Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy nő kezdeményezhet, vagy hagyja meg a férfinak? fórum

Egy nő kezdeményezhet, vagy hagyja meg a férfinak? (beszélgetős fórum)


154. Keirah
2013. dec. 10. 23:37
Az anyukája azt mondta, hogy 10 éve nem volt barátnője, csalódott.. de soha nem beszélt senkinek róla. Nem jár sehová, otthon van, dolgozik. És borzasztóan félénk típus, nem szokott kezdeményezni.
153. Keirah
2013. dec. 10. 23:36

Sziasztok. Ne haragudjatok, hogy nem jelentkeztem.

A helyzet most úgy áll, hogy a srác tudja a számom (ma kapta meg a sógornőjétől). Innentől kezdve tényleg nem rajtam múlik semmi.

Jaaaa, és az anyukája meglátogatott a boltban, beszélgettem vele, mondtam, hogy hiányolom fiát, mostanában nem jön vásárolni.. amire ő azt felelte, hogy menjek én hozzájuk. :)

152. c114183a1c (válaszként erre: 151. - C114183a1c)
2013. dec. 6. 09:12
*Szerintem
151. c114183a1c (válaszként erre: 150. - Gribedli***)
2013. dec. 6. 09:12

Ez azért már egyhén szólva is túlment a vélemény nyílvánításon. zerintem egyszer majd ülj le és olvasd vissza magad! Rá fogsz jönni, hogy miről beszélek. :)


További szép napot Neked! :)

150. gribedli*** (válaszként erre: 148. - C114183a1c)
2013. dec. 6. 09:09

Mivel nem mulik az eletem a te donteseiden, nem ertem, miert lovagolsz azon, hogy tartsam tiszteletben masok donteset, ugy ertem, ha te ugy erzed, nem tartom tiszteletben, az a te bajod, mit arthat egy nick egy masik nicknek? Egy csapat betu egy masik csapat betunek?:)


De mar bocsi, velemenyt nyilvanitani azt szabad, ennel tobbet meg nem is tettem

149. c114183a1c (válaszként erre: 147. - Gribedli***)
2013. dec. 6. 08:46

:D :D :D

Szerintem igyál meg egy pohár vizet, és higgadj le! :D

Azt hiszem itt most nagyon elragadtattad magad! :)

Az a baj, hogy Te csak Önmagadat olvasod és mások véleményére -ez most már tisztán látszik- nem is vagy kíváncsi! :)

148. c114183a1c (válaszként erre: 146. - Gribedli***)
2013. dec. 6. 08:43

Édes Istenem!


3 hónapja vagyok egyedül és nem rohanok sehová! Nem gondolkoztál el azon, hogy esetleg nem is akarok senkivel semmit kezdeni egyelőre???


Nem vagy erőszakos? Kérlek szépen! Olvasd vissza magad! Mi ez, amit csinálsz, ha nem az? :D :D :D És még most is!!! :D


Az idézetek azért idézetek, mert pontosan idézel valakitől. :) Ugye ezeket, most nem tőlem vetted?


Nézd! Én megpróbálom még egyszer elmondani Neked, és bízom benne, hogy megérted!

1. Szerintem az klasz, amit Te csinálsz, de nekem nem menne.

2. Nem vagyunk egyformák!

3. Próbáld meg tiszteletben tartani a másik döntéseit, pláne, ha Ő azokkal elégedett. :) Eddig is így jött össze, és ha jónak tartotta, miért kellene változtatni azon? Azért mert valaki megpróbálja ráerőszakolni a saját stílusát? :O Ugye, ez nem komoly?

4. Én meghagyom a vadászást a férfiaknak. Szerintem ez az Ő dolguk, és hidd el, élvezik is! Ha pedig valaki olyan tutyi-mutyi, hogy nem mer odajönni hozzám, az már eleve nem is tetszhet, mivel leírtam már, hogy milyen a zsánerem. A határozott, humoros férfiak jönnek be!

5. Hogy is tetszik meg nekem valaki? Drága Gribedli! A külső nem jelent semmit! :) Erről már írtam, olvass vissza! :) Tehát mi tetszhet meg valakiben? Mert ahogy leírod, max. a külseje. Nekem a belső értékek fontosabbak. És nem, nem vagyok randa. :D A fényképemet láthatod a profilomon. (De minazok ellenére, amiket írtam azt is elárulom, hogy nem is volt még csúnya pasim. :)


Én tiszteletben tartom a Te nézeteidet! De az kérlek szépen nem én vagyok! Érted? :)

147. gribedli*** (válaszként erre: 145. - C114183a1c)
2013. dec. 6. 08:34

Van egy eroszakossag abban is, hogy: jaj, Jozsi, te miert nem kezdemenyezel soha, olyan puha pocs vagy...


Mi ez, ha nem egy burkolt agresszio???


A femme fatale pedig ugy keriti be a zsakmanyt, hogy nem eroszakos, de nagyon kovetkezetes ebben.


De ha nem is beszelunk femme fatale-rol, mi az eroszakos egy fuggetlen, kozvetlen, erett noben, aki ki tudja fejezni, hogy tetszik neki a masik? Nem kell megeroszakolni a pasit, vagy utjat allni az ajtoban, hogy marpedig te az enyem vagy, csak mindossze elinditani valamit. Ami kicsit tobb, mint mosoly es szempillarebegtetes, az 5 eves lanyom is tud szempillat rebegtetni...

146. gribedli*** (válaszként erre: 143. - C114183a1c)
2013. dec. 6. 08:29

Ki akarta rad eroszakolni, hogy mit csinalj? Mindossze ravilagitottam, hogy tobb sebbol verzik a teoriad, es esetleg ez is lehet az oka annak, hogy egyedul vagy.


Tevedes 1: "ha a ferfi jon hozzad, te vagy a donto helyzetben." Is-is. O kinezett maganak, te mondhatsz igent, nemet, de maris targy vagy. Az az ember nem targy, aki maga megy oda, illetve akiknel egyszerre jon a vonzalom, tehat mindegy, ki.


Tevedes 2:" ha te mesz oda, felkinalod magad, targgya alacsonyodsz." Ez tevedes, mert ha te mesz oda, te vagy az aktiv a kapcsolatban, max a masik lehet a targy, de lehet, hogy o ezt elvezi is.


Tevedes 3:"egy ferfi nem ferfias, ha nem kezdemenyez" ez meg ugy ahogy van, kezd elavulni, nagyon sok ferfias ferfi marpedig nem kezdemenyez manapsag, mert nem kell neki, enelkul is nagyon nepszeru.

2013. dec. 6. 08:18

Egyébként ez az erőszakos stílus bejön a férfiaknak?


Az az igazság, hogy a Családomban, a baráti körben hölgytől még nem tapasztaltam ilyent, ezért is érdekelne...

144. c114183a1c (válaszként erre: 141. - Gribedli***)
2013. dec. 6. 08:15

"Nem rad ertettem a rinyalast, de ha magadra veszed, te tudod."


Nekem címezted a mondanivalódat. Tehát nyugodtan értelmezhettem úgy, hogy nekem írtad. Nem, nem veszem magamra, ezért is válaszoltam, amit.


Szerintem ne csak átfuss a mások által írtakon, hanem olvasd el és értelmezd is! Ne haragudj, de ez tűnik ki az írásaidból!

143. c114183a1c (válaszként erre: 141. - Gribedli***)
2013. dec. 6. 08:11

:) Nem sértődtem meg egyáltalán. :)


De látom, nem figyeltél! :) Nem szeretném még egyszer leírni, amit írtam, egyszerűbb, ha elolvasod. :)


Azért összefoglalom két mondatban a lényegét: Nem vagyunk egyformák (hála égnek!!!)! Ne akarj valakire ráerőszakolni valamit, csak mert azt hiszed, az a jó! :)

142. gribedli*** (válaszként erre: 136. - 2596744b0c)
2013. dec. 6. 08:02
:D ez meg mi ez a nick??
141. gribedli*** (válaszként erre: 135. - C114183a1c)
2013. dec. 6. 08:02

Nem rad ertettem a rinyalast, de ha magadra veszed, te tudod. Arra ertettem, hogy van egy csomo ilyen topik, ahol errol sopankodnak.


Azt, hogy egyedul vagy, mindjart gondoltam.


Neha ki kell lepned a lelked kis kenyelmebol, igen, ez lehet kellemetlen is, hogy szerinted az mar nem te vagy, ha ezt es ezt teszed, de ezek csak vedekezo mechanizmusok, ragaszkodsz a te kis elveidhez, nem is azt mondom, hogy ezekkel a feltetelekkel mindig egyedul maradsz, inkabb, hogy leszukited magadnak a valasztas lehetoseget. Egyebkent meg azt csinalsz amit akarsz, de nyilvanvalo, hogy te sem elvezed a helyzetet, maskulonben nem sertodtel volna meg ennyire.

140. c114183a1c (válaszként erre: 137. - Forgatos)
2013. dec. 5. 20:52
Egyébként más területen én is nekiállok és megcsinálom magam. :)
139. forgatos (válaszként erre: 138. - C114183a1c)
2013. dec. 5. 20:42
Köszi, de nem aktuális. :)
138. c114183a1c (válaszként erre: 137. - Forgatos)
2013. dec. 5. 20:31
Hajrá! És sok sikert hozzá! :)
2013. dec. 5. 20:29
Én nem várakozom, ha valamit szeretnék, nekiállok magam. Rövid az élet, nincs időm várni.
136. 2596744b0c (válaszként erre: 131. - Sanyinak)
2013. dec. 5. 20:26
Nem értek egyet abban, hogy megérdemlik.
135. c114183a1c (válaszként erre: 134. - Gribedli***)
2013. dec. 5. 20:04

Kedves Gribedli! :)


Hallottál (elnézést, olvastál) már engem rinyálni? Mert nem tartom túl valószínűnek. Bár most egyedül vagyok, de hidd el, nem vagyok magányos és még csak nem is unatkozom.


Nekem a határozott férfiak jönnek be. Úgy érzem, már elég ideig voltam én a határozott. Szeretnék végre én lenni a gyönge nő! :) Szeretnék egy erős karba karolni, szeretnék odabújni hozzá.


Azt hiszem egyébként, hogy nem is értetted, amit írtam, de végül is nem baj. :) Egy a lényeg! Én tudom, hogy megtalálom a Párom. Hogy hol és hogyan, azt nem! De hogy meglelem vagy Ő engem, az fix! :)


Nem vagyunk egyformák hála égnek! Ezt el kell fogadni! Nekem tetszik, hogy Ti ilyenek vagytok, de!!! ha nem tetszene sem írnám soha hsz-eken keresztül, hogy változz meg!; hogy ne kezdeményezz, mert az nem jó; és azt főképp nem írnám, hogy meg is érdemled, ha nem találsz magadnak senkit...


Tehát én amondó vagyok, tiszteljük egymást és ne akarjuk a másikra rákényszeríteni az akaratunkat, pláne, ha Ő úgy érezné, akkor már nem lenne önmaga, sőt kínosan érezné magát abban a helyzetben és végezetül, de nem utolsósorban, ha eddig is úgy jött össze a párjaival, ahogy...


Mit szólsz?

134. gribedli*** (válaszként erre: 131. - Sanyinak)
2013. dec. 5. 19:16

A mi kulturank? Kinek a kulturaja? Orulok, hogy amikor osszetalalkoztam a ferjemmel, akkor is, ha o kezdemenyezett, formalitas, en kesz lettem volna a " kulturaval szemben" menni, bar irtam alabb:)


Amugy semmi gond nincs ezzel amit itt levezettek, hogy a pasi inditson, stb. stb. Csak az az egy, hogy a gyakorlatban mar nemigazan indit. Jo, a nagyon nyomulosak igen, a tobbiek nem. Legalabbis nekem ez jott le, mert ugye hallunk itt 100ezer olyan kommentet, hogy a ferfi kezdmemenyezzen, de visszakerdeznek: csajok, mindig, minden esetben, aki nagyon bejott es ugy tunt, ugy tunt, ti is bejottok neki, azonnal ugrott is?


Nem hiszem. Pont erre panaszkodnak a mai csajok: aki fut utanuk, az pont az, aki nem is tetszik, aki tetszik, az meg sehogysem fut utanuk. Igy szepen mindenki egyedul van, esetleg valogathat azokbol, akikhez koze sincs nagyon, de hat jajistenem, o hajlando volt kezdemenyezni. Faca, nem?


Igy kellene kovetnie valakinek az almait? Feleannyi valas es car kapcsolat nem lenne, ha nemcsak azokbol valogatnanak a csajok, akinek volt ver a pucajaban kezdemenyezni. Miert is? Mert azt mondjuk nem rajongtak annyira korul a lanyok es kenytelen volt ramozdulni, mondjuk ugy, egy ilyen tartalekos?


Nem baj az, ha a pasi megeloz, de ha megsem, akkor a no is tegyen valamit, azon kivul, hogy rinyal, hogy nincs pasi, vagy aki van, sose jo!

133. Idhikai (válaszként erre: 126. - Gribedli***)
2013. dec. 5. 19:02
.. ez jóóó, elmesélem az utolsó ismerkedésem. Konferencia... sok-sokk ember, és valahogy kiszúrtam egy férfit, vissza-visszatért rá a tekintetem... nem tudom, hogy miért, nem is tetszett, szóval nem ő lett volna, aki után utánafordulok az utcán, de naaagyon okosan beszélt, meg volt benne valami, ami miatt megjegyeztem a nevét, hazamentem, írtam neki, csak úgy lazán... a rendezvényről... visszaírt... beszélgettünk, találkoztunk... ééééés kiderült, hogy a konferencia ideje alatt végig ott voltam mellette (gondolatilag, és érzésileg), és végig tervezte, hogy odajön, bemutatkozik, és megmondja, hogy szép a szemem vagy valami, de nem tudta megtenni azt a bizonyos első lépést... én meg lazán írtam neki... ééééés köszönjük, jól vagyunk! :))
132. gribedli*** (válaszként erre: 130. - C114183a1c)
2013. dec. 5. 19:02
Magyarán kezdeményezni???:) (utolso mondatodra)
131. sanyinak (válaszként erre: 126. - Gribedli***)
2013. dec. 5. 17:34
Ha két ilyen "szerencsétlen" találkozik egymással és elmennek egymás mellet, akkor meg is érdemlik. Ha egyikük sem kezdeményező (aminek alapból kultúránk szerint a férfinek kellene lennie), akkor úgysem fog később sem működni a kapcsolatuk, mert nem lesz, aki viselje a nadrágot.
130. c114183a1c (válaszként erre: 129. - C114183a1c)
2013. dec. 5. 16:52

Na... Vagyok! Lehet, most nem leszek oly összeszedett, mint szeretnék, de irtóra fáj a fejem. :(


Tudod, amióta nagylány lettem, nem a külsőségekre építek. :) Amiről pedig Te beszélsz, az a meglátni és megszeretni, első látásra szerelem, stb., hívd, ahogy akarod.


Én már ismertem olyan pasit, aki kegyetlenül jól nézett ki, de belül üres volt, ha érted, mire célzok. De ismertem olyan férfit is, aki a nagy átlagba tartozik első látásra, de ha megismered, elbódít a kedvességével, a humorával, az őszinteségével és még sorolhatnám, mivel... :)


Tehát aki igazán megdobogtatja a szívem, azt már valamilyen szinten ismertem előtte (kinőttem a kislányos "jujdehelyesbeleesetem" típusból), ki kellett, hogy alakuljon közöttünk valamiféle párbeszéd. Ha pedig már beszélünk, ott tudok picit csalni. Testi kontaktust tudok létesíteni Vele, viccelődni, nagyokat dumálni, a világot megváltani... :) És utána már csak egy apró lépést kell tenni. :)

129. c114183a1c (válaszként erre: 128. - Gribedli***)
2013. dec. 5. 15:04

" Belenyugodhatsz, hogy aki igazan megdobogtatja a szived, esetleg kimarad az eletedbol"


Látod, ezzel vitatkoznék, de már csak otthon. :D Lassan készülődök haza, márpedig ha én belemerülök, itthagy a busz! :D

128. gribedli*** (válaszként erre: 127. - C114183a1c)
2013. dec. 5. 14:42
Ha mindig teged valasztottak, az erosen leszukiti a kort, mert te is csak azok kozul valaszthatsz, akik eled jarultak. Es mint no, vegulis passziv vagy, targy. Mert valaszthatsz ugyan, de ok mar teged kivalasztottak hamarabb, tehat eleve ok mar eldontottek elotted. Persze, igy is kezdodhetnek nagy szerelmek, semmi kifogasom, ha jo a vege, minden jo. Csak ha minden egyes baratod igy tette, akkor nem is tudom, mirol beszelunk? Belenyugodhatsz, hogy aki igazan megdobogtatja a szived, esetleg kimarad az eletedbol, mert bizony, a ferfiaknak sincs mindig annyi ver a pucajaban.
127. c114183a1c (válaszként erre: 126. - Gribedli***)
2013. dec. 5. 14:29

Nem voltam még ilyen helyzetben. :) Igazából mindig engem választottak és nem én választottam.


De várj! Megpróbálom elképzelni! :D


Én örülök a Barátnőm boldogságának, tehát ha Ő boldog semmi vész. :)


Tudod, úgy gondolom egy férfinak legyen már annyi vér a pucájában, hogy merjen megszólítani. :) Ne csak nézelődjön, ha meg akar szólítani, szólítson is meg. Különben is, nekem egy határozott pasira van szükségem! :) Nem érezném jól magam egy tutyi-mutyi mellett.


És most elnézést kérek minden tutyi-mutyi férfitól! :D

126. gribedli*** (válaszként erre: 124. - C114183a1c)
2013. dec. 5. 13:36

Igen, elhiszem. De te is erzed, hogy ez nem az. Rengeteg ember ismerkedik es rengeteg ember beszelget egymassal.


Amikor tetszik valaki es te azert beszelgetsz, es csak ezert ismerkedsz meg vele, az egy masik kategoria. Latom, hogy a szandek megvan, szeretnel fejlodni ebben, csak azt a kezdeti eloiteletet kell levetkozni, hogy mindent a ferfi csinaljon. Miert is? Az egyuttletet mindketten elvezitek, nem? Ha te is elvezed azt, ami kialakul, miert ne tehetnel te is erte? Es miert csak akkor tenned, ha biztos de biztos, hogy o igent fog mondani?


Majd ha egy csunyabb baratnod lecsapja a pasit a kezedrol, akit kineztel, es a pasi abban a hiszemben, hogy nem tetszett neked elegge, lemond rolad, es a masikat valasztja, megerted. Tegyuk fel, hogy mindketten pillogtok ra, de a baratnod jobban nyomul. Tegyuk fel, hogy a pasinak te jossz be jobban, de mivel csak a baratnod nyomul, azt hiszi, hogy neked o nem jon be, hiszen pillogni, beszelgetni mindenkivel lehet, es elkonyveli, hogy akkor jo, megelegszik a masikkal, mert vilagos, hogy nem szamit neked. Te ezt sosem fogod megtudni tole, mert mondjuk nem mondja el (miert is), sosem tudod meg, hogy szepen lemaradtal rola, holott nagyon tetszett neked. Termeszetesen te sem mondod el neki, mert juj de ciki, ha akar valamit, fusson utanad, stb. Igy mindketten lemaradtok egymasrol.


Na, ilyenkor mit tennel?:)

2013. dec. 5. 13:23

leszólítok = leszólítom


(Már csak maga a feltételezés is megzavart! :D :D :D)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook