Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyuri bácsi teái (vese védő, diófalevél, egészség védője) fórum

Gyuri bácsi teái (vese védő, diófalevél, egészség védője) (beszélgetős fórum)


2013. nov. 23. 16:26

A premenstruális szindrómámra javasolta a szurokfű teát,csak ajánlani tudom.

Most az aranyeremre kezdtem el használni a diófalevél teát,már lényegesen csökkentek a panaszaim.

A férjem cukorbeteg,ő a Diabess teáját issza,azóta nincsenek nagy kilengések a vércukorszintjében.

2013. nov. 23. 11:56
Nekem a karcsúsítò teája használt.Szerintem bármit kipròbâlhatsz tőle,biztos,h mindegyik jó,nagyon ért hozzá.
2013. nov. 23. 11:47

Én nem vettem még a teáiból. Mert :megvan nekem a könyve, és abból okosodok. Ami bajom volt, még bevált, amit a könyvben leírt. Nekem a nagyim is ismerte a gyógynövényeket, onnan is van némi örökségem.

Nagyon szeretem Gyuri bácsit, a rádióban is hallgattam. :-)

2013. nov. 23. 10:56
Mi a babaváró csomagot ittuk tőle,nemrég fejeztük be.De majd csak Decembertől fogjuk megtudni,hogy hatott e más eü. probléma miatt.De remélem használt :)
2013. nov. 23. 10:32
Mi nem ezeket használjuk, de eddig mindegyik bevált amit tőlük vettünk :)
2013. nov. 23. 10:12

Diófalevél amit a barátom ivott és azt tudom, hogy neki használt, mert nagyon ajánlgatta nekem is. :-)

A többit nem próbálta.

2013. nov. 23. 10:02

Sziasztok


Várom az információkat,véleményeket a leírt teákkal kapcsolatban,hogy használtak e?


Üdv


Kinga

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook