Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Garamvölgyi György nőgyógyász fórum

Dr. Garamvölgyi György nőgyógyász (beszélgetős fórum)


2013. nov. 20. 21:33

Hat, koszi!

Azt hittem tobb dolgot is felre nezett nalad...

Meg meglatom, mi legyen. Az egyik baratnom jar hozza ezer eve es nagyon ajanlja nekem...

2013. nov. 20. 18:14
Bármely dokiról ír ki bárki fórumot biztos lesznek negatív és pozitív tapasztalatok.
2013. nov. 20. 18:13

A csípőm szélessége - túl keskeny - nem volt kompatibilis egy ekkora baba természetes úton való megszületésével. Emiatt egy erre az állapotra jellemző fekvési rendellenességre alakult ki. Aminél rögtön császározni kellett volna.

Oxigénhiány...

7. cooltim (válaszként erre: 6. - *Aja*)
2013. nov. 20. 18:00

Sajnalom! :-(

Mit nezett meg felre? Ha szabad megtudni...

2013. nov. 20. 17:11

Soha nem választanám újra fogadott orvosnak!


Csupán egy-két "apróságot" nézett csak félre ami evidens, pl. hogy a csípőm szélessége nem volt kompatibilis egy akkora baba természetes úton való megszülésére amekkora a fiam. Pedig hányszor kérdeztem, hogy nem lesz ez probléma!?!

2013. nov. 20. 15:04

De jo, hogy ezt mondjatok!!! :-) koszi a valaszokat!

Egyik baratnom orvosa, ajanlotta nagyon! O mostansag fog nala szulni. Sajnos az en orvosom maganban szuleszt mar.

Igen, O az Uzsokiban van mar.

2013. nov. 20. 14:49

Első nőgyógyászom volt, nagyon szerettem, akkor még a Schöpf Méreiben, meg a magánrendelésén.


AZtán elsodort az élet tőle.


Én jó szívvel ajánlom, csuda egy forma!

2013. nov. 20. 14:45
Már ott dolgozik? A Shöpf- Méreiben volt még rég.... Egy volt barátnőm szült nála kétszer is, tőle csak jót hallottam róla. Régebben valamelyik újságban is volt külön rovata. Összességében: a tudása nem lebecsülendő.
2013. nov. 20. 14:27
Az lenne a kerdesem, ha ismeri valaki, mi a velemenye?
2013. nov. 20. 14:26
Valaszokat elore is koszonom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook