Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellbetegségek fórum

Mellbetegségek (beszélgetős fórum)


9. encimenci (válaszként erre: 8. - Gizus58)
2013. nov. 16. 23:38
Mamográfia magánrendelésre kértem időpontot de csak januárban mert külföldön dolgozom. Egyépként 29 éves vagyok.kicsit zavar ez a dolog remélem nem lesz semmi csak bebeszélem magamnak.ha nem az onkologián nem lát nak semmit akk8r nem is lehet semmi? Nem szoktam ennyire ilyen lenni de most meg vagyok ilyedve
8. gizus58 (válaszként erre: 6. - Encimenci)
2013. nov. 16. 14:36
Ha nem nyugtatott meg a vizsgálat, menj el addig onkológiai emlőszűrésre.Ha ők találnak valamit, eküldenek vagy emlő ultrahangra, vagy mammográfiára, attól függ, hány éves vagy.30 év alatt, csak nagyon indokolt esetben küldenek mammográfiára.Beutaló nem kell az onkológiára sem.
7. Bubi 54 (válaszként erre: 1. - Encimenci)
2013. nov. 15. 16:09
Mindenképpen menj el mammográfiára,ott megvizsgálnak alaposan.Nem szabad elhanyagolni,max kiderül,hogy nincs semmi baj.
6. encimenci (válaszként erre: 5. - C62e5b7d24)
2013. nov. 14. 22:05
Hát igen ...volt 7 éve egy 16 hetes elhalásos terhessegem és ő amiatt küldott el vizsgálatokra 2 féle vérvétel és hasi ultrahangra.januárban megyek az egyik vérvételre aztán megyek hozzá vissza és megmondom neki hogy azt is vizsgálja meg rendesen mert én is hogy utána olvasgattam mellrák előjele.
2013. nov. 14. 21:59

egyáltalán nem biztos, hogy az.

de mindenesetre a figyelmeztető jelek között van a mellbimbó befelé fordulása is.


a dokidnak mosolygás helyett rendesen végig kellett volna tapintania a melledet, elküldeni egy mell UH-ra és mammográfiára.

2013. nov. 14. 21:55

Szerintetek akkor mellrák lehet?de csomót nem érzek.

Vagy csak lehet nem jól tapintogatom magam?

3. ozike0501 (válaszként erre: 1. - Encimenci)
2013. nov. 14. 21:27
Keress egy másik dokit, mert ezt nem szabad hanyagolni ésegyáltalán nem vicces! :(
2013. nov. 14. 21:26

"vicces" dokid van, tele a világ fiatal mellrákos nővel:(

én kérnék beutalót mammográfiára és másik orvost is keresnék.

2013. nov. 14. 21:12
Sziasztok ha valaki tudna tanácsot adni vagyvtapasztaltokat megosztani az irjon.olyan problémám van hogy 2 hónapja a mellbimbóm befele fordul de csak segitséggel tudom előhozni.a bal mellem ilyen a jobb nem.csomot nem érzek.voltam orvosnál és mikor elmondtam neki akkor csak mosolygott es azt mondta maga csak 29 éves.nem firtattam a dolgot tovább de azota is meg gan a probléma.valakinek volt hasonló?:Köszi

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook