Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magasabb összegű családi pótlékos kérelmem elutasították a rossz BNO kód miatt. Lehet úgy fellebezni, hogy adok be még egy nyomtatványt? fórum

Magasabb összegű családi pótlékos kérelmem elutasították a rossz BNO kód miatt. Lehet úgy fellebezni, hogy adok be még egy nyomtatványt? (tudásbázis kérdés)


10. Moni:)
2013. nov. 21. 18:28
igen mert amit én én adtam be az a bno kód sem volt jó meg amit ők küldtek a dokinak teszem hozzá azon meg már megint másik bno kód szerepelt de az sem jó mert olyan kód nincs a rendszerben így ők nem tudják elfogadni
2013. nov. 21. 18:23
Hmm érdekes mi Hajdú-Bihar Megyében vagy az ügyfélnek küldjük vissza vagy az orvosnak. Konkrétan erre hivatkoznak, hogy rossz a bno?
2013. nov. 21. 18:21
jásznagykun szolnok megyeiben
2013. nov. 21. 18:19
Melyik kincstárban történt ez?
2013. nov. 21. 18:18
nem nállunk csak az van hogy eddig nemvolt bno kódunk csak számjel és a dokink mivelhogy már kell a bno kód is rosszakat irt rá de a máknál mondták hogy mi az a bno kód amit ők elfogadnak én mondtam a dokinak ő pedig ki tölti avval a bno kóddal remélem már nem kötnek bele semmibe utánna mert már 4 hónapja nemkaptam rá emelt családit pedig gyógyíthatatlan szembeteg
2013. nov. 21. 17:52

Ha elírták a bno kódot, mert eddig más volt, de amiatt nem kaptatok, hogy elrontották, akkor lehet beadni egy újat és a tavalyit mellé tenni, másolatként.


De ha az orvos azt mondta, ma már nem tudja azt megadni, akkor nincs mese, ez van.

2013. nov. 21. 17:45
Mi az,h. rossz bno? Az orvosszakértői bizottság utasította el vagy a mák?
2013. nov. 21. 17:45

Mit jelent, hogy rossz volt a bno kód?

Ha azt írták, ami helyes, korrekt, azaz megfelel a valóságnak, akkor azon nem lehet változtatni.

2013. nov. 21. 17:40
Beszéld meg az orvossal és egy újat adjál be, amin a JÓ szerepel. Esetleg valahol megjegyzésként írhatod, hogy hibás adatközlés miatt megismétled a kérelmed.
2013. nov. 21. 17:36
Magasabb összegű családi pótlékos kérelmem elutasították a rossz bno kód miatt lehet úgy fellebezni hogy adok be még egy nyomtatványt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook