Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bölcsességfog kivétel után.... fórum

Bölcsességfog kivétel után.... (beszélgetős fórum)


2013. nov. 24. 09:11
Fél évig is zsibbadhat a szád. Szedjél B1 vitamint.
9. Babika93 (válaszként erre: 7. - Pera0322)
2013. nov. 23. 17:19

Köszi h írtál! :) És neked elmúlt már? Mikor volt a műtét...?

Én is találtam egy neurológust, aki akupunktúrázik is, sztem hozzá megyek a fogdoki után...

2013. nov. 23. 17:18
Én amitt vagyok kétségbe esve, hogy lehet ezzel rendesen enni? Harapni nem igen tudok, és a jobb oldal nem úgy működik... Megszoktátok? Vagy hogy?
2013. nov. 23. 17:14
Én is magánklinikán csináltattam. Nem ettől függ :( nekem meg fejjel lefelé állt az egyik fogam...de hogy hogyan??! Nekem is altatásban csinálták, a két alsót vették ki egyszerre... Először én is nagyon megijedtem a zsibbadás miatt. Én szedtem a milgammát, és elmentem akupunktúrás dokihoz is. Azt mondták, h idő mire az ideg regenerálódik, nem két hét.
6. Babika93 (válaszként erre: 5. - Erolin88)
2013. nov. 23. 15:38
Nekem altatásban csinálták, úgyhogy ezt a részét nem tudom. Mikor felébredtem annyit mondtak, akár hiszitek akár nem, én se hinném ha nem velem történt, hogy a fülem mögül a koponyánban volt egy része...
5. erolin88 (válaszként erre: 4. - Babika93)
2013. nov. 23. 15:00
Én is magánban csináltattam... nem azon múlott, nagyon rosszul állt a fog, nehéz volt hozzáférni és nagyon be volt ékelődve... úgy volt, hogy 3 db- ba vágja a doki és úgy szedi ki, de már az első db se ment, 2x kellett megállni, újra beinjekciózott (először adott 2- t, 1. megállásnál kaptam még 2- t, a másodiknál még 1- et), azt hittem letépi az állkapcsom, nagyon félelmetes volt... de utána egyben kijött, szerencsére.
2013. nov. 23. 14:46
Köszönöm hogy írtatok!!! A jobb oldalon nem próbáltam még rágni, mert konkrétan egy nyílt seb van ott... A doktornő azt mondta, hogy belülről összevarrta felszívódóval, a lágyrész magától húzódik össze... Hatalmas volt, de már sokkal kisebb ami még úgymond nyitva van... Azért ez nekem fura. Elvileg nem akárkihez mentem, utána jártam nagyon a dolognak, magán úton műtettem, reméltem, így nem futószalagszerű lesz a dolog. Kicsit most el vagyok bizonytalanodva hogy jól választottam-e.... Mindenesetre beszéltem már a doktornővel, mert közben full afta lett az egész szám, és hétfőn megyek vissza hogy megnézze. Most kezd jobb lenni a helyzet, már nagyon kétségbe voltam esve.
3. erolin88 (válaszként erre: 1. - Babika93)
2013. nov. 23. 14:06
A második nekem is rosszul sikerült: kb 3- 4 hétig zsibbadt még utána, de semmit nem szedtem rá, azt mondta a doki szedjek Milgammát, de horribilis ára volt, így kihagytam. Enni viszont a másodiknál ennek ellenére rendesen tudtam mert már másnak neki álltam szilárdat enni (az elsőnél bébiételt ettem egy hétig és nehezebben ment a rágásra visszaállás).
2013. nov. 23. 14:06

Szia!

Nálam ugyanez volt. Bonyolult műtét, sérült az ideg.

Két hónapja volt a műtét, a zsibbadás még mindig nem múlt el teljesen. Már nem annyira zsibbad, inkább bizsereg.

Türelem!

2013. nov. 23. 13:59

Sziasztok!


Szeretnék tapasztalatokat hallani, olyanoktól, akiknek problámás volt a bölcsességfog kivétele... Hétfőn műtöttek, ideg is sérült mint kiderült a héten, zsibbad a szám, és jobb oldalt kevésbé érzékelek... Az orvos mondta hogy ez egy nagyon nagy műtét volt, nagyon nehéz volt kivenni... Nektek mennyi idő után múlt el a zsibbadás? Mennyi idő volt mire rendesen tudtatok enni? Köszönöm annak aki ír! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook