Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A páromhoz vissza akar térni a volt felesége. Hogyan viselkedjek? fórum

A páromhoz vissza akar térni a volt felesége. Hogyan viselkedjek? (beszélgetős fórum)


1 2
46. Borostyán. (válaszként erre: 45. - Problema002)
2013. nov. 25. 12:51

Tényleg sikerült elengedned? :)

Gratulálok!

Erős nő vagy...és megadtad magadnak, hogy boldog lehess.

Hidd el, nem jó másod hegedűsnek lenni....bárki miatt kerülsz abba a helyzetbe. Méltatlan.

Kívánom, hogy azzal az említett kézilabdással megtaláljátok egymásban azt, mit kerestek.

45. problema002 (válaszként erre: 42. - Ina87)
2013. nov. 24. 22:07
Néhány napja egyedül vagyok. Egyre kevesebbet gondolok rá, programokat szervezek magamnak, nem keresem.... Egyre jobban vagyok! :-)
2013. nov. 23. 12:58
Intelligensen
43. Cucicsillag (válaszként erre: 39. - Problema002)
2013. nov. 20. 23:54

Arra nem emlexem, de mar nem olvasnam vissza, hgy mennyi ideje vagytok egyutt? Es mennyi ideig volt az ex-szel.?

Amugy,ha meginog egy picit is, tenyleg nem erdemes vele foglalkozni, a mai vilagban szamtalan olyan pasi van, aki nem akar gyereket...

42. ina87
2013. nov. 20. 23:08
Enged el,nyilván soha nem volna felhötlen a kapcsolatotok,már csak a gyerekek végett sem,inkább egy fügetlen pasit válasz!
2013. nov. 20. 21:48
:-(
2013. nov. 20. 17:10
És nem azért nevezem PÁROM-nak, mert nagyon kedvelem ezt a kifejezést, hanem mert a nevét nem kívánom közzétenni, valamilyen titulust pedig kellerr neki adni. Ő nemcsak a párom, élettársam, szerelmem, udvarlóm, kedvesem, barátom, apám, szeretőm... (és itt még hosszasan sorolhatnám a szerepeit az életemben), hanem a MINDENEM!
2013. nov. 20. 17:06
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, és szeretném az összeesküvés -elméleteket gyártókat kiábrándítani. Valós sztoriról van szó, és csak dióhéjban meséltem el a történetemet. Én 29 éves nő vagyok és meddő. Ezt a profilt valóban csak azért hoztam létre, hogy megtudjam, mások kívülállóként mit tennének a helyemben. A "párom"tól, akivel a mindennapjaimat élem, nem gyűrűt, nem pénzt, nem gyereket akarok, hanem boldogságot. Mivel egy házasságon én is túl vagyok (a gyerekért folytatott sikertelen harc után elengedtem a volt férjem, hogy neki boldog családja lehessen), úgy gondoltam, ideális kapcsolat alakulhat ki a jelenlegi párommal, akinek két saját gyereke van. Ezeket az információkat fontosnak tartottam még elmondani.
38. Ditta67 (válaszként erre: 1. - Problema002)
2013. nov. 20. 13:50

Az adatlapodon férfi vagy!

Akkor ez homoszexuális kapcsolat?

Vagy ez egy olyan reged amin pasinak adod ki magad?Szerintem nézz magadba! Nincs nálad minden rendben,az biztos!

2013. nov. 20. 13:37
Miert kell egy hazas ferfi,ha van egy fuggetlen akin meg el is gondolkodtal? Foleg ha a ferfi elgondolkodik akar csak a gyerekek miatt is.Itt csak masodhegedus lehetsz!
36. Borostyán. (válaszként erre: 35. - 66429b468f)
2013. nov. 20. 12:50

:D :D :D

Azért ez se rossz:

"Hadd mutassam be a kis hölgyet, akinek udvarlok " :D :D :D

2013. nov. 20. 12:39

Így sorba: férj, vôlegény, udvarló, szeretô.

Netalán "járnak".

Finomabb árnyalat az élettárs.

A lényeg akkor is kimondatlan, de ugyanaz... kár szépíteni, maszatolni.

"Azuramatibi" :D:D

34. Borostyán. (válaszként erre: 29. - Cucicsillag)
2013. nov. 20. 12:04

A párom szóról nekem is a galambok és a zokni jut az eszembe. Irtózom ettől a szótól...de mit tegyen az a szegény nő, aki évek, akár évtizedek óta vár arra, hogy megkérjék a kezét? Vagy épp egy házasság után van és még nem jött el az esküvő ideje...30-40 év felett hülyén jön ki az, hogy a pasim, barátom. Az élettársam szót pedig jobb ki sem ejteni :D

Valóban egy nyelvújítás ráférne az ilyen kapcsolatokra :)

2013. nov. 20. 10:38

hagyd,h döntsön ő . éld a mindennapi kis életed.

amúgy ha te is kifelé keresgélsz akkor már nemsok értelme van a kacsolatotoknak.amint olvastam a vagyonon sem tudnak megegyezni.na ennél jobb indok nem is kell egy válóperelhúzásához. de a vagyonmegosztás én úgy tudom,vagy is nálnk úgy lett volna,h elválasztanak és egy külön kerestett kellet volna benyújtani.

32. 9d7efeb022 (válaszként erre: 1. - Problema002)
2013. nov. 20. 07:34

A profilod szerit férfi vagy.

Ez egy halott ügy,lépj tovább,keress magadhoz illő függetlent.

2013. nov. 20. 05:48
hagyd
2013. nov. 20. 01:07
ez a parodon mulik,s nempedig a felesegen,hogy melyiteket szeret jobban.
29. Cucicsillag (válaszként erre: 27. - 66429b468f)
2013. nov. 19. 23:41

Jaaaa, igy oke :)

Haat, az igaz, elcsepelt, de lazabb, baratsagosabb,mint az elettarsam vagy a pasim kifejezes... Kene erre vmi jo kis nyelvujitas :))

2013. nov. 19. 22:04
Tanácsot adni nem lehet csak véleményt mondani.. Viszont feltettél már magadnak egy-két hasonló kérdést? Vannak közös terveitek? Szeretne tőled gyereket a későbbiekben? És te tőle? Nem gondolod, hogy túl korán kezdet új kapcsolatot? Még a másikat se zárta le teljesen. Te tuttira biztos vagy az érzéseidben? Gyerekeket meg nem szabad indoknak használni... Ami nem megy nem kell erőtetni és ez mind a két kapcsolatra igaz. A régire is meg az újra is....
27. 66429b468f (válaszként erre: 19. - Cucicsillag)
2013. nov. 19. 21:31

Hát... más férje nem lehet a párom... ez már fél bigámia :D:D

Persze aki belemegy az osztozkodásba... nekem 8

Itt minden mondatban kétszer mindenkinek "párja" van valódi tartalom nélkül.

Alaposan elcsépelt kifejezés.

26. kisj (válaszként erre: 1. - Problema002)
2013. nov. 19. 21:28
Úgy tűnik, hogy egyikőtök sem akarja ezt a kapcsolatot.
25. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - Problema002)
2013. nov. 19. 21:04

Elég nagy probléma az hogy a jelenlegi párod gondolkodóba esett.

Már itt kirúgnám és ezzel pontot tettem a végére.

24. 2596744b0c (válaszként erre: 6. - Ef7b486c67)
2013. nov. 19. 21:02
Hogy ez mennyire igaz :D
23. 2596744b0c (válaszként erre: 1. - Problema002)
2013. nov. 19. 21:00

Szia!

Hozzá szólok, pedig nem szívesen avatkozok bele. Ennek a pasinak irányítás kell, úgy néz ki, vagy figyelem, amit így is megszerezhet. Most az a legfontosabb, hogy tartsd rajta szemed, miközben nem mutatsz szerelmet. Ha megcsalod, te fogod magad rosszabbul érezni, nem most, később. Találj ki programot, foglald le. Közben magadnak is keress érdekes elfoglaltságot, amibe bele tudsz annyira mélyedni, hogy ne ő járjon az eszedben. Vannak, kik akkor érzik a nőt tekintélyesnek, akkor néznek fel rá, ha a nő látszólag (vagy valóban) kevesebbet veszíthet, mint a férfi.

Gondolj arra, hogy nem véletlenül lett válás a vége. Aláznám, hogy a sarokba kuporodjon, érezze, milyen butus, ha újrakezdi vele. És nevess rajta, hogy úgyis ráfázik.

A végeredmény nagyban függ attól, hogy mit tartasz a leglehetségesebb kimenetelnek.

Gyerekekre hivatkozni aljas manipuláció. Ha valóban érdekelné, mi jó a gyereknek, akkor nem kezdene csatázni.

De ha neked nem ér meg ennyit, ugyanis évekig fog húzódni, akkor jobb ha váltasz, csak előtte döntsd el, milyen pasi kell neked, és abból ne engedj.

Bár ha kitalálsz egy olyan hangulatot, amiben közösen lehettek, kizárva időnként mindent, ami házon kívül van, akkor az ex lehetőségei megcsappannak.

Bünti, jutalmazás, meglepetések, újdonságok.

22. júliusi (válaszként erre: 21. - Dukan83)
2013. nov. 19. 20:33
Osztom a véleményed!
2013. nov. 19. 20:29

Saját családi példából kiindulva Te valóban csakis második (vagy ha a gyerekeket is nézzük,akkor sokadik) lehetsz ebben a "kapcsolatban".


Ha valódi szerelmet éreznél,észre se vettél volna mást,és ha Ő is irántad érezne igazi szerelmet, akkor Ő se vacilálna...


Azt se feledd,hogy a feleségéhez talán ennél is erősebb érzelmek fűzték,nem véletlenül választotta párjának élete végéig.


Ha vonzónak találná is,ezt nem árulná el Neked :(


HA mégis elválna a feleségétől,Ő akkor se tűnne el örökre,hisz közösek a gyerekeik,az anyjuk nem lehetsz,max. a fogadott nővérük...



Ezért nem fogtok szeretni,de jó olyan hapsiról tudni,aki büszkeségét félretéve helyrehozná kapcsolatát a feleségével válás helyett... Én is ezt várnám el a férjemtől,hogy foggal-körömmel ragaszkodjon a házasságunkhoz. Manapság nem divat megoldani a problémákat,inkább kilépni a problémás helyzetből...


Találj magadnak egy korban hozzádvaló egyedülálló pasit,akinek TE vagy az első,és Vele légy boldog, meg a saját,közös gyerekeitekkel!

20. globus (válaszként erre: 12. - Katinkaboszi)
2013. nov. 19. 20:20
Így nem ér :))) Ezek szerint aki bennünket választott, az rossz lóra tett? :D
19. Cucicsillag (válaszként erre: 13. - 66429b468f)
2013. nov. 19. 20:19
Meg a zokninak, de attol meg elfogadott kifejezes az emberi PARkapcsolatokra...
18. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Problema002)
2013. nov. 19. 20:17

Hmmm, annyi igaz, hgy a biztos rossz jobb,mint a bizonytalansag. Marmint HA KETseged tamad = semmi ketseg!

Ha kitudsz kacsintgatni ill.mar eljatszol a gondolattal, hgy masik manyus, akkor vmi hianyzik a mostani kapcsolatbol, nem? Annyit tok, en nem harcolgatnek, ha menni akar menjen, az a kapcsi mar egyszer bekakukkolt, nem hinnem, hgy a gyerekek osszetartanak. Aztan, ha lelep vagy ex-asszonka mellett dont, akkor tudsz lepni, tiszta lelkiismerettel, O meg majd sirhat utanad. (Pl.ez egy variacio, aztan ahany velemeny lesz, annyi lehetseges kombo)

Te vagy a szituban, neked kell ezeket a dolgokat erezni :)

17. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Problema002)
2013. nov. 19. 20:10
Ha a párod téged választ, akkor is 'csak' második lehetsz, neki is, a gyerekeknek is. Ha ráadásul a párod hozza a gyerekeit, akkor egyből lesz két gyereked, akik nem is biztos, hogy elfogadnak annyira majd a mindennapokban. Szóval ennek tetejében a párod még bizonytalan is. Na, én tuti, hogy őrá bíznám a döntést! De minél előbb! Ha annyira nem tudja mit csináljon, akkor pedig véget vetnék ennek a számodra már megalázó helyzetnek. Menjen vissza az asszonyhoz, neveljék a két már nem is kicsi gyereküket! Te pedig élvezd az életet, amíg tudod. Ki tudja? Lehet, hogy szembejön majd egy téged tényleg szerető és 100%-ban felvállaló pasi! Mert így csak egy ámítgatott szerető vagy. Bocsi, de ez az igazság.:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook