Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen hatással lehet a fogamzásgátlóra az antibiotikum? fórum

Milyen hatással lehet a fogamzásgátlóra az antibiotikum? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 16. 11:30
Köszönöm a segítséget!:)
2013. nov. 16. 07:31
A tájékoztatóban benne van, amit már előttem is leírtak. Az antibiotikum hatástalaníthatja a fogamzásgátlót és ezért jöhetett meg előbb.Szerintem fejezd be a levelet és tartsd meg a szünetet,aztán folytasd.
2013. nov. 15. 17:06

Szerintem egy telefont megérne a dokidnak, hogy most folytasd-e, vagy várd ki ezt a ciklust. A tájékoztató nem ír erről semmit?

Egyszer volt ilyen nekem is, hogy abbahagytam ciklus közben, és megjött. Ezt érezte most a te szervezeted is.

7. babszibobó (válaszként erre: 5. - Vazsika24)
2013. nov. 15. 17:02
LÉnyegtelen..szedtél antibiotikumot a csökkentette a bogyó hatását, így hamarabb megjött, mert azt érezte a szervezeted, hogy nem is szeded...de fejezd be a levelet, tartsd meg a szokásos szünetet, majd folytasd és még használj kiegészítő védekezést, ha nem akarsz terhes lenni!
2013. nov. 15. 16:56
1 hétig szedtem az antib-t.
2013. nov. 15. 16:56
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy az antibiotikumot már hétfőn abbahagytam és szerdán jött meg!
4. virag32 (válaszként erre: 2. - Vazsika24)
2013. nov. 15. 16:52
Szia! A f.gátlóba "beleszólhat" az antibio, ezért is kell más módon is védekezni a szedése alatt. Semmit ne változtass meg a sf.gátlószedésben. Helyre fog állni a ciklus.
3. babszibobó (válaszként erre: 2. - Vazsika24)
2013. nov. 15. 16:52

Mivel az antibiotikum képes gyengíteni sőt semlegesíteni a fogibogyó hatását nem kizárt, ezért is van benne minden használatiban, hogy antibiotikumos kezelés mellé védekezés gyanánt más kiegészítő is szükséges, mert a bogyó ilyenkor nagy eséllyel nem tud hatni.

Tehát a ciklust is borítja.

2013. nov. 15. 16:37
Sziasztok! Múlt héten húzták ki két fogamat. Bevoltak gyulladva ezért antibiotikumot szedtem. Közben szedem a fog.gátlót, de még van 5 szem és már megjött. Ez lehet az antibiotikumtól? Szedjem tovább a fg-t? Köszi a válaszokat!
2013. nov. 15. 16:35
Fogamzásgátló vs. antibiotikum

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook