Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Energiavámpírok, hogy kerülöd el őket? fórum

Energiavámpírok, hogy kerülöd el őket? (beszélgetős fórum)


2013. nov. 27. 08:53
2013. nov. 15. 14:01
sajnos a téma sokakat érint, én még úgy érzem szerencsés vagyok hogy ritka szereplője az életemnek. De ismerek oylat akinek a párja vagy az anyja szívja az életerejét. A tehetetlenség a leg rosszabb.De megfogadom a tanácsot, és zárom a körömet.
18. ea0de14294 (válaszként erre: 17. - 342402de6d)
2013. nov. 15. 13:15

Ok köszi!

A negatív embereket alapból kerülöm,viszont a közeli hozzátartozókat nem tudom szelektálni.

De hátha így sikerül távol tartani magamtól őket. :)

17. 342402de6d (válaszként erre: 16. - Ea0de14294)
2013. nov. 15. 13:12
Szelektálni kell!Az aurádba nem léphet be akárki,ez arra vonatkozik,aki igazából közeli hozzád tartozó is lehet,gyakran kell vele találkoznod,nem megoldható a távolságtartás.Sima hétköznapi emberek akik nem szimpatikusak,nem kell velük foglalkozni,aki ennyire negatív.Nekünk kell változni nem a többi embernek,mást úgy sem tudunk megváltoztatni,és nem is kell...
16. ea0de14294 (válaszként erre: 15. - 342402de6d)
2013. nov. 15. 11:56
És ezt akkor kell így csinálni mikor ilyen emberrel találkozunk?Mert ha igen akkor én egésznap ilyen pózban lehetnék. :(
15. 342402de6d (válaszként erre: 14. - 83b64481a2)
2013. nov. 15. 11:53
Az egyik legegyszerűbb módszer, hogy lezárjuk az energiakörünket. A testünkben és a testünk körül az auratérben energia áramok keringenek, ezt a keringést lezárhatjuk úgy, hogy az energiák ezen belül maradjanak, és ne lehessen átszívni őket másvalakinek az energiaterébe. Csupán ebben a pozícióba kell helyezkednünk: lábunkat keresztbe tesszük a boka magasságában, és összeérintjük a hüvelyk- és a többi ujjunkat. (Az is elegendő, ha csak a hüvelyk és a mutatóujjainkat tesszük össze.) Ezzel lezárjuk köreinket, és az energia nem fog eltávozni tőlünk...
14. 83b64481a2 (válaszként erre: 12. - 342402de6d)
2013. nov. 14. 17:04
Kösz és örülök a gyakorlati tippeknek is....
2013. nov. 14. 14:47
Kezdj el te is panaszkodni. Vagy amit sokszor én teszek, hogy nem figyelek oda. Sokszor kapom magam azok, hogy sirály hangokat hallok, tengerparton sétálok és közben hallom erősödni a beszélgetőtársam hangját:) Sokszor pont vége is a panaszáradatnak.
12. 342402de6d (válaszként erre: 1. - 83b64481a2)
2013. nov. 14. 14:47
aurát kell növeszteni :)
11. ca8f748537 (válaszként erre: 10. - Ef28dc56be)
2013. nov. 14. 14:36

Ezt most így pontosan nem tudom, hogy így csinálom-e, de mindenesetre én nem sérülök, nem gondolkozok rajtuk a beszélgetés után. Volt idő, de már nagyon rég, hogy képes voltam belebetegedni, de annak kb. 15-20 éve.

Köszönöm, amit mondtál, megfogadom! :-)

10. ef28dc56be (válaszként erre: 9. - Ca8f748537)
2013. nov. 14. 14:33

Az jó, de beszélgetés közben, (gondolatban) azt a bizonyos "energia-löketet" borítsd rájuk, közben nézz nagyon erősen nézz a szemükbe, és szinte kényszerítsd arra, hogy ő is a te szemedbe nézzen.

Perceken belül megváltozik a köztetek levő "felállás", te leszel az irányító, vagy gyorsan otthagy, akár a mondatot sem fogja, fogod tudni befejezni!

2013. nov. 14. 14:24
Én sajnos, bevonzom őket. Nem hagyom, hogy a hangulatuk áthasson, igyekszem a beszélgetés fonalát felvéve irányítani, és hárítani.
2013. nov. 14. 14:18

1. Az ilyen ember nem akar mást (tudat alatt), csak hogy valaki figyeljen már rá, valaki hallgassa már meg, valaki foglalkozzon már ővele IS. Hallgasd meg, légy vele együttérző, ha tudsz adj neki tanácsot.

Vagy megfogadja, vagy nem. Vess véget a beszélgetésnek azzal, hogy ne haragudj, én ennyit tudtam neked segíteni, mást, ennél többet tőlem ne várj! (És ezek után nyugodtan otthagyhatod)


2. Az univerzum tele van energiával, ha azt érzed, hogy belőled egy meghatározott személy felé áramlik, ömlik az energia, akkor:

- gondolatban kapcsold be a felvevő-csatornádat = lelki szemeiddel képzeld azt, hogy a te fejtetődön keresztül vastag sugárban áramlik beléd fentről az energia, szíved közepéből pedig áramlik a másik ember felé

- nyisd meg a szívedből a kifelé áramló-csapot is, és engedd, hogy ugyanolyan vastag sugárban menjen a másik felé. "Lásd", ahogyan beburkolja, átöleli azt a másikat a belőled áradó fény, szeretet, az energia!


3. Az a másik érzékelni fogja, hogy valami olyasmi történik, amit eddig még nem tapasztalt: vagy megijed mert nem tudja, most mi is van, ezért gyorsan továbbáll, vagy azért menekül el, mert azt érzi, hogy veled szemben "nincs hatalma"!


Ugyanis szeretet ellen nincs fegyver! = vagy behódol az illető és kezes-bárány lesz, vagy elmenekül, és a dolog hosszú időre megoldódott!!

2013. nov. 14. 14:13
Elképzelni nem tudom hogy éli túl valaki ha nap nap után ilyen emberrel kell tölteni az idejét. Köszönöm a szolis tippet. Lehet hülye kérdés de infralámpa nem jó???Fényterápia...
2013. nov. 14. 14:04
Igyekszem kerülni őket.
2013. nov. 14. 14:03
Kényszerközösségben egy ilyen emberrel sincs dolgom, egyéb helyzetekben meg könnyű elkerülni.
4. ea0de14294 (válaszként erre: 3. - Babeck)
2013. nov. 14. 14:03
Ugye?Én megmondtam. :)
2013. nov. 14. 14:02

Keresztbe teszem a karom és ha ülök, akkor a lábaimat is. Persze minél előbb szabadulok...


Általában van rajtam sál vagy kendő, jól beletekerem magam :) Rég találkoztam már szerencsére ilyenekkel, de ha nem jutottam napfényhez, a szoli is segített (tényleg :D)

2013. nov. 14. 13:59

Én vonzom az ilyen embereket,szóval sehogy.

A nap sokat segít túlélni Őket.

2013. nov. 14. 13:57
Van a környezetemben egy ember. Szerencsére ritkán hoz vele össze az élet, de utána mindíg napokig tart helyre rázódni.Olyan mintha leszívná az lelki aksimat.( Panaszkodik, megjegyzéseket tesz másokra, és valahogy megfagy a levegő kkörülötte) Ti mit teszetek ellenük, hogy véditek a lelki békétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook