Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy kell a 2010-es Excelben a diagramot készíteni? fórum

Hogy kell a 2010-es Excelben a diagramot készíteni? (tudásbázis kérdés)


5. ef28dc56be (válaszként erre: 4. - Forgatos)
2013. nov. 24. 15:17

Nem tudom, a kérdező a válaszod alapján boldogult-e, vagy azóta már nem is járt erre.

Direkt azért nem írtam akkor, hogy lássa, van valaki más is rajtam kívül, aki válaszolt neki.


Egyébként valóban ott van, ahol írtad. Szuper vagy!

2013. nov. 22. 22:18

Felső ikon soron kiválasztod az Insert-et (magyar excelben beszúrás a neve asszem).

Ezután a második ikon soron látni fogod az egyes diagram típusokat, itt kiválaszthatod, melyiket szeretnéd, és már meg is fog jelenni a diagram.

3. Katika009 (válaszként erre: 2. - Ef28dc56be)
2013. nov. 22. 16:49
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :)
2013. nov. 22. 16:47

Szia Katika!

Őszintén nem tudom, hogy az én gépemen melyik verzió van. (Bár úgy rémlik, az enyém 2004-es.

És diagramot sem készítettem még vele. A korábbi verziómmal készítettem diagramot, nem oszlopost, hanem vonal-diagramot.


A program jobb felső sarkában viszont van egy kereső, (= sugó) ha beírod, hogy diagram készítés, akkor lead egy listát, azokból tovább válogatva. Valamikor réges-régen én pl. az egész exel használatát a sugóból tanultam meg.

Biztosan te is megtalálod a gépedben a kérdésedre a választ, ha más, nálamnál okosabb ember nem jelentkezik itt.


Vagy ha minden kötél szakad: "www.adófórum.hu" = könyvelők szakmai oldala.

Beregisztrálsz, a rendszer automatikusan ad 250 pontot, amit kérdés-feltevéshez fel tudsz ajánlani. Egész biztosan lesz, aki válaszolni fog.

2013. nov. 22. 15:23
Valaki leírni nekem pontosan a 2010-es Ex.celben a diagramkészítést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook