Szivproblema (beszélgetős fórum)


1 2
2019. dec. 27. 16:25

Tudod, most a legszívesebben egy hasonlatot tennék ide. A következő: kb 20 évvel ezelőtt "valamelyik" médiában volt egy riportműsor a parapszichológiáról. Egy kísérletet hajtottak végre, James Randi és Uri Geller. J.R. azt vallotta, hogy ezek a dolgok nem léteznek, de mindenki tudta, hogy vannak ilyen képességei. A "kisérletbe" Ő bele sem kezdett, Uri Gellernek nem sikerült többszöri próbálkozás ellenére sem. Elnézést kért a közönségétől. A műsorvezető technikai segítője megmagyarázta az esetet. Ez csak úgy lehetett, hogy J.R-nak nem állt érdekében, hogy ezek a tények nyilvánosságra kerüljenek, ezért képességeivel inkább leblokkolta U.G. próbálkozását. Ennyi! Vonatkoztasd ide. Magadra ismertek?

Mondok meghökkentő dolgokat még, csakhogy el tudjad maszatolni a lényeget: Egyik távolabbi de(M.o-i) ismerősömnek a gyerekorvosa a kisgyermekének havonta 1g Káliumot adat elosztva. A magyarázat! Én azonnal megértettem! és helyeseltem "nulla egészségügyi" tudással. Akinek esetleg nem lenne világos: Az agyalapi mirigy termeli a növekedési hormont (G.H.) Ha elfogadjuk, hogy "kálium hiányos esetekben az a.m. bizonyos hormonok termelését, blokkolja, időszakosan, vagy véglegesen! Ezt már többször leírtam. Megjegyzem, az a bizonyos gyerekorvos nem itthon szerezte a diplomáját! Folytatva "az ámokfutást": Az USA-ban már bevett szokás bizonyos körökben, hogy az öregeknek G.H-t adnak az élet meghosszabbítására.

A Káliummal való információk "összemaszatolása" innét már teljesen világos, ugye. (Hallom a kórust, a hivatásos rettegőket...) "Én csak egy kávét kérek"!

58. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 57. - Kirukiru)
2019. dec. 27. 14:30

Dr.Csillagbogár, jó sokat gondolkodtál, hogy még rátronfolj a vélt igazadra.

Vedd úgy, hogy megsímogattam azt a nagyon okos buksidat.

Gondolom, te vagy a következő orvosi Nobel-díj várományos.

Andersen, a fasorban sincs hozzád képest.

57. kirukiru (válaszként erre: 53. - 9b10f3d7ff)
2019. dec. 27. 13:52

"Semmi EÜ. tudással osztod itt a butaságot." Mit nevezel itt butaságnak? Azt, hogy a kálium hiány és a következményei, okozzák a mai "divatos" krónikus betegségek nagy részét", de lehet, hogy az összeset.

Tudod, a mondat végét egy fiatal orvostól idéztem!

Ő mikor beszélgettem vele, ennek hatására, a betegeknek káliumot(600mg) kezdett adatni a nővérekkel! Megköszöntem neki, Azt mondta: hisz nekem, ennek mind van alapja amit mondok, ha tényleg így van, akkor a betegek nagy része itt az osztályon ez miatt van itt, de lehet, hogy az összes. Nem akarta, hogy az ügyelete alatt valaki meghaljon.(!) (nagyon megköszöntem neki) Félelmetes, ugye?! Kálium lebeszélő Show-kat tartatok majd ezek után?

Volt egy b...om, aki ezt tette a sómérgezéses históriáival kb 8-10 éve, sokan bedőltek, no ő aztán valódi kárt okozott, de valakinek mégiscsak nagyon megfelelt, nem tették félre, rémhírterjesztésért. Gyártotta az alapanyagot az "egészség biznisz" számára.

A régebben használt bányászott só, "random módon" tartalmazott 3-5-10% KCl-is. ezzel megajándékozva a felhasználót, akár 1-2g káliummal is, napi szinten! Gondoljunk csak a sertéshús sóval történő pácolásos tartósítására (lesózás).

"Ne játssz Istent, mások életével, egészségével ne szórakozz!" Nem kényszerítek senkit. Egy alternatívát bemutatok, a normális egészség fenntartásához, jelzek a "szakadékba tartó bekötött szemű embereknek". Ennyi,-ez is baj?


Ti mit mondatok, vigyázz domb van előtted, ugorj!!!


Ami igaz, volt egy ember "régebben" aki szimbolikusan ugyan, de az emberi elme működését az embereknek átadta, hogy eligazodjanak a" káoszban", "szimbolikus" végzete lett!

" A tünetei viszont hasonlóak az alacsonyhoz"

-hát..., majdnem, a magas káliumszint esetén a szívritmus lassul, aha fogytán a kálium, akkor emelkedik, majdnem, csak egy két szó a különbség, a kálium és a szívritmus szerepel benne!!!

Vagy éppenséggel, akinek adnak intravénásan 15gramm Káliumot az a kivégzés egyik formája!!!

Akinek meg 150-160-s pulzus esetén adunk pótlásként 1-2 grammot elosztva, annak meg éppenséggel életmentésről beszélünk, Élet mentés, élet elvétel, aki most tanulja a magyar nyelvet,az összekeverheti.


De kérlek a "hisztériáddal ne téveszd meg az embereket!!!

Köszönjük!

2019. dec. 26. 21:52
Közben mialatt komponáltam jött egy két jó beszólás. Válaszom erre. A napi ajánlott mennyiség, 2-3-4 ezer mg/nap. (Semmelweis egyetemi anyag), vagy USA Mg minisztérium! Ha valakinek 1000mg-t javasolok pótlásnak, azzal mi a bajotok? A szervezetben elég jó mechanizmusok vannak a kálium kezelésére, ha van mit kezelni!!! Ami a legnagyobb baj, hogy a raktározott(150g) mennyiség fogyását nem tudja kimutatni a laborvizsgálat! A tényleges bevitel, átlagosan szerintem nem éri el személyenként a pár száz mg-t! Mellette, meg fölösleges kihajtás, kávé kóla ,italozás,...stb Ezért kellene az indikátor tüneteket megfelelően kezelni, Amiket már többször leírtam!
2019. dec. 26. 21:38

Volt ilyen barátom is, aki hasonló módon szkeptikus volt, mint te. Az "ismeretlen" magánuton választott kezelőorvosával megosztotta az intelmeimet, egész hitelesnek tűnően szépen lebeszélte, A barátom "szinte hülyének nézett" meg is sértődtem, olyan szavakat használt.

Kb 10 nap múlva mentem a temetésére, aorta görcs végzett vele, a munkahelyén, azonnal meghalt, ennyi! Ezek után gondoltam, hogy itt valamit tenni kell!!! Nagy a baj! Közlöm veled, az alkalmazott laborvizsgálat, jó szérumkálium értéket fog mutatni! A referenciasáv szerinti értékek között fog lenni, amig csak az indikátor tünetek mutatkoznak, Katasztrófa idején,vagy közvetlenül előtte, kicsit leesik, Én ezt átéltem, teljesen tudatomnál voltam. Tudod, ha az orvosok előtt ez a dolog ismert, akkor nem engedik, hogy harmadszorra is sztrókom legyen,a kettő után. Volt kétségbeesett kapkodás, meg rohangálás, hogy megmentsenek, mintha Amerikai filmforgatáson lettem volna. Ezért így utólag köszönettel tartozok. Ha az azóta összerakott tényekből való ismeretek szerint. Káliumot pótolnak azonnal a felvétel után, nincs harmadik eset! Tudod eltöltöttem egy hónapot lebénult emberek között és nem akartam ezt az utat még egyszer végigjárni. Az egyik sorstársammal, elmentünk a "megfelelő emberhez" Ő már jól ismerte. Az internetről és Tőle való információkat összerakva összeállt a kép! Sajnos a családomban is szükség volt ezen információk használatára! 3x mentettem életet édesanyám esetében, nem csodálkozok a beszólásaitokon, édesanyám is harmadszorra volt hajlandó szót fogadni végérvényesen. a 30 éve felírt vízhajtóhoz ragaszkodott még mindig, mert az akkori orvosa szava az szent számára. Kiderült, az azóta keletkezett súlyos krónikus betegségei, valójában ez miatt alakultak ki. Az élettársa is a vízhajtózás miatt, ment el többszöri szívinfarktus miatt(vízhajtás, Káliumhiány) Szedett melléje alkalmanként 600mg-t, mint utólag kiderült, 3-5x ennyi távozik valójában ilyenkor, a táplálékkal bevitt mennyiség is kevés, szinte mindenkinél! Legalább "három orvos" a tájékoztatásaimat követően azonnal, káliumot kezdett fogyasztani. Volt aki, miután elváltunk, a gyógyszertárat vette útjába és azonnal felírt magának egy dobozzal, a környezetében lévő rejtélyes esetek hatására, azonnal összeállt benne a kép!... Aki számára veszélyes vagyok, Ők a betegséggyártók, a rejtett, nem kimutatható és nem kezelt kálium hiányos esetekben! Az "élni akarók" meg fogják találni az információt, Lehullott a lepel, az internetnek hála! Kb 50 éve népbetegség! Ennyivel tartozok az embereknek, mielőtt elpusztítanak bennünket az orvosok!

54. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 51. - Globus)
2019. dec. 26. 21:05

"Kb fél és alatt annyit tanultam, hogy endokrinolóigából talán átmennék valamelyik egyetemen. élni akartam... ennyi. Jól figyeljetek! amit most leírok, ez többet ér mint anno a C vitamin felfedezése. ingyen adom, mert sajnálom a népünket"


Félelmetes ez a Kirukiru. Beleolvastam a fórumaiba.

53. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 48. - Kirukiru)
2019. dec. 26. 20:40

Jézusom, te veszélyes vagy nagyon. Semmi EÜ. tudással osztod itt a butaságot.

Miért nem ajánlod legalább, hogy amennyiben valaki úgy érzi, csináltasson egy laborvizsgálatot.

Van fogalmad arról, hogy a magas káliumszint akár halálos is lehet? A tünetei viszont hasonlóak az alacsonyhoz.

Ha valakinek problémája van, járjon utána az okának, ne eszetlenül kezdjen ilyen-olyan kiegészítőket szedni.

Én tudom, vannak olyan orvosok, akik nem járják körül a beteg problémáit, de akkor másikhoz kell menni.

Ne játssz Istent, mások életével, egészségével ne szórakozz!

52. kirukiru (válaszként erre: 51. - Globus)
2019. dec. 26. 20:07
Mindent leírtam már, talán! Van regisztrált e-mailom, elérhetőséggel... itt a hoxan áttételesen...
51. globus (válaszként erre: 50. - Kirukiru)
2019. dec. 26. 18:39
Személyes konzultáció? Veled? Akiben "összeállt az információ"? :)
50. kirukiru (válaszként erre: 49. - Globus)
2019. dec. 26. 18:27
"Üldözési mániád nincs kicsit?", De van, -az "ellentábornak", meg a Kálium jelentőségének a tagadása, illetve a valós, vagy rejtett, káliumhiány jeleségének, és az azek miatti következmények tagadása és jelantéktelen szintre való redukálása!!! Tudod rengetegen mentek el melőlem, és mehettek volna, ha nem közlöm velük az elhallgatott információt. Tudod a személyes konzultációimba nem tudsz, nem tudtok bele "piszkítani". Aki élni akar, és a szeretteit is igy akarja, az átlát a szitán! Tejfalussy, hivatásos kálium rettegőnek ("bérencnek") kell egy ellenpólus. Ismerős, nektek? A kálium pótlás, a napi 1000-1500mg ez életmentő bizonyos esetekben, nem halmozódik fel, a vese jól kezeli, A hiánytüneteket, meg az egészségügyi elitnek illene lekezelni, nem újabb halálos betegségbe hajszolni a "szakadékba" tartó gyanútlan beteg embert!!! Népirtás. Burkoltan kifejezve!!!
49. globus (válaszként erre: 36. - Kirukiru)
2019. dec. 26. 17:45

Üldözési mániád nincs kicsit? :) Az megvan, hogy kálium túladagolás is halálos? És az, hogy maga a szervezet beállítja normál értékre, kicsit nézz utána a művesekezelésnél.

[link]

Teljesen átmosott vérnél is visszaáll a kálium érték!

48. kirukiru (válaszként erre: 44. - Amaunet)
2019. dec. 26. 17:45
Azért nem kéne egy ilyen fontos dologról elriasztani az embereket. Napi 2-3000 gramm bevitel javallott más, "Kultúrákban",Pl USA, Ha félsz tőle, kerüld a bablevest, a borsólevest, ezek főzelékeit, Diót, mogyorót, gesztenye, banán, stb... és számolj be pár hónap múlva itt az eredményeidről. Napi 2-3000mg pótlás ki van próbálva, -eredmény: A 140-160-s pulzusszám néhány nap, 2-3 nap múlva helyreállt, egyéb klinikai próbálkozás hatástalansága mellett!!!
47. kirukiru (válaszként erre: 43. - Amaunet)
2019. dec. 26. 17:34
"Azt tudtad, hogy a stroke személyiségváltozást is okoz?". Minden bizonnyal, főleg azoknál aki bénulásos egészségkárosodást is szenved!!! Ez nálam rövid ideig tartott csak!. De volt részem ilyen emberek társaságában lenni egy hónapig, ez is személyiség váltás teszt a javából, Psycho tréning.
2019. dec. 26. 17:26

Köszi a megerősítéseket illetve a kritikákat is. Egy Öreg külföldön is kutató "biológus bácsit" kerestünk fel, az egyik sorstársammal, Ő mondott el néhány dolgot, "Szimbolukusan" is, érthetően. Pajzsmirigy és más szervek betegségei, ciszta problémák hasonlatai! Amik értelmetlennek tüntek! Ha nem emeltem volna ki érthetően, gyakoriak voltak régebben a mellkasi szív tájéki szóró fájdalmak, amióta káliumot pótolok egyszer sem jelentkeztek ezek. Továbbá, fejfájásom sem volt azóta. Talán, frontérzékenység, vagy 2 tip diabétesz abbamaradása ennek hatására!

Azóta összeállt egyéb információ, A káliumhiány a vérszérumban,csak katasztrófa idején, vagy közvetlen előtte jelenik meg. Előtte az indikátor tünetek ,mind a túlélés indikátorai, figyelmeztetnek bennünket! Az izomszövetekben van felhalmozva Kb 150 gramm kálium, ez a raktár, aha ürül a raktár jön a figyelmeztetés, ezeket vegyük komolyan, lábikra görcs, ciszta, pulzus emelkedés, vérnyomás emelkedés,cukor anyagcsere, koleszterin anyagcsere, rossz közérzet, nemi problémák, ciszták, Bél traktus problémák, bőr pigment hiány, nőknél:nemi problémák, menses zavarok, peteérés kimaradása...Stb

2019. máj. 26. 15:23

Sziasztok! :) Érdekelne, hogy Ti tapasztaltatok-e már hasonlót. Máris leírom, csak előtte az én pici szívelégtelenségem: mitralis prolapsus tini koromtól ismert, jelenleg 32 vagyok. És kapcsolt VES-ek még de nem olyan sok, csak sokféleképpen élem meg. Erősek, a kihagyást vagy a kompenzációs szünetet is nagyon érzem, megbotlik bedarál és hasonlók.

És van ez a dolog, amire egyik kardiologusom sem hallott még állítolag, pedig 30 éve azok...néha (átlag 2-3 hetente) van pár órám vagy 1-2 napom, amikor a bal karom felemelésére beüt kihagy nem tudom mit csinál a szivem de szörnyű érzés. Van, hogy csak a polcra nyúlok fel valamiért és van, hogy a táskámat veszem le a hátamrol bal kézzel....ilyenkor csinálja. Utána 1 perc kb míg érzem hogy beáll a normal ritmus újra. Addig minden bajom ban ott a mellkasban.


Tapsztaltátok már?


Nagyon szép napot! :)

Judit

2019. máj. 18. 22:32

[link]


A kálium okozta betegségekről.

Senki ne próbálja orvosi ellenőrzést mellőzve szedni!

43. Amaunet (válaszként erre: 36. - Kirukiru)
2019. máj. 18. 22:14
Azt tudtad, hogy a stroke személyiségváltozást is okoz?
42. Bözsi néni (válaszként erre: 39. - Aszparagusz)
2019. máj. 18. 21:32
Ja, keresi a TSH-t :-) A mellkasban:-))
41. Bözsi néni (válaszként erre: 38. - Guruljka)
2019. máj. 18. 21:32

Nem véletlenül nincs kálium recept nélkül. A túl sok kálium a vérben nagyon súlyos bajokat, végső esetben halált okozhat.


Orvosi javaslat és ellenőrzés nélkül tilos szedni!

40. Guruljka (válaszként erre: 39. - Aszparagusz)
2019. máj. 18. 19:26
Ki mit és hogyan... tárgy kérdése.
39. aszparagusz (válaszként erre: 36. - Kirukiru)
2019. máj. 18. 13:58
"pajzsmirigy gyökereket eresz a mellkasban"? Ezt a sületlenséget honnan veszed? Terjeszted a hülyeségeket!
38. Guruljka (válaszként erre: 36. - Kirukiru)
2019. máj. 18. 01:10

Szia! Hát bizony nem butaság, amit írsz, de itt keresgélek, és gyógyszertári pótlás nincs vény nélkül.

A pananginban nem sok van.


A búzakorpa oké, de nehezen tudom elképzelni, hogy abból pár grammnál többet megegyen az ember. Dióból még el lehet rágcsálni napi 10 dekát alapnak, de az drága. Krumplit sem eszik az ember minden nap, a száraz hüvelyesek finomak, más anyagok miatt is hasznosak, de azokat sem napi rendszerességgel esszük.

Kérdés, hogy a háziorvos csak simán kérésre felírja-e.

A laborleletekbe is nézik a káliumot, de nem tudom, jók-e az ott figyelt határértékek. Viszont ez alapján (mert a használatos határértékeken belül van a káliumszintem)nem fogja felírni a háziorvos.

2019. máj. 17. 23:45
Kimaradt: Régebben gyakoriak voltak a szívtájéki szúrások, galagonya, fagyöngy stb .. szedtem a túléléshez. Amióta figyelek a Káliumra, ezek nem jelentkeztek, talán, még a fejem sem fájt azóta, a vérnyomásom 120 alatti... napi 2 kávé mellett. A laktózérzékenységem is "elhagyott"... Hajrá, hirdessétek, ingyen adom! Jó egészséget mindenkinek!!!
2019. máj. 17. 23:22

Sziasztok.

Folyamatosan keresem azokat a lehetőségeket, amivel az embereken segíthetek. Most erre a fórumra tévedtem, Kb egy évvel ezelőtt volt 3x sztrókom, egy hét leforgása alatt. Nagyon megijedtem, viszonylag jól kijöttem belőle, a baloldali gyengeségem pár nap alatt elmúlt...nem részletezem... a rahab alatti pszihotréninget és látványt...érdekelt mi történt velem, és miért. Az orvosok mellébeszéltek és a szokásos blabla szöveg...stb.

Kb fél és alatt annyit tanultam, hogy endokrinolóigából talán átmennék valamelyik egyetemen. élni akartam... ennyi. Jól figyeljetek! amit most leírok, ez többet ér mint anno a C vitamin felfedezése. ingyen adom, mert sajnálom a népünket, hogy ide sodorta az "egészségügy". Egy elem hiány Kálium, ez okozza az összes mai divatos gyógyíthatatlannak mondott betegséget. Az agyalapi mirigy az alacsony kálium bevitel miatt leállít fontos stimuláló hormonokat !!!-napi ajánlott mennyiség min:1500miligramm!!! keressetek táblázatot a táplálékok kálium tartalmára vonatkozólag, Az átlagember a tizedét sem veszi magához napi szinten, ne csodálkozzunk a végkifejleten!!! Édesanyámnak 160-ra futott fel a pulzusa, hetekig kisérleteztek vele egy dunántúli kórházban, az információk akkortájt értek be bennem. Ő vízhajtózik is ( nyilván feleslegesen) ez hajtja ki leginkább a káliumot, vagy a sok kávé kóla és egyéb koffein tartalmú ital. 600mg a javasolt adag a pótlásra, a háromszorosa is néha kevés lenne. Nos javaslatomra 3x600 mg kálium, két nap múlva 72-s pulzussal hazavittem.azóta jól van... A szomszédomnál(59) nem tudták levenni a magas vérnyomását, hónapokon át !

Beszéltem neki az esetemről, továbbá a káliumról. Kérdezte tőlem, megpróbálhatja-e Ő is a bajára. mondtam neki, természetesen, biztosan segít. Kb egy hét múlva odahívott a kerítéshez, azt mondta, nem gondolta volna, hogy ez ilyen egyszerű, pár nap alatt 120/70 lett a vérnyomása !!! AZ agyalapi mirigy hormonokkal sok szervet vezérel, stimulál, epe, vese, pajzsmirigy, nemi szervek, növekedés, stb... Most figyeljetek,(!!!) A káliumszint a vérben gyakorlatilag mindig 4-5 mmol/l szinten van, mert a sejtekből mindig pótlódik, ha van (!) Ha ez a szint leesik akkor jőn a katasztrófa. Pl sztrók, infarktus,..stb.. egyéb ciklikus hiányok normál módon nem derülnek ki, csak az agyalapi mirigy hormonok maradnak ki egy időre, pl TSH-pajzsmirigy...ACTH-mellékvese... stb...lehet felírni az adott szervre egy jó adag gyógyszert, vagy használ, vagy nem.(?) A lényeg az orvos kapja a vastag borítékot, vagy viszik kirándulni világkörűli útra...A beteg meg elindul a lejtőn,jönnek a láncolatból a betegségek sorban... 25-30 gyógyszer sem ritka manapság egy embernél. 25-30 éves korban leáll a peteérés, "elvirágzik" a nő, nem lehet gyereke. Kálium pótlással ez is helyreáll, ki van próbálva!!! A ciszták azért vannak, mert nincs stimuláló (serkentő) hormon, az adott szerv "gyökeret ereszt", hogy keresse !!! mint a növény a vizet és a tápanyagot. Vese, petefészek, méh ciszta kálium pótlás hatására visszafejlődik. A pajzsmirigy is gyökereket ereszt a mellkasban, keresi az TSH-t...Pajzsmirigy és ennek láncolati betegségei esetén az okozott betegség is helyreáll. A béltraktust is helyreállítja a kálium... Ha valakinek gyakoriak a végtaggörcsök, azt előbb-utóbb egy fontosabb szerv görcse is meg fogja látogatni, ez is biztosan káliumhiány tünete, ne az orvostól kérdezzétek, ha élni kartok(!!!) még holnap kezdjétek pótolni a káliumot káliumot!!! Dió, bab, borsó, mák..stb napi szinten, ilyen egyszerű !!! A búzakorpa 1400mg/100gr, azóta van ez a kezelhetetlen krónikus betegségáradat, amióta divatba jött a fehérkenyér, 1950-60-. Lehet gyógyszer formájában is. bevinni

2015. márc. 24. 08:01
idegeskedes az okozoja a legtobb szivproblemanak,mint ennek is!
34. NOA (válaszként erre: 33. - NataliaWeiss)
2008. okt. 10. 15:47

Nekem 15 éves korom óta szalad a szívem kb. 12o as a pulzusom.Nagyon pocsék érzés mikor a torkomban kalapált.Gyógyszereket kaptam amiből elegem lett majd 2o év múlva egy orvos állította, hogy nincs semmi baj ez az idegességtől van és nincs edzésbe a motor.Konditerembe jártam ami használt egy darabig nem voltam panaszaim és tüneteim.Végül most vénségemre kiderült, hogy pajzsmirigy betegségem van.Tehát ez okozhatta és ajánlom Neked is, hogy néha ellenőriztesd a TSH értéked mert okozhat ilyen gondokat.Nem mutatott eltérést sem a labor sem az UH de nagy sokára előjött a baj oka.Naponta fél szem Bisogamma-t szedek ami kimondottan a szívre hat ez egy elég új gyógyszer de remek.Soha nem indul be a pulzusom a nyugalmi 65 körül van.

Nem tudom mitől félsz mert egy teljesen egészséges szív is kihagyhat naponta akár zsázszor is.-nekem ezt mondta az orvos.

Esetleg a szapora szívműködés vagy az, hogy kihagy-az zavar?Talán nem jó a bogyeszod?

2008. szept. 8. 21:28

Sziasztok!

Nekem is szívritmuszavarjaim vannak. Már tini korom óta. Most Lokrent szedek, de abba szeretném hagyni. Most voltam orvosnál, napi egyet szedek reggel-este fél-fél arányban, a doki azt tanácsolta, hogy csökkentsük napi félre és este pedig vegyek be egy magnézium pezsgőtablettát. Hát most kipróbáltam. Kíváncsi vagyok a hatásra, bár nagyon félek. Kezdetben én is Concort szedtem, de 3 év után cseréltünk Lokren-re. 30 éves vagyok, még túl fiatal a gyógyszerezéshez meg aztán gyerket is szeretnék szülni, de ezzel az átkozott szívzavarral már kimozdulni sem merek. Újabban elég ha hanyadt fekszem, már akkor is kiugrik, valamelyik este fél órát próbálkoztam a lefekvéssel, mire nagy nehezen oldalazva sikerült úgy lefeküdnöm, hogy ne verjen be a szívem. Hallott már valaki ilyet????? VAgy én valami különc vagyok? Nagyon elegem van már ebből. Az orvos azt mondta, hogy teljesen rendben van a szívem, csak az idegesség. Ezt nehezen tudom elhinni.

Válaszoljatok, vagy nyugtassatok meg!!!! Nagyon félek!!!

2008. máj. 8. 15:43
Helló, helló! Kérem, írjon ide, akinek valamilyen problémája van a szívével! PL.Szivelégtelenség , billentyűhiba, szívizomelhalás, ritmuszavar, extrasystole stb.....
2008. máj. 4. 22:47
Helló Mariann! Neked pitvari, vagy kamrai fibrillációd van? Állandó jelleggel van , vagy csak időnként? A kamrai fibrillációra Pace makert szoktak bevezetni. Neked nem javasolták a cardiológusok?
30. acci (válaszként erre: 26. - Rozália)
2008. márc. 25. 12:31
Kb.Nenem is 20 eve. Eveket leeltem rossz hazassagban,[amit nem kellett volna]. A sok stressz megtette hatasat. Az az helyzet, hogy az ideg "gyilkolja 'a szervezetet ,minden szervedet.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook