Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Budapest XVIII. kerület és környéke fórum

Budapest XVIII. kerület és környéke (beszélgetős fórum)

8. fildus (válaszként erre: 6. - Valakivagyok1984)
2013. nov. 22. 18:23
Nah merre? Mi a szepes utcában építkezünk!
2013. nov. 19. 16:27

Koszi szepen! Igen, okosan kerdeztem... :)

Elsosorban az lett volna a cel, hogy talaljak egy nagyon jo gyermekorvost, hogy ne akkor kelljen majd keresgelni. Nalunk legalabbis mindegyik dokinak van jo vagy rossz hire, nemelyiknek elrettento, ezert felteteleztem h arrafele is igy van, csak tul sokat kerdeztem egyszerre. :)

Egyelore berelni fogunk lakast vagy kis hazat, de sajna nem sok kiado van arra. Amugy tetszik a kertvarosi resze, ott lattunk parat. Lakas is jo lenne, csak a paneltol felek (most teglaban lakunk), mert mindent athallani. Es hat jo lenne egy bolt is a kozelben.

2013. nov. 19. 14:47
Mi 18-ban lakunk Pestlőrincen és annak is egy olyan környékén,ahol csak kertes házak vannak.Gyönyörű környék.Én a nyüzsgősebb helyet szeretem,ahol sok játszótér van,sok kisgyerekes anyuka,bolt,posta,minden a közelbe.Itt boltba csak kocsival jutsz el.1 játszó van a közelbe,az is használhatatlan.Már megszoktam ezt a környéket,már kezdem megszeretni is,a repülőtér közelébe lakunk és én személyszerint imádom,hogy itt mennek el a ház felett.Ez a kedvencem a környékbe.Nem mindegy,hogy Pestimrén,vagy Pestlőrincen fogtok lakni.Teljesen más a kettő.Van a béke téri rész,az is más és van Pestimre az is teljesen más.Szóval a kérdésre akkor kapsz érdmei választ,ha tudod pontosan merre mentek.
2013. nov. 19. 06:14

Elég nehéz a kérdéseidre válaszolni, főleg azért, mert nem tudod, hogy melyik részre költöztök. A 18. kerületnek van lakótelepi, lakóparki és kertes házas része is. Szerintem jó hely, bár kicsit messze van, mármint nekem, mert minden a város másik végében van számunkra.

Aki viszont itt alakít ki magának életet, annak szuper.

4. fildus (válaszként erre: 3. - B94b39b09f)
2013. nov. 18. 21:54
A miénk pestszentimrén van, homeopátia párti az orvosunk.
3. b94b39b09f (válaszként erre: 2. - Fildus)
2013. nov. 18. 21:16

Koszi szepen!

Azt, hogy pontosan hol lesz lakas, meg nem tudjuk, csak azert kerdezek elore orvosrol, hogy tuti jo doktort valasszak majd a babamnak. Nem baj, ha picit messze van, csak ertse a dolgat.

2. fildus (válaszként erre: 1. - B94b39b09f)
2013. nov. 18. 21:04

Gyerek orvos több helyen is van, attól függ, hogy a kerület mely része. Kórház ügyileg a dél-pestihez tartozunk, gyerek kórház szempontjából pedig Heim pálhoz....


Baba.mama klub is van több helyen is...

2013. nov. 18. 21:02

Par heten belul odakoltozunk, es szeretnek kicsit informalodni, "milyen ott az elet". Legfontosabb szempont a 8 honapos kislanyommal kapcsolatos:

- ki a legjobb gyermekorvos a kornyeken?

- tudtok-e baba-mama klubot?

- van-e a kozelben korhaz?

- bevasarlo kozpont, park gondolom van arrafele.

- milyen a "hire" ennek a kornyeknek?

- lakotelep vagy kerteshazas ovezet?

Barmifele infot koszonok szepen! (Legfontosabb a gyermekorvos. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook