Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Petike gyors születése fórum

Petike gyors születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Petike gyors születése

2013. nov. 17. 19:26

Nos, nem igazán szerettük volna, hogy ha névnapozás mellett kellett vona szülinapozni.... és amúgy is 18.-ára számoltuk mi, és nagyon örültünk neki, aztán mondta a doki, hogy 19....

Az a helyzet, hogy mi anyósnál lakunk, aki nevelőszülő és most 7 gondozott gyerek van. Tavaly az egyik 6 éves fiúval kellett mennem ovigálára, mert anyóshoz jöttek, páromnak meg itthon kellett maradnia segíteni. Így elvitt aztán hazajött, majd értünk jött :D

2013. nov. 17. 01:25

gratulálok,a nagyfiuhoz!


nekem a második gyermekem meghalt,az elsővel semmi gond nem volt!


biztos szomszéd,vagy rokon az a gyerek!


azt hitték kislány lesz?

2013. nov. 16. 13:33
Én másvalamit nem értek! Ha első babád, milyen gyerekeket vittél az ovigálára?
2013. nov. 16. 11:40
Nem értek valamit: az írtad, nem örültél, hogy nov. 19-re kaptál idöpontot, mert sok az Erzsébet a családban. Mi köze van a névnapnak a szüléshez??
2013. nov. 16. 11:14
Gratulálok nektek! Jó nagy baba volt! :) Én is az első lányomat 2.óra alatt megszültem!
2013. nov. 16. 09:08
Két missed ab. után meg sem fordult a fejemben, hogy a következő két évben akár csak próbálkozni fogunk a babával, de a természet elvégezte dolgát, és a második missed ab. után a harmadik vérzésem már nem jött meg. :D

Ugrás a teljes írásra: Petike gyors születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook