Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mondjatok tanácsokat, telekinézis tanulás fórum

Mondjatok tanácsokat, telekinézis tanulás (beszélgetős fórum)


2014. jún. 14. 20:19
Nekem sikerult, ingat a kezben fogva gondolattal iranyitani, hol jobbra hol balra, stb. de ezt kez remeges nelkul. Masik dolog ami meg sikerult, egy tu hegyere helyezett alu folia forgatasa kezzel, hozza eres nelkul.
20. ittmost (válaszként erre: 18. - Iosys)
2013. nov. 20. 06:15
Milyen átviteli közeg?
19. ittmost (válaszként erre: 11. - Fortuna79)
2013. nov. 20. 06:14

Ez édes:D :D " megtettem az első lépést,de hiába".Nem sikerült elsőre tárgyat mozgatni? :D Mért,mire számítottál?

"Hiába"?minden folyamat egy első lépéssel kezdődik,utána jön a többi kétszáz vagy kétmillió. Ha valóban iylet akarsz csinálni,először szerintem fel kell készülni arra,hogy lehet,h 2millió lépést kell megtenned hozzá.

Ha semmi perc alatt meg lehetne tanulni,akkor röpködnének körülöttünk a tárgyak,mert mindenki ezzel játszana.

Én agykontrollal működöm,azt tanfolyamon nagyon jól tanítják,és viszonylag hamar eredményes volt.Azokban a programozási folyamatokban tetten lehet érni azt az érzést,hogy mintha csak átfolynának rajtad a dolgok,és maguktól összeállnának.Én úgy képzelem,a telekinézist is iylesmi "erő" vagy mi hajtja végre.Tehát nem te,hanem általad.

18. iosys (válaszként erre: 17. - Fortuna79)
2013. nov. 19. 23:16

Segíteni. De akit nem érdekel a saját kérdése, annak nehéz. Információt gyűjteni nem úgy kell, hogy "kösz a hsz-t".

Engem például érdekelt volna, milyen átviteli közegről beszélek. Ez szerintem fontos információ annak, aki a telekinézist meg akarja érteni.


Pár hozzászólással lejjebb írták, hogy a pirokinézishez ki kell nyitni "a" csakrát. Ha nincs kinyílva minden csakrád, semmilyen kinézést se tudsz csinálni. És ahhoz, hogy kinyisd a csakráid, azok nyújtanak segítséget, amiket adtam.

Ha nem veszed észre az orrod előtt az információt, amit keresel, úgy nehezen fogsz bármit is találni.


"Istent sem látjuk, mégis hiszünk benne"

Rajta kívül még nem láttál mást.

2013. nov. 19. 21:07

Első kérdés: segíteni szeretnél vagy leckéztetni?


Nem tudom milyen kérdéseket kellene feltennem, de ha te tudod, megvárom az 1000 választ rá :)

16. iosys (válaszként erre: 15. - Fortuna79)
2013. nov. 19. 19:54
Ha a telekinézis tényleg érdekelne, feltettél volna 1000 kérdést. :)
15. Fortuna79 (válaszként erre: 14. - Iosys)
2013. nov. 19. 19:15
Köszönöm a hsz. - t :)
14. iosys
2013. nov. 19. 19:04

azvagyok.hu

youtube: mooji

Nagyon magas szintre kell jutni, hogy jogot kapj ilyesmihez. Ha mozgathat valaki tárgyakat, azt nem az agyával teszi.. valamilyen átviteli közeg van jelen. Ez logikus. Ezt a közeget valaki igazgatja. Ez is logikus. Tőle kapsz jogot, vagy nem. Szóval magasra kell jutni, ezek, amiket írtam az elején, segítenek fejlődni. Ha nagyon jól csinálod, 10 év múlva képes lehetsz telekinézisre, repülésre, anyagot is materializálhatsz. Ha kapsz hozzá jogot. :D

2013. nov. 19. 18:49
köszi a véleményed, ez is egy meglátás... de remélem nem lesz igazad :)
2013. nov. 19. 18:44
Hamarabb fogsz megtanulni balettozni, mint...
11. Fortuna79 (válaszként erre: 9. - Bed00b28ec)
2013. nov. 19. 18:28

nekem nem megy , de ma akadtam rá a fogalomra és megtettem az első lépést, de hiába... :)


Azt mondják sok tanulás és türelem...


Hinni kell :) Istent sem látjuk, mégis hiszünk benne :)

2013. nov. 19. 18:26

telekinézis... én arra használnám, hogy ha birtokában lennék a képességnek, hogy embereket mentsek meg vele... pl. baleseteknél elkerülhető lenne a tragédia, sok embert lehetne általa megmenteni...

de azzal, hogy felgyújt az ember dolgokat???

csak érdekelt volna a véleményed...

neked is szép Stét :)

9. bed00b28ec (válaszként erre: 5. - Fortuna79)
2013. nov. 19. 18:25
neked megy ?
8. Akilah (válaszként erre: 7. - Fortuna79)
2013. nov. 19. 18:23

Miért a telekinézis mire jó?Ez hülye kérdés volt.

Mentem meditálni.szép estét!

2013. nov. 19. 18:21
Arról annyit tudok, hogy hő keletkezik és kigyulladhat a tárgy, de az mire jó?
2013. nov. 19. 18:17
Engem jobban érdekel a pirokinézis.Előbb a csakrákat kell kinyitni azt olvastam róla.
5. Fortuna79 (válaszként erre: 4. - Bed00b28ec)
2013. nov. 19. 18:14
Ez azaz :)
2013. nov. 19. 18:11

Ez miez?



A tárgyak mozgatása stb?

2013. nov. 19. 18:01
Én is 10 perce próbáltam csak a "papírkerékkel", de nem sok sikerrel :(
2013. nov. 19. 17:54

Szia!

Engem érdekel a téma, de még nem gyakorlom.De tervben van.:)

2013. nov. 19. 17:43

Sziasztok. Aki gyakorolja a telekinézist, segítsen nekem, hogyan tanulható meg. Nem a videókra és más leírásra gondolok amik az interneten keringnek, hanem saját tapasztalatra. Ki mit érez...írjatok le mindent...


Lehet vitatkozni is, de kultúráltan, nem támadó jelleggel. Mindenki másban hisz, tartsátok tiszteletben a másik véleményét... Köszönöm :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook