Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Későn érő nő és az első nagy szerelem - sosem lesz az exem? fórum

Későn érő nő és az első nagy szerelem - sosem lesz az exem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
110. Orion1111 (válaszként erre: 108. - Krisz42)
2013. nov. 26. 12:13

hihi ezen jót nevettem :D Kösz

Nincs harc, letojom. Sokan kifigurázták az előadását a tökéletes párkapcsolat ügyében.

Agyonütne ha ilyet tennék ...van még pár szép lány a faluban - gondolom. Hagy hajkurássza őket.

Fél éve nem láttam, lehet jó lenne egy találkozó, és megnézni hogy az e még akit a képzeletemben úgy kifényesítettem.

109. nbandus
2013. nov. 26. 11:59
Szerintem nem kell ugyanazt a módszert alkalmaznod, mert csak magadat minősíted vele. Legyinteni kell az ilyen pletykákra, és röhögni rajtuk. Ha elkezdesz te is támadni, ugyanolyan leszel, mint ő...
108. Krisz42 (válaszként erre: 107. - Orion1111)
2013. nov. 26. 11:46
Te meg közölheted,h nagyon gyatra volt elsőnek,mivel ő volt az első,azt gondoltad lesz ez még jobb is,de vele nem lett.-te is lejárathatod onnan,ahonnan a legjobban fáj,ha kandúrkodik:)Terjeszd el,h azért szidja a családod,mert nem akarja,h kiderüljön,vele volt a gond,pl.car az ágyban,kicsi neki,stb.-te tudod mivel állhatsz elő.De ezt csak úgy mellékesen jegyzed meg,akkor azt gondolják igaz.Aztân mikor jòl lejárattad,akkor mehetsz külföldre-egy kis búcsúajándék:))
107. Orion1111 (válaszként erre: 106. - Licsi)
2013. nov. 26. 11:30

Igazad van...

Hm - próbálok beletörődni ebbe az egész nyavajába. Végülis nem engem pocskondiázott , jobbára a családomat alázta - ami végülis ugyanaz, mert ők is hozzám tartoznak.

Pláne a poén hogy rendszeresen egy régi előző barátnőjének sírja ki a bánatát - mintha lenne valami szerelmi nyavajája miattam- onnan is jól megszellőztették az egészet. Már érzem, hogy ez az ember tényleg nem akarja hogy bolog legyek - sosem voltam pletyka tárgya. De most hétvégén szépen leszerepelt .... és osztott a hátam mögött a nagyközönségnek - gyerekkori jócimborám védett meg. Kabaré

106. licsi (válaszként erre: 103. - Orion1111)
2013. nov. 25. 12:40
Az ilyen "majd én megmutatom" dolgok mindig visszafelé sülnek el. Te még szereted, ő már nem érez irántad úgy, bármit teszel, mondasz, csak nevetségessé válsz. Hagyd a fenében, ahogyan viselkedik, világosan mutatja, hogy olyan nagyon komoly, mély érzései sosem voltak irántad, egy normális férfi nem pocskondiázza az exbarátnőjét, nem is beszéli ki. Haragudni se haragudhatsz rá, te éltél vele, neked pontosan tudnod kéne, hogy milyen ember. Ha nem tudod, vedd ezt tanulópénznek, és legközelebb figyelj arra, hogyan viselkedik melletted, másokkal az embered. Mert úgy fog veled is, ha a rózsaszín köd feloszlik. :)
105. Orion1111 (válaszként erre: 32. - 103cacdfd2)
2013. nov. 25. 11:56
uuuu ezt fel is írom magamnak - 100% így van.
104. 130454e42d (válaszként erre: 103. - Orion1111)
2013. nov. 25. 10:52

Ők nevelték, nem hiszem, hogy nem ismerik.

Jó lenne kiszakadnod abból a környezetből, kicsit szabadabban élni, ahol nem kell azzal foglalkoznod, ki mit gondol rólad.

2013. nov. 25. 10:50
Elgondolkoztam rajta, hogy ha benne ennyire nincs szégyenérzet - megtanítom azok előtt, akik számára is fontosak. A szülei és a családja nagyon jófejek - lehet ha tudnák mit művel ez a fiuk, egy életre elmegy a kedve az ilyen élvezetektől.
102. 130454e42d (válaszként erre: 99. - Orion1111)
2013. nov. 25. 10:44
Egyszerűen bunkó. úgy érzi ő ezt is megteheti. Egy pletykás vénasszony, a férfihoz nem sok köze van. Nincs benne törés, megvoltál, kipipált, ettől kezdve nem érdekli, mi van veled, mit érzel.
101. 130454e42d (válaszként erre: 98. - Orion1111)
2013. nov. 25. 10:43

Miért tűrted, hogy nevessenek rajtad?

Meséld mindenkinek, hogy milyen kicsi a farka, hogy ha nem látják túrja az orrát és egyéb szépségeket. Ne hagyd magad.

100. nbandus
2013. nov. 25. 08:30

Hát Orion, egy belterjes faluban amúgy is nehéz lesz párt találnod, szerintem ki kéne tágítanod a világodat, akár határokon belül, akár kívűl. Amíg egy ennyire kis "közösségben" élsz, ahol mindent visszahallasz, látsz és tapasztalsz, addig nehéz lesz ezekkel megbírkóznod.

Amúgíy ha egy férfit az exed "pletykái" tántorítanak el tőled, akkor az a pasi nem is akar igazán. Szóval ezekkel nem érdemes foglalkozni.

99. Orion1111 (válaszként erre: 97. - Feb96fdf3a)
2013. nov. 25. 07:54

:) várom hogy megtörténjen ... bár lehet pont most történik - a lovag bekattant -és a falut a saját terratóriumának tekintve kijelölt hogy ez az én menyecském volt, használt áru.

Lassan tisztán látom a dolgokat sose szeretett igazán. Ennyi idő után annyii csajjal se békélt meg a saját döntésétől - a szüleimnek se panaszkodtam még - magambafolytottam, vagy kisírtam a bánatot - így félévre is anonim merek róla beszélnni itt ezen az oldalon.

Lehet hogy benne nagyobb törést okozott ez? hogy igy viselkedik?

2013. nov. 25. 07:47

Oké ezt itt és most megfogadom, hogy nem foglalkozok egy ideig, csak magammal - így lesz.

A hétvége fejleménye viszont - még elkeserítőbb....

Vadászat volt, és kb a 8. embertől kaptam meg azt az infót, hogy "álmaim lovagja" egész hajtás során idegeneknek is rólam beszélt, hogy hogy ráfaragott a családommal, és igen ő ilyen családal nem tudna semmit se kezdeni, bármilyen szép a lány + kibeszélt olyan gyerekkori dolgokat az életemről amihez semmi joga sem volt. Úgy érzem hogy mindent elkövet azért hogy a környéken már ne találjak magamnak udvarlót se - ez már nem fer -... Jó ember igyekezetével próbáltam úgy élni hogy ne legyenek haragosaim, eltűrtem ha nevettek rajtam - de most már a jövőmet veszélyezteti ez hogy hobbyt űz abból hogy megszégyeníítsen.

Lehet hogy bekattantt? Így akarja tisztára mosni a nevét és a döntését? Hogy élvezheti azt hogy vkinek elvette szüzességét - és ezt trófeaként kiparodizálja . Ez az én falum is hová meneküljek? Elsüllyedek.

97. feb96fdf3a (válaszként erre: 5. - Orion1111)
2013. nov. 24. 12:43

Basszus.

Pont ez a baj az emberekkel,a nőkkel .

Ez nem egy egészséges program,hanem agymosás.

Tedd helyre önmagad,ehhez nem kell a pasid,az anyád ,a kéményseprő ...senki.Csak te.

Ha rendben vagy ,a többi csak úgy megtörténik .:)

2013. nov. 24. 12:32
Fel kell fogni hogy NEM KELLESZ NEKI. Az más dolog hogy nem érdemel meg téged.
2013. nov. 24. 12:31

Ezt írtad:

Persze ő a gondtalan kandur életét éli, aerobik oktatóval, társkeresőkkel, 200kms távolságból hozott nőkkel, új motor, új nő. 2hónap után már büszkén világba kiáltotta hogy új barátnője van ( 1 hónapig)

Akkor te képes lennél ezek után visszamenni hozzá? Erre vágysz? Megalázkodni? Néha nem értem a nőket. Tedd külön a tényeket és az érzelmeidet.Próbáld kívülállóként tekinteni az egészet. pl. ha a barátnőddel vagy családtagoddal tettek volna ilyet, mi lenne a véleményed?

Persze az idő úgyis mindent megold. Fakulni fognak a szép emlékek.

94. ittmost (válaszként erre: 85. - Orion1111)
2013. nov. 24. 08:06

LESZ még szerelem az életedben,csak előbb ezt ki kell pihenned.

Menj emberek közé,mert egyedül,festve,meg a lovak közt könnyű beragadni a múltba.

93. ittmost (válaszként erre: 74. - Orion1111)
2013. nov. 24. 08:03

A valódi értékeken nyugvó önbizalom tényleg sikeressé tehet,sokkal inkább,mint a múlandó szépség.Csak szépséggel megtartani magad mellett szerintem csak a felületes,külsőcentrikus embereket lehet.bennük meg valószínű nem sok örömöd lesz.

Persze adni kell a külsőre,én sem hanyagolom,de szerintem főleg a minél egészségesebb,mozgékonyabb testi állapot fontos,meg a korhoz illő nőies öltözködés.

A szüleid..ne haragudj,de jól berondítottak neked ezzel a szöveggel..Szerintem óriási kamu.A maguknak valóbb emberek,vagy akik felsőoktatásban tanulnak,azok általában eleve később alapítanak családot,vagy később kezdődik az első komoly kapcsolatuk.Egyedül arról késtél le a sok válogatással,hogy szűz fiút kaphass:)


Kell még jó darab idő,h megváltozzanak némiképp a nézeteid,de meglesz az,ha nem leszel türelmetlen.

FFiban azt is legalább 50% ban érdemes nézni,h ne csak neked kelljen,hanem láthatólag odalegyen attól,hogy a te pasid lehet,és tegye ki érted a lelkét,különben hosszú távon nem sok jóra számíthatsz.

Hát igen,idáig is el kell jutni,hogy az embernek ne egy hülye kelljen,aki pofára ejtette,hanem egy oylan valaki,akiről lesír,hogy örömmel odatenné magát.

92. 130454e42d (válaszként erre: 90. - Orion1111)
2013. nov. 22. 22:24
Vagy visszajössz, és nem fogod érteni, mi a fene tetszett benne?
91. 130454e42d (válaszként erre: 89. - Orion1111)
2013. nov. 22. 22:23

Azok alapján amit elmondtál ő nem volt az.

Elhiszem, hogy hiányzik a szerelem, meg is fogod találni, de lehet, előtte még lesz rossz választásod. Előtted az élet, hová sietnél?

90. Orion1111 (válaszként erre: 88. - Krisz42)
2013. nov. 22. 22:22

A tiétek akkor valóban szerelm a javából. :)

A külföld motoszkál a fejembe - persze a zseton miatt, amin mindent megvehet az embera bldogságon kívül - csak nem tudom hogy ez menekülés e a lehetőség elől, hogy benő a feje lágya és visszatalál.

Vagy hazajövök vastagzsebbel egy lagzira, ahol feleségül vesz egy olyan nőt akit 3 hónapja ismer - biz'isten szétszakadnék a szomorúságtól. Szeretem

89. Orion1111 (válaszként erre: 87. - 130454e42d)
2013. nov. 22. 22:17

Logikus, igen, értem én is - csak ne tudnám hogy milyen amikor itt van mellettem. Ha annyira biztos lennék ebben kidobnám mint macskát sz*rni. De így hogy ő lépett le - ezzel, így akkora űr lett a fejembe, hiányzik, szinte magamat marcangolom, este pedig alig várom hogy aludjak -hogy szerelmeset álmodjak. (amin jót agyalok nappal, délután megfestem)

Szerintem is szövetség a házasság - és kell nekem egy jó szövetséges, akinek a szemében halhatatlan lehetek!! Bakker teljesen kifordulok magamból..

88. Krisz42 (válaszként erre: 87. - 130454e42d)
2013. nov. 22. 22:16
Olyat keress,akit nem èrdekel az anyagi helyzeted.Egyébként is,ha gyereket szülsz,akkor pár èvig neki kell a keresőnek lennie,és igaz,h én is megálltam a lábamon 2gyerekkel egyedül,de a pàrom képes volt előteremteni a pénzt,mikor megszületett a közös 3.gyerek úgy,h most már ötünket kellett eltartania.Tehát nem árt,ha talpraesett,nem hogy még neked kelljen fizetned.Mi az esküvőnket magunk fizettük,nem volt félrerakott pénzem-2gyerekkel egyedül nehéz is lett volna-,inkább a pénzedből teremtsd meg a saját,önâlló életed,egy saját lakás jó helyen még jó befektetés is,mert később eladhatod,kiadhatod,nem veszít annyit az értékéből,mint a pénz.De ki is mehetsz világot látni:)
87. 130454e42d (válaszként erre: 86. - Orion1111)
2013. nov. 22. 22:05
Nekem nagyon fura ez a hozzáállás. Hozomány, stafírung, földek? ha ezek miatt nem maradt veled akkor mázlid van, hogy megszabadultál tőle. Jobbat érdemelsz, igazi férfit, akinek a házasság szövetség, nem üzlet.
86. Orion1111 (válaszként erre: 83. - Licsi)
2013. nov. 22. 21:58

Látod így van, nem tudom eldönteni kamu e vagy sem a szakítós dumája... a szüleim munkanélküliek voltak a szakítás idején is - mindig mondta holott tudta én vagyok az egyedüli kereső a családban " apádék tegyenek félre lagzira + ezt a stafírungodba hoztam, + milyen hzományod lesz? " - lehet besokalt, és sötét jövőt jósolt nekünk? Vagy ott hibáztam hogy a kérdései ellenére se mondtam el neki mennyi a félrerakott pénzem? - ez a bizalom alapja, hogy ki kell beszélnem a családom anyagi helyzetét?

Lehet nem is szeretet sose - kihívás voltam, mert tudta soha senkinek se sikerült - és a családomnak is vannak földjei, lehet ez volt még pozitívum? - hmmm .... ezt emészteni kell :(

85. Orion1111 (válaszként erre: 84. - Krisz42)
2013. nov. 22. 21:48

hm.. értelek, de én mondtam hülyeséget, igaz - magammal önbizalom építés céljáből kezdtem el foglalkozni. Nem vagyok egy cicababa -hízóvágáskor én pucolom a belet :D

Nincs se körmöm, se nagy cici - olyan vagyok mint egy nagy serdülőlány :)

Ez a hülye remény volt még a fejemben még hátha felfigyel, hogy micsoda nőt vesztett - persze lehet gyerekes vagyok, mert a könyveknek is hittem. Az edzéstől a lelkem is erősödik. Bizalmatlan lettem sztem minden férfival - egy bizalmasom volt - de ugy fest ő nem élvezte annyira mint én. Nemsokára makulátlan leszek - de igaz is, a hétköznapi örömökön kívül csak menekülök a lovamhoz. Mi lesz ha még se lesz több szerelem az életemben??

Úgy fel tudok nézni azakra a nőkre akik ilyen bátran mint te is, tudja mitől lesz igazán boldog, és végig tudja vinni.

84. Krisz42 (válaszként erre: 77. - Orion1111)
2013. nov. 22. 21:31
Az igényeidet úgy állítsd fel,h azt vàrd el,amit te is nyújtani tudsz.Nekem is magas igényeim voltak 2gyerek mellett-szenvedélyes,intelligens,jó humorú,sportos-,de ez bennem is megvolt.Volt,aki azzal jött,h miért nem jò,ő elfogad a 2gyerekkel is,van lakása.Akkor berágtam rendesen:)Közöltem,h a gyerekeimre büszke vok,nem felesleges terhek,ha mindegy,csak legyen párom,akkor a férjemmel is maradhattam volna,ő a gyerekeim apja,inkább egyedül,mint egy olyan kapcsolatban,amiben nem vok boldog.Egyébként se akartam másodszor is mellényúlni.És így,2gyerekkel is volt sok "jelentkező",de nagyon válogatós lettem:),aminek meg is lett az eredménye.Ja és ne a külsőd legyen a legfontosabb.Ha valakit csak a dekoltázsod,a frizurád és a hibátlan bőröd érdekli,az régen rossz.Egyébként se ilyenek a ffiak.Senki se talál csúnyának anyajegyeket,a természetes mell is menő még:),párom a műkörmöket utálja-én is-,azt szereti,ha inkább rövidebb a körmöm,persze manikűrözött,tehát nem minden ffi a műnőkre bukik.Legalábbis ha nem felszínes,kirakat kapcsolatot szeretnél,ahogy írtad.
83. licsi (válaszként erre: 77. - Orion1111)
2013. nov. 22. 20:19
Ha egy férfi ilyen kamu dumával szakít, biztos lehetsz benne, hogy ő nem állt közel hozzád, hiába voltál oda érte. Nem érdemes rá várnod, ő már rég tovább lépett, neked is azt kell tenned. Fiatal vagy még nagyon, előtted van még minden. :)
2013. nov. 22. 19:16
AZert a szuleid se semmik. Mi az hogy az ordog?. Igenis ha az ordoggel elnel azt is el kellene fogadniuk. De legalabbis nem ellene beszelni! Legfeljebb tanacsot adhatnak, ugy is te elsz vele nem ők.
2013. nov. 22. 19:08
En pont forditva voltam, mint te. Igaz 5 evvel voltam fiatalabb, es a kortarsaim nem nagyon voltak ferjnel, babat pedig plane nem vartak. Viszont most azt latom hogy rengeten valnak vagy elnek rossz kapcsolatban ( foleg anyagiak miatt).
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook