Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Táncos videót keresek fórum

Táncos videót keresek (beszélgetős fórum)


2013. nov. 14. 10:43
Ok, félreértettem, bocs.
2013. nov. 14. 10:00
Ja, és nem akarunk megtanulni táncolni; nyilván. De egy 1-2 perces egyszerűbb táncot bárki meg tud tanulni a maga szintjén szerintem.
3. makkmarcsi (válaszként erre: 2. - Iemma)
2013. nov. 14. 09:41
Itt csak egy kis poénról van szó :-)
2. iemma (válaszként erre: 1. - Makkmarcsi)
2013. nov. 14. 09:39
Van a csoportban olyan akinek van bármilyen táncos előképzettsége? Mert ha nincs, akkor nem ajánlom hogy videóról tanuljatok meg táncolni. Szerintem nem lehet. Inkább keressetek egy tánctanárt vagy egy képzett táncost, aki rátok szabottan tud csinálni egy koreográfiát. Persze ez csak az én véleményem. Nekem jó pár éves táncos tapasztalatom van, tanítok is, ezért az a véleményem, hogy a tánctanításhoz kell a személyes kontaktus. Sok sikert!
2013. nov. 14. 09:30
Sziasztok! Tudtok ajánlani nekem olyan videót, amiben látványos, de könnyen megtanulható tánc van? Csoportosan szeretnénk előadni. A stílus lehet disco, ír-step, bármi, csak ne legyen nehéz. Az lenne a legjobb, ha valami jó zenére menne eleve, hogy arra lehessen megtanulni, és ne kelljen zenét is keresgélni. Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook