Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagymama akarok lenni valakinél! fórum

Nagymama akarok lenni valakinél! (beszélgetős fórum)


2013. nov. 24. 07:46

Az én egyik nénikém nagyon szereti a gyerekeket, és ha a családban nincs kis gyerek, akkor ő is szokott ismerős gyerekeknél "nagymamáskodni".

Az unokái már nagyok, az idejébe belefér. Nagyon szeretik a szomszédok, mert minden ellenszolgáltatás nélkül vigyáz a gyerekekre, és a gyerekek is nagyon szeretik.

17. 02cc8f2a95 (válaszként erre: 1. - Gingin55)
2013. nov. 24. 06:47

Fiatal vagy, leszögezted, hogy nem kell eltartani, még jó, hogy 62 évesen nem szorulsz rá az eltartásra.Még nem lehetnek nagyok az unokáid, biztos, hogy ez jó megoldás, hogy egy számodra idegen családban találd meg a "nagymama érzést"?

Sokaknak jól jönne a segítség, ha csak néha egy-egy órára is, de a fórumcím nálam is erőszakosnak tűnik.

2013. nov. 23. 22:49
Tényleg nem tudjuk miről van szó konkrétan. Azonban én mindent megtennék először is azért, hogy a saját családomnál lehessek teljes jogú nagymama..Ha ez nem megy, akkor talán megpróbálnám ezt a B verziót.De minden erőmmel azon lennék, hogy a saját családomban minden rendben legyen!
15. Cippora (válaszként erre: 14. - Cippora)
2013. nov. 23. 22:46
jav:konkrétat!
14. Cippora (válaszként erre: 10. - Jstefan)
2013. nov. 23. 22:46
Mindegy,mivel nem tudsz,tudunk semmi konkrétot,felesleges elméleteket gyártani,és rögtön ítélkezni...
13. ancsika688 (válaszként erre: 6. - Jstefan)
2013. nov. 23. 22:45
Lehet,hogy külföldön élnek az unokái,vagy már nagyok,felnőttek.
12. jstefan (válaszként erre: 11. - A0c1361e44)
2013. nov. 23. 22:42
Ilyen példák is vannak.
11. a0c1361e44 (válaszként erre: 10. - Jstefan)
2013. nov. 23. 22:37

Lehet, de ha csak itt a hoxát nézzük, hány olyan van, aki már akkor utálja az anyósát, amikor még pasija sincs?

A pasi jó, akit az a gusztustalan anya nevelt, de az anyós nem, mert mindenbe beleszól és hasonló elképzelések. Aztán nyafognak, hogy nincs kire bízniuk a gyerekeiket, nekik nincs segítség, stb.

10. jstefan (válaszként erre: 7. - Cippora)
2013. nov. 23. 22:34
Akkor a fiából nevelt lúzert aki mindezt eltűri,és az anyjától engedi eltiltani az unokákat.Az ilyen ,és hasonló esetek mögött mindíg ott van a rideg valóság amit mindenki elhallgat,és másokat hibáztat.A negatív okok feltárása,őszinte beismerése vezet mindíg a megoldásokhoz!
9. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Jstefan)
2013. nov. 23. 22:28
Szerintem se ítélkezz látatlanban! Egy öntörvényű, erőszakos nagymama nem hiszem, hogy ennyire vágyna arra, hogy egy szerető családba kerüljön! Biztos sokan vannak, akik örülnének egy pótnagyinak, csak nem biztos, hogy itt vannak fenn a hoxán.
2013. nov. 23. 22:27
Bírom amikor mindenféle informació nelkül ìtèlnek el emberek valakit, akit nem is ismernek.
7. Cippora (válaszként erre: 6. - Jstefan)
2013. nov. 23. 22:23

Számtalan oka lehet,nem kell rögtön a torkának ugrani...

Lehet a menye tett róla,hogy ne legyen az unokákkal kapcsolata,elég gyakori az ilyen mostanában...lehet nem ő tagadott,hanem őt tagadták meg...

6. jstefan (válaszként erre: 1. - Gingin55)
2013. nov. 23. 22:14
Ha vannak unokáid ,de ott nincs rád szükség akkor annak nagyon alapos oka lehet.Ezen kellene elgondolkodni hogy miért? Egy idegen családba szeretnél tartozni,megtagadva a saját családodat? Valamit nagyon elrontottál már a gyermeked,vagy gyermekeid nevelése során,és ugyan azt a tévedéssorozatot ráerőltetnéd egy ismeretlen idegen családra? A fórumod címe alapján nagyon öntörvényű,erőszakos nagymama lehetsz,ha nem kamu az egész amit írtál!!!
2013. nov. 23. 21:58

Szerintem nem erőszakos az akarok:)


A lényeg: vannak itt sokan a hoxán, akiknek jól jönne egy nagyi, de előre tudom, hogy nem lesz itt sikered.

4. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Gingin55)
2013. nov. 23. 21:26
Én szívesen vettem volna a segítségedet még pár évvel ezelőtt.:)
2013. nov. 23. 21:07

Hogy, hogy nincs rád szükség? Ha van a közeledbe egy olyan család ahol hiányzik egy nagymama és a szülőkkel jól ki jössz akkor akár lehetséges is.

Szerintem biztos van olyan család ahol örülnek, ha van segítség a gyerekek körül.

2013. nov. 23. 21:05

Inkább a "szeretnék" szót használnám.

Ez így olyan erôszakosan hangzik.

2013. nov. 23. 20:59

Vannak unokáim, de ott nincs rám szükség. 62 éves, frissnyugdíjas nő vagyok, nem kell eltartani engem, csak egy családba szeretnék tartozni és segíteni a gyerekek közelében. Lehetséges lenne ez?

Üdv. G.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook