Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ajánlanátok nekem olyan nőgyógyászt Debrecenben, aki kifejezetten meddőséggel foglalkozik? fórum

Ajánlanátok nekem olyan nőgyógyászt Debrecenben, aki kifejezetten meddőséggel foglalkozik? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 23. 21:16

Igen, ő mindig tökéletes volt.

Nekem van inzulinrezisztenciám és hát a nyákom kinyírta a sejtjeit. Ez volt a fő oka az inszemnek, mivel így kikerüljük a nyákot. A 3. inszem után derült ki az IR és akkor kezeltük 1 évig. Akkor újra 2 próba sikertelenül. De látod, így is sikerült. Soha nem szabad feladni, bár az igaz, h én beletörődtem abba, h ha nem lesz babánk. Már láttam az életet nélküle és próbáltam a jó dolgokra koncentrálni. Azt nem mondom, h teljesen lemondtam róla, mert akkor nem mentünk volna lombikra ősszel, de már nem akartam annyira, ez tény. Tudom, h ezt nem akarja hallani senki, de így utólag nézve, lehet, h én is rágörcsöltem. Nem tudom. :) A krémet ettől függetlenül nagyon ajánlom. :) Több hoxás lány van, akiknek így sikerült. :)

8. Dagika86 (válaszként erre: 7. - Pethoevi)
2013. nov. 21. 13:40
de jó! Gratulálok!!! Neked a férjeddel minden rendben volt? mi miatt kellett az inszem, ha megkérdezhetem?
2013. nov. 21. 11:33
Mi is a klinikára jártunk Fekete dokihoz, 5 inszemünk volt, sajnos egy sem sikerült. Januárban volt az utolsó és úgy döntöttünk, ősszel megyünk lombikra. Nekem IR-em van, szerettem volna egy kicsit rendezni addig a hormonokat (ugyebár minden mindennel összefügg) és elkezdtem használni az Emerita Pro-gest progeszteron krémet márciusban. Az első hónapban spontán babás lettem, 29 napom van szülésig! Én ezt tudom neked ajánlani (vehetsz más márkát is itthon, én az USA-ból rendeltem). 2 évig gondolkoztam rajta, hát nem kellett volna. :)
2013. nov. 20. 13:44
köszönöm szépen a válaszokat. Méhpempőt nem szeretnék, mert inzulinrezisztenciám van. Sápy doktorról már hallottam, de nem tudtam hogy meddőséggel is foglalkozik. Mi már tudjuk, mi a gond, és lombikra fogunk menni, de szeretnék egy olyan orvost, aki felkészit rá, előtten elvégezteti a szükséges vizsgálatokat, illetve bármikor hivhatom ha kérdésem van, nem csak azt csinálja amit én mondok, kérek (az előző dokim nagyon kedves, tündér, csak épp nem ért a PCO-hoz, és mikor megtudta hogy a férjemnek nincs élő, mozgó spermiuma, akkor széttárta a kezét...)
2013. nov. 19. 20:33

Szia!

Én nagyon jó szívvel tudom ajánlani dr. Sápy Tamást! Kedves, közvetlen, lelkiismeretes orvos, sokan járnak hozzá. A meddőségire időpont kell telefonon, de ha szerintem ott megmondod, hogy kihez szeretnél, akkor ahhoz adnak. Ha nem debreceni vagyok, akkor kell beutalót is vinned. Ha segítség kell, szívesen írok! :)

2013. nov. 19. 20:31
Én is a klinika meddőségit ajánlom, onnan is Sápy Tamás dokit.
2013. nov. 19. 20:17
Keresd fel a meddőségi intézetet a klinikán, Török, Fekete, Sápy, és más orvosok rendelnek ott, tb-re intézheted, ami gondod van.
2013. nov. 19. 20:13
Szia! Én nem dokit ajánlok hanem nézz utánna a méhpempőnek. Csak ajánlani tudom, mert az ismeretségi körömben már 3 lány terhes lett mióta azt szedi. Én is elkezdtem és bízom benne, de csakis az eredeti méhpempő a jó. Sok sikert hozzá.
2013. nov. 19. 19:46
Sziasztok! Kérlek, ajánljatok nekem olyan nőgyógyászt Debrecenben, aki kifejezetten meddőséggel foglalkozik!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook