Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik műzli nem tartalmaz hozzáadott cukrot? fórum

Melyik műzli nem tartalmaz hozzáadott cukrot? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 21. 15:12
AZ Aldiban van kilós kiszerelésű, átlátszó zacskóban lévő, egy kilós, cukormentes müzli. Adalékmentes, cukormentes, a benne lévő pelyhek pedig teljes kiőrlésűek és nincs 600ft a kilós csomaggal.
10. Guruljka (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2013. nov. 21. 13:16

Ha lágy zabpelyhet veszel, hamarabb puhul.


Norvégiában a sok sötét időszak miatt az iskolákban ilyen, este tejbe áztatott zabpelyhet adtak a gyerekeknek, amit frissen reszelt sárgarépával és mézzel tálaltak reggel a suliban. Szinte napok alatt megnőtt a gyerekek szellemi teljesítménye, ezt a kaját hívják azóta is Oslo-reggelinek.


[link]

9. Sunflower90 (válaszként erre: 8. - Ágio8405)
2013. nov. 21. 07:09
a Lidlis müzliszeletet már kóstoltam,nagyon finom :)
8. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Sunflower90)
2013. nov. 20. 19:52
a Lidl-ben Aldiban is van cukormentes múzli szelet. Az Aldis Linessa márkájú. Van legalább két féle belöle. A cerbonának egy terméke van amiben nincs hozzáadott cukor. Virit is a cimkén nagy betüvel.
2013. nov. 20. 19:50
A SPar-osban nincs, és finom is szerintem
2013. nov. 20. 19:49
A SPAR saját márkás müzlije, ha jól tudom, nem tartalmaz hozzáadott cukrot... Még nem kóstoltam, úgyhogy véleményt nem tudok mondani.
5. Sunflower90 (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2013. nov. 20. 19:36
Persze, csináltam már úgy, hogy zabpehely és idénygyümölcs,esetleg aszalt gyümölcs, de gondoltam, hogy kipróbálnék valami készet is :)
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2013. nov. 20. 19:34

Én is így szoktam.


Natúr joghurt, bele a zabpehely. Ízlés szerint aszalt gyümölcs, fahéj, vagy bármi más és nagyjából tudom mit eszek. :) Este elkészítem, reggel lehet enni.

3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Sunflower90)
2013. nov. 20. 19:31

Cask dobozos lehet???


Mert ha veszel olcsón natur zabpelyhet, és tejben áztatva aszalt gyümölcsöt teszel bele, tuti csak az lesz benne.

(Én joghurtttal, natur gyümölccsel eszem, az is müzli.)

2013. nov. 20. 19:27

Vitalis Gyümölcsös Müzli - Dr. Oetker

www.oetker.hu/oetker_hu/html/.../debi-5dpdc9.hu.ht...‎

Translate this page

A különösen magas gyümölcstartalom (40 %) miatt a müzli hozzáadott cukor nélkül is tökéletesen harmonikus ízélményt és mennyei élvezetet nyújt.

Müzlik hozzáadott cukor nélkül - Élelmiszerek cukorbetegeknek ...

diabetikus.bolt.diab-pont.hu/.../Muzlik_hozzaadott_cu...‎

Translate this page

Azt mondják, a müzli egészséges, és ez igaz is, mert rostokat és lassan felszívódó ... A hozzáadott cukor nélkül készült müzlik a cukorbeteg diéta során is ...


Írd be a keresőbe, hogy cukor nélküli müzli és kidob több oldalt is.

2013. nov. 20. 19:18

Sziasztok!


Nem ismertek/próbáltatok olyan dobozos/csomagos müzlit,ami nem tartalmaz hozzáadott cukrot?? Olyan sok helyen kerestem már ilyet,de eddig mindegyik címkéjén ott virított a cukor felirat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook