog be az ajtodon,hogy itt vagyok....
2013. nov. 26. 09:03
Van egy agykontrollos módszer, amiről sokat hallhatsz Forrai Ildikó Lélek tv-s műsoraiban. Ez az úgynevezett éjszakai üzenetküldés módszere - a tudatalattik kommunikálnak ilyenkor, általa jó esélyed van, hogy bevonzzad magadhoz az ideális párodat. Keress rá a hölgy nevére a youtube-on, sok-sok előadását megtalálod.
13. moonlight13 (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2013. nov. 24. 17:40

Kedves Rita!

Attól, hogy szinte ugyanebben a témában a sokadik fórumot indítod, nem fogsz találni senkit! Szerintem elég sok tanácsot kaptál eddig is, azokat fogadd meg! Járj társaságba, és ne aszerint nézegesd a férfiakat, hogy milyen a külsejük! És igen, nyissál azok felé, akik Téged észrevesznek!

2013. nov. 24. 16:37

Is-is, de nem mindenáron, görcsösen.

Járjon az ember nyitott szemmel.

A lehetôség úgyis szembejön.

11. licsi (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2013. nov. 24. 16:23
Szerintem neked találták ki a netes társkeresőket. :) A sok szélhámos mellett sok olyan férfi is van, aki valóban társat keres, kapcsolatot. Ott nemcsak ránézésre fantáziálhatsz értelmetlenül, de beszélgethetsz, találkozhatsz több férfival, esélyed lenne egy kapcsolat kialakítására. Sokkal több, mint most, hogy meglátsz egy jóképűbb férfit és elkezdesz álmodozni minden alap nélkül. Próbáld ki, veszteni valód nincs, de szerencséd lehet, és találhatsz magadnak valakit.
10. jajjj (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2013. nov. 24. 16:18

Én ugyanilyen típus voltam/vagyok. Most már férjnél. Rengeteget voltam egyoldalúan szerelmes, és a végén már menekültem az ilyen helyzetektől. Az utolsó csalódás után, 1 évembe tellett mire összeszedtem magam, és az alatt az egy év alatt, mintha direkt lehajtott fejjel jártam volna, hogy senki ne keltse fel a figyelmem. Aztán kezdett újra kinyílni a világ, és két külön dolog zajlott bennem párhuzamosan. Egyrészt szépen kerestem a magam boldogságát, olyan örömforrásokat, amiket nem másoktól kellett remélnem, hanem magam is biztosítani tudtam magam számára. Tudatosan figyeltem a szép pillanatokat, és igyekeztem úgy hozzáállni az élethez, hogy ha egyedül maradok, akkor is boldog lehessek. Mindent beleadtam a tanulásba, munkába, hobbiba, hisz a befektetett munka legtöbbször garantált sikerélmény.

Ami ezzel párhuzamosan zajlott... eközben is láttam a férfiakat, volt aki vonzott, sokszor nős férfiak, sosem mozdultam, ők sem, és én szép csendben örültem, hogy a lehetetlen köti le a figyelmemet, és így sokkal csapongóbb is voltam. Időközben megtaláltam a helyemet, és valószínűleg ez változtatott a kisugárzásomon is... és bár nem mondom, hogy a férjemnél tétlenül ültem, és vártam, hogy ő lépjen, de biztos vagyok benne, hogy ő a jutalma volt annak, hogy elfogadtam a helyzetemet, és megdolgoztam végülis önmagamért.

9. 342402de6d (válaszként erre: 7. - F4e58693bd)
2013. nov. 24. 15:28
Ahogy az előttem szóló is írta,ha megismered önmagad a képességeidet akkor lesz elég önbizalmad,hogy helyesen cselekedj,hogy tudj elégedett lenni...
8. syria (válaszként erre: 3. - Joe1972)
2013. nov. 24. 15:08

A boldogság szerintem az, amikor az ember meg van elégedve az életével.

Mert úgy él, ahogy a legjobb neki. Van családja, barátai, akikkel jól kijön, akikre számíthat, ha segítségre van szüksége.


De ezért tenni kell. És nem is keveset.

Az alap az egészséges önbizalom. Ha az nincs, akkor semmi nem lesz. Ha én nem hiszek magamban, milyen alapon várom el, hogy mások higgyenek bennem???


rita99:

Nem szabad rágörcsölni a pártalálásra, mert annak tutira kudarc a vége.

7. f4e58693bd (válaszként erre: 5. - 342402de6d)
2013. nov. 24. 15:00
Ismerjem meg önmagam. Ezt hogy érted? :)
6. feb96fdf3a (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2013. nov. 24. 14:57

A boldogság benned van.

a pasik ,szerelem ,szex az csak a ráadás.:))

5. 342402de6d (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2013. nov. 24. 14:56

Akkor épp itt az ideje,hogy ne álmodozz:)

lépj a valóságban,ismerd meg önmagad és tudni fogod sorsodat...innen indulj el,és rád talál a boldogság:)

2013. nov. 24. 14:55
Tehát hogy ne nézzek ki inkább magamnak senkit sem? Hanem azokból válasszak akik nagy ritkán közelednek felém?
2013. nov. 24. 14:52
mi az a boldogság
2013. nov. 24. 14:49
Szerintem hagyni kell, hogy rádtaláljon!
2013. nov. 24. 14:43

Én mindig álmodozós típus voltam. Mióta az eszemet tudom mindig van éppen aktuálisan olyan pasi akiről álmodozom, aki miatt töröm magam, akitől szeretnék többet. Ezekbe a helyzetekbe talán túl sok időt fektetek bele, nehezen tudom elfogadni hogy nem lesz belőle semmi. Aztán jön a csalódottság, önbizalom vesztés, kiábrándulás az élettől.

Nem tudom hol rontom el. Nem szabadna kinézem magamnak XY férfit, hanem várjak arra hogy a férfiak válasszanak engem és adjam be a derekam annak aki bepróbálkozik nálam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook