Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mozogjunk egyutt :) fórum

Mozogjunk egyutt :) (beszélgetős fórum)


2014. márc. 1. 15:03
7. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 6. - A0c1361e44)
2014. jan. 5. 19:57
Sportolóknál lehet hogy esélyes, de hétköznapi, kilókkal harcoló embereknél szerintem a másik verzió az előnyösebb.
6. a0c1361e44 (válaszként erre: 5. - D7ba7bf7ff)
2013. nov. 23. 06:21

Én sosem osztottam ezt a kaja-edzést arányt.

Szerintem mindenképp az a mozgás a lényeg. Ha sokat mozgunk, akkor ehetünk rendesen, mert úgy sem hízunk és még fogyunk is. Én sosem akarnék úgy fogyni, hogy nem eszek vagy nem ehetek valamit. Simán lehet csokit is, csülköt is enni. A lényeg a korlátok és a sok mozgás.

5. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Paszi)
2013. nov. 23. 02:46

Ugrálókötél, futás, bicajozás...ingyenes és garantáltan égeti a zsírt.


A táplálkozás 80%-ban számít, a mozgás kb. 20%-ban. Ezt Norbi is megmondta. Ha nem figyelsz arra, hogy mit eszel és mennyit, akkor hiába gyötröd magad.


Legalábbis többet kell mozognod, mint amennyit eszel. Én régen csak úgy dobáltam le a kilókat. Ez a recept. Kevesebb evés és több mozgás. És ha eszel, akkor se csülköt meg csokit. Valamit valamiért.


Aztán még ott a szobabicikli. Tekersz fél órát és szakad rólad a víz. Sokkal jobban megéri mint a terembérlet. Csak rendszer kell hozzá és kitartás.

Melegen vagy és akkor nyomod amikor csak akarod.


Aerob edzésnek számít, tehát égeti a zsírt és onnan ahonnan éppen szükséges. Alakformáló.


És a kedvenc idézetem:


"A diétázással kombinált aerob edzés olyan mértékben leégeti a zsírt, hogy az ember nemcsak kidolgozott, hanem szuperszálkás lesz."


Joe Weider (A testépítés atyja)

4. Paszi (válaszként erre: 2. - Fagyii)
2013. nov. 22. 22:56
Remelem mihamarabb rendbe jossz, soha nem jo, ha az ember beteg :) Irj majd mindenkeppen, addig is jobbulast Neked :)
2013. nov. 22. 22:14
Isten őrizz!
2013. nov. 22. 19:40

Én a fogyás részen már túl vagyok, alakformálási céllal szeretnék menni, de mivel jelenleg porckorongsérvem van, egy picit még várat magára a dolog sajnos... Erzsébeten van jó néhány edzőterem, amikkel szimpatizálnék, de még nem voltam soha egyikben sem.

Ha nem zavar, hogy más a cél, én szívesen veled tartanék, amikor rendbe jön a hátam. :) Persze, ha még aktuális lesz neked is.

2013. nov. 22. 17:04

Sziasztok!

Csepel, 20. ker vagy meg egesz a nyugati kornyekeig keresek valakit, aki szivesen jonne velem konditerembe :) egyedul iszonyatosan nem jutok el odaig, de ha valaki jonne, akinek megigerem, hogy igen talizunk es megyunk edzeni, maris konnyebb lenne :) Fogyni szeretnek 10-15 kilo, hasonlo cellal keresek edzotarsat :)

Valaki, akarki?? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook