Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehetek terhes? fórum

Lehetek terhes? (beszélgetős fórum)


7. dori_95 (válaszként erre: 6. - Moonlight13)
2013. nov. 21. 11:00
En is ebbe bizok :) termeszetesen, figyelunk meg ebbe a honapba es maskepp is vedekezunk
6. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Dori_95)
2013. nov. 21. 10:54
Mivel a félidőtől még elég messze voltál, azon a napon szerintem nem sok az esély, viszont a többi napon most már védekezzetek másképp is!
5. dori_95 (válaszként erre: 3. - Annee76)
2013. nov. 21. 09:58
Sziaa :) igen jol ertetted ! Hat eleg messze van meg a kovetkezo mensi, meg alapbol mostanaba eleg stresszesek a napjaim. Meggyugszom es majd kiderul :)
4. dori_95 (válaszként erre: 2. - Vicus089)
2013. nov. 21. 09:53
Koszonom a valaszt :) probalok megnyugodni es remenykedek hogy nem lesz gond, egyenlore varhat meg a baba :)
3. Annee76 (válaszként erre: 1. - Dori_95)
2013. nov. 21. 04:47
Szia! Ha jól értem az írásod, akkor csütörtökön kellett volna kezdened, de elfelejtetted.. így kimaradt a csüti a péntek, és a szombati már megvolt. Több mindentől függ a teherbeesés.. én pl ennyitől már tutti az lennék, mert ha apa csak szépen néz rám, abból is gyerek van :D Ne idegeskedj rajta, mert következő mensiig megőszülsz és a jeleket kezded el magadon keresni.. Nyugi! :) Tudod ez úgy van hogy ha egy baby jönni akar, akkor jön.. és semmi nem állítja meg :)
2. vicus089 (válaszként erre: 1. - Dori_95)
2013. nov. 21. 00:53
En hasonlo keppen lettem terhes, a doki azt mkndta, a mai gyogyszereknek olyan alacsony a hormontartalma, hogy akar 1 nem beszedett gyogyszer miatt is lehet valaki terhes, ha az eppen a peteeres napjan tortenik. Szerintem nyugodj meg azert, mert ha idegeskedsz rajta, tuti kesni fog a mensid.
2013. nov. 21. 00:42
Sziasztok.. 4eve szedem a fogamzasgatlo tablettat es soha nem fordult meg elo velem ilyen . A 7 napos mensiszunet utan csutortokon elkelett volna kezdenem a kovetkezo adagot amit persze elgelejtettem. Szombaton egyutt voltunk a parommal es aznap este jutott eszeme akkor gyorsan bevettem. Tobb helyen is olvastam hogy ez kisebb problema mint ha a level kozepen felejtem el bevenni. De ugyan ugy csokken szerintem a hatasa. Szerintetek mennyi esely van ra hogy terhes legyek ???

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook