Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Word-ben kérek segítséget fórum

Word-ben kérek segítséget (beszélgetős fórum)


2013. nov. 14. 11:41

Sziasztok!


Van egy kis problemam, amit nem tudok megoldani a Word-ben. Gondolom masnak is segithez, ugyhogy leirom.


Van tehat egy doc file-om, irasos anyag, amibe be kellett masolnom egy nagyobb cellat. Ez a cella 1 legteru (tehat egy nagy teglalap, mint itt a hoxan a Valasz mezo)es annyi sorral novelhetem, amennyivel akarom, ha entert nyomok. Viszont a szélessége nem változik, ha folyamatosan irok bele. Kb. 50 karakter irhato, holott a dokumentum szelessege ennel szelesebb, sot a cella jobb szele is tavolabb van. Ez altal automatikusan lefele terjedelmesedik a szoveg, amit nem akarok. Megprobaltam a szegelynel kinteebb huzni, de nem lehet. Ami megy is, az a kis pocok fent a margon, ami beljebb van, mint a szegely (bocs, hogy nem tudom a szaknevét). De amint elhuzom jobbra, a cellamba egy extra cella/sor furodik, igy az egyterű mezőmet hárommá alakitja.


Ez lenne most az SOS tema, nagyon koszonom, ha tudtok segiteni!


A masik pedig, hogy mivel ezt a cellat a lap legtetejere illesztettem be, a tobbi lap legfelso sorai nem egyeznek meg ennek a tetejevel. Ra tudom illeszteni manualisan, de amint vmi mas kerul bele, elcsuszik, es kezdhetem megint a szemmel mericskelest Tudom, letezik olyan funkcio, amivel nemcsak azt merem ki, hogy hol kezdodjon a lap(az iras -es ez megvan fent, lent es oldalt) hanem hogy a tobbi lapon is oda tegye -tudom, vmit elrontottam, de nem tudom mit.


KOszonom szepen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook