Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez a megcsalás előszobája? fórum

Ez a megcsalás előszobája? (beszélgetős fórum)


1 2 3
85. Belső hang (válaszként erre: 1. - Cirmoscicajaj)
2013. nov. 24. 08:52
Véleményem szerint a házasságod nem olyan felhőtlen ami a szexualitást illeti. Soraid arra a következtetésre adnak okot,hogy képtelen vagy a szexualitásról beszélgetni a pároddal-ami szomorú-,merthogy az a pár akik erről képesek beszélni folyamatosan képesek megteremteni annak változatosságát és így mindkét fél számára kielégülést hozhat,ezért az ezen a téren el sem laposodhat és ilyen történet meg sem eshet. Mindazonáltal elkövetted azt a hibát,hogy elfogadtad a férfi meghívását,hisz ezzel csak önmagaban erősítetted az ujdonság iránti vágyat és bátorítottad azt a férfit. Javasolnám,hogy ülj le a pároddal és nyíltan beszéljetek a szexualitásról és a vágyaidról,de mindeközben ne feledkezz meg arról,hogy az ő vágyait is meghallgasd!
84. megi04 (válaszként erre: 83. - 130454e42d)
2013. nov. 24. 00:15

Ez így van!Igazad van,tökéletesen egyetértek veled!

De én nem a talpig felöltözött nőkről beszéltem.Hanem azokról,akiknek kivillan a bugyija is..És OTT sem elfogadható az erőszak!Én csak nem értem,miért csodálkoznak rajta...Tudod,én nem akarom védeni,azokat a lelki nyomoroncokat,akik nőket erőszakolnak meg!De valahol nevetséges az,amolyan 22-es csapdája,amikor azt mondják,a nők úgy öltöznek ahogy akarnak...Miközben HAJSZÁL PONTOSAN TUDJÁK,hogy ilyenkor mi játszódik le egy férfiben...Akkor viszont ez a nők részéről...valahol szemétség..Nagyon sok nő tudja,hogyan öltözzön ahhoz,hogy szexi legyen,ellenállhatatlan,és vonzó,miközben normálisan fel van öltözve.

83. 130454e42d (válaszként erre: 82. - Megi04)
2013. nov. 23. 23:39

Az erőszak nem a szexről szól, hanem az erőszakról magáról. Megerőszakolnak talpig felöltözött nőket, öregasszonyokat, gyerekeket, ahol a csador az általános ott is van erőszak.

Ha megkívánja a nőt az rendben van, de ennek van normális módja, és a visszautasítást tudomásul kell venni, ez a minimum. Aki erre nem képes az nem való a társadalomba, ki kell iktatni. Kollektív önvédelem.

82. megi04
2013. nov. 23. 23:14

Az a hibás,aki erőszakol.De az is tény,hogy kevesebb az esély,ha egy nő felöltözve,és nem levetkőzve mászkál.

Érdekes,de már sok férfitől hallottam,hogy szerintük undorítóak már a nők,közönségesek...:( Nem arról van szó,hogy nem nézik meg őket,persze.Hanem arról,hogy jobban szeretik,ha hagynak valamit a pasik fantáziájára is.Tehát:Mindenképpen a pasi a hibás,ha erőszakol,de azt én sem értem,hogy aki k.r.@san felöltözve riszál,az miért csodálkozik ha megerőszakolják? Vagy ő ártatlan,mert CSAK SAJÁT MAGÁNAK AKAR TETSZENI,azért öltözött így?Ezt megteheti otthon a tükör előtt is..Kívánatos akar lenni...Hát...akkor meg ne csodálkozzon,ha ez a vágya teljesül.(Bocs,az off-ért!)

81. megi04 (válaszként erre: 72. - Selena78)
2013. nov. 23. 23:08
Talán mert még nem találkoztál vele...Én igen.Ezért hiszek benne.
80. Krisz42 (válaszként erre: 75. - Szafaripók)
2013. nov. 23. 15:54
Te hol élsz,h szerinted minden ffi alaptermészete,h megerőszakol egy nőt,mert az hiányos ruházatban,felékszerezve van?Érdekes,h Afrikában se ezzel töltik idejük nagy részé azok a ffiak sem,ahol a nők félmeztelenül vannak.Sőt,a nudista strandokon se látni olyat,h a ffiak erőszakolják a nőket...vagy a strandokon.Nem érdekes?
79. 130454e42d (válaszként erre: 75. - Szafaripók)
2013. nov. 23. 15:02
Gratulálok... Az a hibás akit megerőszakolnak. Nem az, aki megteszi, hanem az áldozat.
78. cirmoscicajaj (válaszként erre: 76. - 0c08cb3084)
2013. nov. 23. 14:56

aláfeküdni??? érdekes szóhasználat.

én nem feküdtem alá,és a jövőben sem fogok "aláfeküdni"valakinek!

77. selena78 (válaszként erre: 75. - Szafaripók)
2013. nov. 22. 17:29

Senki sem jogosult megerőszakolni senkit, akárhogyan is öltözik a másik.


Elég szomorú, ha nőként úgy gondolod, hogy az áldozat a hibás, ha sérelem érte.


Tudod, burkás csajokat is erőszakolnak meg.

76. 0c08cb3084 (válaszként erre: 1. - Cirmoscicajaj)
2013. nov. 22. 16:56
Igen ez az,talán mire ide írok már alá is feküdtél! :-)Cicu micu hajajaja:-DDD
75. szafaripók (válaszként erre: 73. - Selena78)
2013. nov. 22. 16:55

Én nő vagyok, de abszolút értem, mit akart mondani!

Sőt mi több, egyet is értek: ha a nő teheti kedvére, amit akar, azzal takarózva, hogy "ilyen a természetünk", akkor a pasi is. Csak az egyik verzió társadalmilag elfogadottabb, mint a másik.


Ez tipikusan annak az esete, amikor egy csinos nő felveszi a combfixet, magassarkút, miniszoknyát, pushupmelltartót, köldökikdekoltált felsőt, riszál egyet a diszkóban, aztán felháborodik, ha leq*vázzák, ne adja ég, meg is erőszakolják...

Ezen is el lehet gondolkodni.

2013. nov. 22. 16:27
"Éppen még nem feküdtünk le." itt a hangsúly a "még"-en van. Tiszta lap kéne...
73. selena78 (válaszként erre: 71. - 1bf89bddf4)
2013. nov. 22. 16:12

Mert laposra verni a konkurrenciát ma már bűncselekmény. Álmodozni, és esetleg félrekúrni, nem az. Ja... a civilizáció...


Mivel a nevedből ítélve, sosem voltál unatkozó háziasszony , nem is tudom honnan tudnád, hogy az általad jelölt kategóriának mi is lehet az izgalom.


És nem, nem értem, mi a problemád. Azt látom, hogy valami nagy gondod van a nőkkel. De ez a te problemád. Neked kell megoldanod.


Tudod, sem a tőröddel, sem a konkurrencia laposra verésével nem tudsz magad mellett tartani egy nőt.


Gondolkodj ezen gy kicsit.

72. selena78 (válaszként erre: 57. - Megi04)
2013. nov. 22. 15:52

Hát én nem hiszem, hogy létezik az "igazi".


Elhatározás van, döntés van, kompromisszum van. Igazi nincs. Szerintem, persze.

71. 1bf89bddf4 (válaszként erre: 45. - Selena78)
2013. nov. 22. 15:38

Itt nem ez a gond, hogy neked kell még az izgalom a házasság után is. Az, hogy nem előbb gondoltad meg magad. Kiélhetted volna magad egészen 40 éves korodig, igaz utána kutyának nem kellenél.


Kényelmes és tipikusan a női képmutatásra hajazó álláspont ez. Toljuk férjhez magunkat lehetőleg jól, aztán hitessük el a szerencsétlennel, hogy ő a mindenünk, majd kezdjünk el mellette élni, MONDVÁN, hogy az emberi alaptermészet nem a monogámiára épül.


Oké, legyen így, de ha a nőnek megengedett ezen ősi, primitív reakció követése, hogy ősi ösztöneinek hódolván sikítozzon egy másik férfi f@rkán (mondván, hogy neki hiányzik az izgalom az életéből - bár halkan megjegyezném az unatkozó háziasszonyoknak, hogy másféle izgalmak is léteznek, nem csak a szexuális), akkor nem értem, hogy miért helytelenítik a nők azt az ősi, férfi reakciót, ami a hajdanvolt, vadászó ember azon szemléletén alapul, hogy laposra veri a konkurenciát, vagy ne adj isten meghámozza a nőt, mint a hagymát szokás a tőrével.


persze, már nem élünka vadak között, már civilizálódtunk, de remélem érted, mi az én problémám? Ha egy nőnek szabad NEM civilizált módon viselkedve áthágnia minden, a társadalomban bevett szabályt azzal az ócska tézissel megtámogatva, hogy az ember nem monogám, akkor egy férfinek miért ne lehetne áthágnia minden bevett társadalmilag elfogadott szabályt (miszerint nem nyúlunk tettlegesen nőkhöz) és kibeleznie a nőt tettéért, mint anno, amikor csak az erő számított (most is, de ebbe ne menjünk bele)?


Ha erre épelméjű magyarázatot tudsz nekem adni azon kívül, hogy "csak", akkor te már az evolúció egy magasabb fokát képviseled.

2013. nov. 22. 13:55
A megcsalás fejben kezdődik!
69. megi04 (válaszként erre: 68. - 9d7efeb022)
2013. nov. 22. 13:50
Most..ezt nem értem...Hogy is van ez? Ha van papírom,akkor megcsalás,ha csak együtt élünk,akkor nem????? Én a férjemre is azt mondom néha:Párom.Mert az életem párja.
68. 9d7efeb022 (válaszként erre: 1. - Cirmoscicajaj)
2013. nov. 22. 13:23

Ha csak a párod akkor és nem a férjed,ebből a szemszögből nincs is kit megcsalni.

Annak viszont oka van,hogy így érzel ezen el kellene gondolkodni,lehet,hogy a gondviselés sodorta az utadba,azzal a szándékkal,hogy ő az igazi.

Ha férjed lenne és közös gyerek akkor egyértelműen azt írnám ,hogy igen,ez a megcsalás előszobája ,de így egyáltalán nem.

Szerintem ismerkedj meg vele.

2013. nov. 22. 11:10
mondhatni muszáj,3 hetente jön erre,és nálunk száll meg.olyan későn jött eddig mindig,h akkor már a főnök sem volt,senki más csak én.
66. 6b006fc769 (válaszként erre: 13. - Cirmoscicajaj)
2013. nov. 22. 10:30
Igen, emiatt. Meg az újdonság varázsa, meg a hormonok. Muszáj azzal az illetővel találkozni három hetente? Ha szereted a párod, kerüld el az illetőt. Tejesen. Töröld mindenhonnan. Elmúlik...
65. 6b006fc769 (válaszként erre: 11. - Megi04)
2013. nov. 22. 10:28
Jajj, milyen vagy mán.. sokkal olcsóbb otthon a kávé;)
2013. nov. 22. 05:24

köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat!

így látom más szemszögéből is a dolgokat.

csak,tudjátok,én mindig azt hittem,és úgy tartottam,h velem ilyen soha nem fordulhat elő.Én nem ilyen vagyok...

aztán egyszercsak,mégis...

2013. nov. 21. 20:38
Ez már a megcsalás szobája, az hogy összejöttök az teljesen biztos, a kérdés csak az hogy mikor! Ha a jelenlegi párodat nem akarod végleg elveszíteni akkor soha ne mondd el neki ezt a félrelépésedet, mert ez az amit soha senki nem bocsájt meg, se férfi ,se nő! A párod ha megtudja akkor tudat alatt úgy tekint rád mint akit beszennyeztek!!!
2013. nov. 21. 20:31
Ha már csak eszedbe jutott,h mi lenne,ha...ha már vele èrzed jól magad,akkor már nem szereted a párod és lehet,h ő se téged,hiszen utaltâl râ,h tett olyan dolgokat,amik nagyon rosszul estek.Teljesen mindegy mióta vagytok együtt,egy igazi szerelemnél eszedbe se jutna más és nem azért,mert tiszteled a párod és nem csalod meg,hanem azért,mert nincs másra szükséged.Ha nem csak èrzelmileg,hanem szexuálisan is nagyon jó vele és mindig az,akkor biztos,h nem jut eszedbe még csak kiváncsiságból se mással is kipróbálni,mert nincs rá szükséged.De nâlatok ez nagyon nincs meg.Szerintem te a mostani kapcsolatodban soha nem leszel igazán boldog és tényleg jobb,ha inkább szakítasz,mint hogy megcsalás legyen.Ha a másik nem az igazi,még utána akkor is lesz rá lehetőséged,h megtalâld az igazit.Mert én 30 felett is átêlhettem milyen az,amikor semmi se szâmít,csak a másik és ez igenis tarthat mindig,nem kell elmúlnia xév után,sőt.Pont az lesz egyre értékesebb,h olyan fokû intimitás alakulhat ki,amit főleg nem akarnál elveszíteni,aminek lenne értéke,amit egy futò kapcsolatban nem kapnâl meg.De ha nincs igazi szerelem,akkor akár2,4,8 év utân csak az unalom marad,a megszokások,hétköznapok,hullámvölgyek és öregen max.arra leszel büszke,h kitartottâl mellette,mert ez talân vigasztal azért,h igazán boldog soha nem voltál.
61. Beautykiss (válaszként erre: 52. - Selena78)
2013. nov. 21. 20:00
:) nem így értettem:) nézni szabad abban semmi sincs. De ha már találkozgatnak gondol rá vonzódik hozzá az már nem olyan jó..biztos ez is szemályfüggő de ha nekem van ki és szeretem fleg ha rendben van nem kell más..főleg úgy h találkozgatok vele..
2013. nov. 21. 19:27

Attól is függ, hogy ki van a kerítés másik oldalán!

Csupán idô, lehetôség, alkalom kérdése a "kibontakozás".

59. 66429b468f (válaszként erre: 57. - Megi04)
2013. nov. 21. 19:25
Ezeket a sorokat lopom!
58. gribedli*** (válaszként erre: 57. - Megi04)
2013. nov. 21. 19:00

:DDDD


De azert nem feltekeny ra, mert Bali beg ugysem jon ossze, nem vagy a kozeleben! Amugy ugyanezt gondolom, nem jelenti azt, hogy nem vagyunk szerelmesek a parunkba, ha megnezunk egy masikat (netan meg is dicserjuk). Viszont itt tobb talalka is volt, valaki irta elottem, eleg lesz egy rossz nap es mar meg is tortenik.


Ez valasztja el a flortot, nezelodest a megcsalastol:)


Amikor csak flort van, nem fogsz azon epekedni napokon keresztul. Viszont ha tobb van, akkor vegulis csak ido es alkalom kerdese, es o nem azert kattog ennyire napokig mert csak egy flort, hanem mert gondolatban mar tobb

57. megi04
2013. nov. 21. 18:37

Szerintem...aki olyan szerencsés,hogy megtalálta az igazit,az még 50 év múlva is érzi a "rezgést"...Akinek az a véleménye,hogy x év után neki hiányzik az a bizonyos "új szerelem" rezgés..az nem az igazival él..

Nagyon szerelmes vagyok a férjembe,így,30 év után is..Ettől még simán csorgatom a nyálamat pl. Szulejmán sorozat Bali bégje után,de nem érzem megcsalásnak,mert biztos vagyok benne,hogy a férjem is meggusztált már rajtam kívül 1-2 nőt.Na és? Miért ne nézze meg valaki az étlapot,ha enni viszont hazajár? Egy a lényeg nálam.Ha meg is kóstolja a kaját,tegye úgy,hogy soha ne tudjam meg,különben mehet a szakácshoz lakni!:)

56. beata21bea (válaszként erre: 1. - Cirmoscicajaj)
2013. nov. 21. 17:56
Amig csak beszeltek, kaveztok, nincs fizikai kontaktus addig sztem nem megcsalas
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook