Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Voltam anya szülés nélkül és leszek szüléssel is fórum

Voltam anya szülés nélkül és leszek szüléssel is (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Voltam anya szülés nélkül és leszek szüléssel is

1 2
2015. márc. 4. 19:25
Ez egy csodálatos dolog. Gratulálok Neked és a Párodnak, hiszen mindkét gyermek nevelése két ember feladata lesz nálatok. Bár csak a nagymamája lehetnék ezeknek a gyermekeknek!!! Mert nem csak egy újszölöttre, az unokára is vágyik az ember. Még ha nem is vér szerintiek lennének. Szeretve szeretni.... ez az élet értelme.
2013. nov. 29. 09:37
nagyon
2013. nov. 29. 09:37
Ez nagoyn szép cikk, kívánok sok boldogságot egészséget Neked és a kis családodnak. Neveld nagyra mindkét lurkót:)
2013. nov. 28. 11:02
Köszönjük, hogy megírtad. Sok-sok erőt, boldogságot, kitartást a következő időszakhoz!!
28. geranna7 (válaszként erre: 1. - Picus11)
2013. nov. 27. 20:04
Nagyon szép történet, remek leírás!! A legjobbakat kívánom továbbra is!! Majd írj néha..:)
2013. nov. 27. 12:50

A legjobb helyre kerültek ezek a gyermekek! :)

Gratulálok a babához,jó egészséget kívánok Nektek!

Nagyszerű ember vagy!

2013. nov. 27. 08:33

Sziasztok!


Köszönöm, hogy ennyi pozitív gondolatot írtatok :)

Igazából a rossz nyelvek nem hatnak meg, csak kicsit fura, hogy olyanok nyilvánítják ki negatív véleményüket, akik nem voltak ilyen helyzetben.

Látom, nem én vagyok az egyetlen, aki ,,kész" gyereket kapott, ezt jó látni :)

Yanett86: a te történeted olvasva, nem lehetett egyszerű a terhességed, de örülök, hogy happy end lett :) Nekem annyiban egyszerű lesz a babával hogy párom itt lesz és okít :)

2013. nov. 26. 14:15

Szia!

Gratulálok, és sok boldogságot

kívánok nektek! Szerintem is nagyon önzetlen

ember vagy. :D

2013. nov. 26. 11:46

Szép a történeted és tetszett, ahogy leírtad. Jó egészséget és sok boldogságot kívánok az egész családnak!

Én egy 15 éves nagyfiút és egy 9 éves kislányt "örököltem" 2 évvel ezelőtt Mostmár van egy 9 hónapos kislányom is. :) A legjobb dolog egy nő életében hogy anya lehet. És mindenki lehet, aki rászánja magát, hogy egy gyermeket szeretettel felneveljen. Akár ő szülte, akár nem.

2013. nov. 25. 15:48

Abszolút megértem az érzéseidet. Anno én örökbefogadtam, és az azóta született "saját" gyermekeimet sem szeretem, szerettem, szerethetném jobban, mint azt a kislányt akihez vér szerint semmi közöm nem volt!

Nem az az anya, vagy apa, aki megcsinálja, és megszüli, hanem az az igai, aki neveli! Neked nem az első, hanem a második gyermeked fog szüleni, és ez lényegtelen attól, hogy az első nem vérszerinti! :) Sok boldogságot hozzá!

2013. nov. 25. 11:24
Nagyon ritkán találkozik az ember, ilyen önzetlennel emberrel, mint te. Gratulálok a kis jövevényhez, gratula a már meglévő fiacskádhoz, az egész családodhoz. Legyél nagyon boldog, mert megérdemled!
2013. nov. 25. 11:11
Megható történet!!Sok boldogságot Nektek :)
20. bibity
2013. nov. 25. 08:34
Annyira jó ez a cikk! Te egy jó lélek vagy, szerencsés a családod! A rossz nyelvekre meg ne is hallgass!
2013. nov. 25. 07:05
Gratula Nektek, Te egy igazi 2 gyerekes anyuka vagy, a máskölkétneveled meg szóra se érdemes.:)
2013. nov. 24. 23:03
Nagyon jó volt olvasni, hihetetlen szinte, hogy a mai világban ilyen még van.
2013. nov. 24. 20:36
Nagyon szép történet.Jó egészséget nektek:)))
2013. nov. 24. 20:26
Sok boldogságot kívánok az egész családodnak!
15. csibész25 (válaszként erre: 1. - Picus11)
2013. nov. 24. 19:45
Szívből gratulálok neked! Nagyon megható történet. Szerintem meg pont te vagy az IGAZI ANYA. Ha valaki világra hoz egy gyermeket, attól még csak biólogiai értelemben anya. Attól ahogy valaki szeret egy gyermeket, ahogy neveli és törődik vele függetlenül attól hogy ő szülte-e attól válik valaki ÉDESANYÁVÁ. Legalábbis én így gondolom. Sok boldogságot kívánok Nektek négyesben!
2013. nov. 24. 18:54
Szia! Én megosztanám veled az én történetemet és rögtön elmúlik a csecsemő gondozása miatti félelmed! Volt egyszer egy 20 éves lány akinek azt mondták nem lehet gyereke.....nem is kellett neki több, 3 éves kapcsolat után férjhez ment és indult a babaprojekt, a nem lehetből jött a fiam...veszélyeztetett terhesség 12.ig vetélés fenyegetett majd 16 hét rossz AFP és szülési fájások, majd szívritmus zavar és cukorbetegség, na és ne felejtsük el azt sem h amint kiderült kirúgtak a munkahelyemről!!! DE végig csináltam, egészséges kisfiam született, a szülésnél ugyan majdnem meghaltunk....itt fogyott el a kitartásom, jött a szülés utáni depi....ami nálam úgy jött ki hogy halálra gyötörtem magam, mindent én akartam csinálni a gyerekkel és a lakással...csak épp begyulladt a sebem.... stb egy szó mint száz azt mondtam soha még egy terhesség, szülés.....erre spontán teherbe estem 12-13 hete... jött a halálfélelem, de végig gondoltam és nem is lesz olyan rossz, csak most mindent megszervezek, császáros szülés, költözés stb! Visszatérve a csecsemőkre, a kisfiamat kb 2 perc alatt elkezdtem érezni.... ami azt jelenti, hogy éreztem mennyire kell hajlítani a kezét, hogy jó neki ha fogom stb.... szimplán onnan jött az egész, hogy nem féltem, tudtam hogy az enyém és rajtam múlik h jól kényelmesen legyen bepelenkázva :-)))) a majrés anyukának is én mutattam h kell :-) aztán meg ő nekem, hogy nem jól kenem be a popsit :-)))) Meglátod ha meg lesz a baba, te jóval nagyobb előnnyel indulsz hisz hidd el egy 3 éves nehezebb eset mint egy újszülött! Én már tudom :-))))
2013. nov. 24. 18:42

Gratulálok Neked! Én 7 évvel ezelőtt, amikor megismerkedtem a most már férjemmel, "kaptam" egy 7 éves és egy 4,5 éves kislányt, akik finoman szólva nem voltak egyszerű esetek. Félidőben velünk vannak és az elmúlt 7 évben annyit változtak és olyan jó lett a kapcsolatunk, amit sosem gondoltam volna. Közben 2011-ben született egy közös kislányunk és jövő júliusra várjuk a Picit! Azt gondolom, mindig nehéz olyan gyemreket nevelni, aki nem 100%-ban a Tied, de ha a párod is partner és Te is alkalmazkodsz, akkor minden megoldható!

Kívánok Nektek nagyon sok boldogságot! :)

2013. nov. 24. 15:04
Benned van a szeretet és az segít mint mindig.Anyának születtél és ne legyen kétséged,hogy nem jól csinálsz valamit,mert eddig is anya voltál.Attól,hogy nem te szülted,ráéreztél mit kel csinálni.Boldogságod most lesz teljes,mert a család eggyé forr.Nagyon sok BOLDOGSÁGOT kívánok nektek.
2013. nov. 24. 15:01
Jó volt olvasni :)
2013. nov. 24. 13:26
Szívből gratulálok neked/nektek! Nagyszerű ember vagy!!!!!
2013. nov. 24. 13:17
Gratulálok, és sok-sok boldogásot kívánok az egész családnak! Örülök, hogy a gyermekeidnek szerető anyukájuk van/lesz.
2013. nov. 24. 12:53
Sok boldogságot mindkét gyermekedhez!
7. szomorkodó (válaszként erre: 1. - Picus11)
2013. nov. 24. 11:06

Huh. Felnézek Rád. Minden elismerésem. Boldogságos, szép életet kívánok Nektek.Teli szépséggel, egészséggel, örömmel. :)

Mit nem adtam volna annak idején egy olyan emberért, aki a fiamnak pótolta volna az apját.

2013. nov. 24. 10:21
Jó egészséget kívánok nektek,nagyon szép történet :) te már évek óta anyuka vagy,nem vér kötelék a lényeg!
2013. nov. 24. 09:56

"A kötelék, mely az igaz családot összefűzi, nem a vér, hanem az egymás élete iránti tisztelet s a benne lelt öröm!" (Richard Bach)


ne aggódj, ahogy megoldottad a 3 évest, ugyanolyan ügyesen-ösztönösen fog menni az újszülött nevelése is. Gratulálok!

2013. nov. 24. 09:47
Magam is úgy mentem férjhez, hogy a férjem hozott a házasságba egy 10 éves kislányt.( Én voltam 21.gondolhatod, hogy megküzködtem én is nevelés kezdetével, de ott volt a fétjem)Mindig a sajátomnak tekintettem,kezdettől anyukának szólított. Egyetlen pillanat volt az életemben, amikor kicsit meginogtam: amikor az első gyerekemet megszültetm, felvetődőtt bennem, fogom-e ugyan úgy szeretni továbbra is a másikat. A férjem megnyugtatott, ez az érzés természetes, elmúlik és minden helyre áll. Úgy is lett.
2013. nov. 24. 09:30

Nagyon szép történet! Köszönjük, hogy megosztottad velünk. Én egy kicsit el is sírtam magam. :)


Nagyon szép életet, egészséget kívánok Nektek! :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook