Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan bízzak magamban, ha mindig kudarcot vallok és már egyáltalán nem hiszek magamnak? fórum

Hogyan bízzak magamban, ha mindig kudarcot vallok és már egyáltalán nem hiszek magamnak? (beszélgetős fórum)


22. vee86
2013. nov. 16. 21:42
Rendben, köszönöm szépen!!
2013. nov. 16. 01:10

No meg mozogni muszáj.

Ha ideges vagy, akkor azzzal is le lehet vezetni.

Vagy tíz-tizenöt guggolás, és már tuti nem vagy annyira ideges!

20. Guruljka (válaszként erre: 19. - Vee86)
2013. nov. 16. 01:00

Hogy érted, hogy kevés szénhidrát???

A szénhidrát az elsődleges energiaforrás, az nem életmódváltás, ha azt csökkented. (Lehet csökkenteni, de csak diétaként, rövid időre.)

A zsiradékból legyen kevesebb, mert alapmennyiség abból is kell.

Zöldségek, gyümölcsök, bab, lense, borsó, zabpehely, búza- és zabkorpa, búzacsíra...mind szénhidrát. A jó köles és a hajdina is. Mit ennél, ha ezeket nem?

A cukor, a fehér liszt, a búzadara, ezek a nem jó, finomított dolgok. Ezeket szokás kerülni.

Ha édességet kívánsz, egyél gyümölcsöt joghurtba vagy kefirbe keverve, zabkorpával vagy pehellyel. Lehet sovány tejben is zabpelyhet főzni, arra mákot szórni egy eklvés fahéjat, rengeteg ötlet van.

Az étkezések pedig legyenek zsírszegényen késztett főzelékek, zöldséges húsételek. A köret tészta helyett legyen főtt köles vagy hajdina, de rizs is lehet. Sőt krumpli is, ha simán főzöd.

19. vee86
2013. nov. 15. 19:49
Köszönöm a sok jó tanácsot, ez ad egy kis erőt! Az életmódváltásom (vagyis tervem): semmi cukor, fehér lisztes cucc, kevés szénhidrát! Egyszer sikerült vele lefogynom, csak aztán jött egy haláleset a családban, mindent feladtam és visszahíztam mindent és most is ha egy picit i ideges vagyok nem bírok ellenállni...az édesség, ami megnyugtat! Ezen kéne változtatnom!
2013. nov. 15. 06:34
Ugorj be ide: [link] van ott ey MOTIVÁCIÓS videó, nézd meg, és cselekedj. Sok sikert.
17. Guruljka (válaszként erre: 9. - Patapucs)
2013. nov. 15. 00:02

Én is ezt kérdezem.

Én egy év alatt fogytam 20 kilót (kicsivel többet is), életmódváltással és koplalás és megvonások nélkül. Mindent eszem, amit megkívánok, de figyelem, hogy mennyit.

Én is kérdezem, mi az az életmódváltás, ami estére "elfogy"? Biztosan tudnék segíteni.

2013. nov. 14. 23:45

Átérzem, mert én is pontosan ezt csináltam.

Még most sem tartok sehol... Nem megy. Nincs akaratom...

Ráadásul nem tudom hogyan csináljam. Mert hiába iktattam ki a cukrot, a lisztet, stb. 4 kilónál tobb sose ment le. Így mindig feladtam.


Az az igazság, még nem fáj eléggé... :/


Próbáld meg kizárni kicsit a külvilág nyomását és csak magadra koncentrálni. Sok sikert.

15. Cucicsillag (válaszként erre: 14. - 408020f45e)
2013. nov. 14. 23:03

Tokre egyetertek!

Minap is volt egy forum, hgy 6 het alatt 20 kg minusz. Ezelet baromsagnak tartom, fo a fokozatossag...

Hajraaaa :)

14. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Vee86)
2013. nov. 14. 22:56
Az ember ilyenkor egy darabig a sebeit nyalogatva rettenetesen sajnálja magát, de aztán rájön, hogy tenni önmagáért csakis önmaga tud. Ezért aztán, ha kicsit megnyugodtál, tisztázd le magadban, hogy mit szeretnél elérni. A lift is emeletenként megy felfelé, nem ugrik a földszintről a hatodikra. Ezért te se tűzz ki olyan célt, ami nagy ugrás, csak olyat amit el is tudsz érni. Ha ez megvan lehet egy újabbat! A legjobb, ha fogyás terén nem kilókat célzol meg. Csak egyszerűen kezdd el és csináld a diétát és a mozgást! Aztán fog alakulni a dolog!:)
13. Boyocka (válaszként erre: 12. - Ekka)
2013. nov. 14. 22:32

Este az ember fáradt... Este jönnek az emberre a rossz gondolatok, akkor agyal az ember minden hülyeségen...És akkor tudja az ember leginkább feladni.. Bár én se támogatom, hogy mondjuk ilyenkor habzsoljon be bárki egy tálca sütit... De szerintem ez azért van mert az ember elnyom magában minden ilyet napközben, több kevesebb sikerrel, hiszen elvonja a figyelmét, a munka, suli, filmek, haverok, pasik, csajok, meg mittudom én:D De este, mikor az embernek már igen csak korog a gyomra, akkor állandóan a hűtőt nyitogatja, hiszen egész nap tudat alat ez járt a fejében... Vagyis gondolom én, hogy ez lehet az oka... Bár sose voltam falási rohamaim, csak amikor terhes voltam, és egy ültő helyembe benyomtam 1,5 kg epret:D De az meg megint más:) Szerintem okosan kell enni, és bizony, ha megszólal a vészharang napközben, akkor egy ici picit lehet bűnözni...

Én úgy voltam vele, hogy igaz azért oda figyeltem, hogy 6 után ne egyek, de amikor már két napja tombolt bennem egy érzés, hogy bizony belefalnék egy kakaóscsiguszba, akkor délelött megettem, ellenben, nálam az egyetlen diétás pont, hogy hat óra után nem ettem...

12. Ekka
2013. nov. 14. 22:01

Akarod vagy nem akarod?!

.

.

Dehogy akarod, ha igazán akarnád csinálnád!


Amúgy nem értem.. Ha már estig kibírod.. Érted? Akkor, hogy szúrhatsz így ki magaddal?!

2013. nov. 14. 21:18

Nincs elég motívációd. Ezt kellene megkeresni, aztán mindjárt negyobb sikered lenne.

Egyáltalán biztos, hogy te túlsúlyosnak érzed magad?

10. f3000dc5ef (válaszként erre: 2. - Vee86)
2013. nov. 14. 21:11

Ha estére kudarcba fullad, az baromira nem életmódváltás.


Találd meg a módszered, és kövesd azt.

Ne depis legyél!!! Legyél nagyon de nagyon mérges!!! Magadra leginkább. Célravezetőbb. Miután kidühöngted magad, akkor úgy határozd el, hogy meg is csinálod. Ne engedj meg magadnak kiskapukat!

9. patapucs (válaszként erre: 2. - Vee86)
2013. nov. 14. 20:46

Nálad mi számít életmódváltásnak?

Miket ettél napközben és mennyit? Utána mit ettél este?

2013. nov. 14. 20:45
Ha valami nem megy ne azt eroltesd folyton folyvast mert mindig kudarc fog erni. En nem veletlenul nem fogyukoraztam soha. Nalam az mindig kudarcba fulladt. Megis leadtam mar tobbet mint egy atlag ember teljes sulya. A titok annyi hogy megtalald magadban azt amiben eros vagy, es azt epitsd. En nem szeretek koplalni s bar imadom a salatakat, zoldseget gyumolcsot, de allandoan nemtudnam azokat enni es kiiktatni azokat amiket szeretek. Nemtudnam allandoan szamolni mibol mennyit egyek es mikor, de fejben eldolt hogy valtoztatok, es sikerult is. Nem akarok reklamozni de olvasd el a fogyis naplom, hatha segit:)
7. githaj (válaszként erre: 2. - Vee86)
2013. nov. 14. 20:43
Nem tudom milyen módon akarsz változtatni, de ha nem sieted el,hanem fokozatosan lassan változtatsz és minden apró változásnak fogsz orulni nem érhet kudarc.
6. megi04 (válaszként erre: 1. - Vee86)
2013. nov. 14. 20:39
Érezd jól magad túlsúlyal!:)
5. ef7b486c67 (válaszként erre: 1. - Vee86)
2013. nov. 14. 20:12
Hja..az élet nehéz kérdései..Mondjuk ha te nem,akkor más hogyan?:)
2013. nov. 14. 20:11
Senki sem tokeletes, mindenhol elofordulnak hibak. Gyere egy dietas forumba es ott tudjuk segiteni egymast.
2013. nov. 14. 19:58
Apróbb célokat tűzz ki, és lépésenként haladj.
2013. nov. 14. 19:57
Az életmódváltásom estére általában kudarcba fullad,kb már 50x elhatároztam magam és csalódnom kell saját magamnak! Mit tegyek? Már tiszta depis vagyok miatta!
2013. nov. 14. 19:55
Hogyan bízzak magamban, ha mindig kudarcot vallok és már egyáltalán nem hiszek magamnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook