Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csökkent mellfeszülés után vetélés jön kora terhességnél? fórum

Csökkent mellfeszülés után vetélés jön kora terhességnél? (tudásbázis kérdés)


24. Borrdi78 (válaszként erre: 22. - Picurka3)
2013. nov. 14. 21:10

De nem neztek progi szintet, csak ugy felirtak. :(

Sajnos igen tag fogalom, h vkit mindenre kivizsgalnak. :( en lombikos vagyok es vannak lanyok, akik 5 eve lombikoznak, full profi meddosegi kezeleseket kapnak, de oket sem vizsgaltak ki teljesen. :(((( en magam vettem kezbe a dolgot es jartam utana, h miket kell megnezetni.

23. AnnaTimianyukája (válaszként erre: 21. - Picurka3)
2013. nov. 14. 15:00
Akkor tehát TSH-, cukor-, véralvadásügyileg is OK vagy?
22. picurka3 (válaszként erre: 20. - Borrdi78)
2013. nov. 14. 13:15
Most 3X2 utrót írt fel hüvelyi úton! Szerintem most nincs progi hiányom, csak a két korábbi vetélés miatt írták fel!
21. picurka3 (válaszként erre: 16. - AnnaTimianyukája)
2013. nov. 14. 13:12
Igen 5 hetes vagyok, 2010-ben és 2011-ben voltak a vetéléseim, már mindent kivizsgáltak, csak az LH szintem alacsony, azért kaptam most Choragont!
20. Borrdi78 (válaszként erre: 10. - Picurka3)
2013. nov. 14. 11:49
Kiderult vslaha, h alacsony a progeszteronszinted, ezert kapod az utrot? Ha lrlkiisneretes az orvosod, nezethet hcg es progeszteronszintet a verbol es abbol tobb derul ki.... Az is lehet, h meg tobb progi kell es erre vannak mas szerek is... Hogy szeded az utrot? Szajon at, v huvelyben? Huvelyben jobban hat.
19. M0ncsa (válaszként erre: 18. - M0ncsa)
2013. nov. 14. 10:21
Jav.: *szubklinikai veteles*
18. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Picurka3)
2013. nov. 14. 10:20

Biztosat csak orvos tudna mondani ver-HCG teszttel. Egyaltalan nem biztos, hogy vetelest jelez, az alacsony ho szamomra aggasztobb jel lenne.


Ha megint elvetelsz, erdemes elmenni kivizsgalasra, mert azt szoktak mondani, hogy egy szobklinikai veteles normalis, ketto pech, harom mar statisztika.

Ettol fuggetlenul en harom egymas utani veteles utan lettem spontan terhes, az utolso utan 2 honappal. Gyerek el es virul, tegnap toltotte az 1 evet. Gyogyszert nem szedtem. Szoval meg 3 veteles sem feltetlenul jelent problemat.


Egyebkent meg csatlakozom az elottem szolokhoz, a stresszelessel artasz a legtobbet, ugyhogy nyugi (tudom, mondani konnyu).

17. angica0901 (válaszként erre: 10. - Picurka3)
2013. nov. 14. 10:19

A hő ilyenkor már nem mérvadó. Azt a hőt vedd figyelembe, amikor kinyitod a szemed, és az ágyad mellé bekészített, lerázott lázmérővel mérsz. Én is ezt csináltam: mértem, stresszeltem. Filmezz, én azt csináltam. Itt egy oldal, ahol online filmezhetsz.


[link]

16. AnnaTimianyukája (válaszként erre: 15. - Picurka3)
2013. nov. 14. 10:10

Kb. 5 hetes lehetsz, ugye?

Az előző két vetélésed mikor történt?

15. picurka3 (válaszként erre: 13. - Cucicsillag)
2013. nov. 14. 09:31
Nagyon kedvesek vagytok, félek...
2013. nov. 14. 09:16
Nem.
13. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - Picurka3)
2013. nov. 14. 09:06

Sztem ne izgulj, mert pl.nekem is csokkent. Eleinte annyira fajt, nem tudtam hasra fekudni, aztan mire nem feszult mar, addigra meg a hasam miatt :D

Boldog babavarast neked es ne stresszelj, az nem jo neked sem, a babank sem!:)

12. AnnaTimianyukája (válaszként erre: 10. - Picurka3)
2013. nov. 14. 08:33
Nagyon boldog babavárást Neked! :-)
11. Lexike
2013. nov. 14. 08:29
3 terhességen vagyok túl, sosem feszült a mellem. Nem mindenki egyforma. Ne aggodj! Nem lesz semmi baj!
10. picurka3 (válaszként erre: 8. - Ba7da9cfc0)
2013. nov. 14. 08:27
köszönöm a válaszokat, most mértem a hőm és az is alacsony, de az utrót már napok óta szedem...
9. AnnaTimianyukája (válaszként erre: 1. - Picurka3)
2013. nov. 14. 08:20

Szia, ne aggódj, a csökkent mellfeszülés korántsem jelent törvényszerűen vetélést. Könnyű mondani, tudom... én is paráztam, ha éppen kevésbé fájtak az elején, bedumáltam magamnak, hogy elhalt a terhességem, nem dolgoznsk már a hormonok és ezért. De nem. :-)

Még nyomkodtam is őket, hogy így fájnak-e...

2013. nov. 14. 07:52

Nekem nem igazán feszül a mellem. Néha kicsit érzem, hogy van valami, aztán teljesen elmúlik.

Nem törvényszerű a mellfeszülés és a hányinger sem.


Borrdi 78 javaslata jó, kellen egy alapos kivizsgálás! Vagy is mivel már babás vag, most nem kell már. De a cukros, fehérlisztes kajákat kerüld. Az utrot használd rendesen. :)

2013. nov. 14. 07:44
Tudom, hogy hiába próbálunk nyugtatni, de nyugi!!!! Nekem is éppen csak feszülgetett a mellem az elején, aztán elmaradt még az az "éppen feszülés" is. 5 hetes körül lehetsz ugye? Nemsokára hallani fogod a kis szívecskéjét, minden rendben lesz. Minden jót kívánok Nektek!!!!!!
2013. nov. 14. 07:42

A mellfeszules jon-megy, lehet, vissza se jon. Emiatt tuti nincs gond! Tudom, h nehez, de probalj lazitani! A stressz tenyleg artalmas.

Amugy tobb veteles utan a legjobb egy alapos kivizsgalas. Szervi helyzet (mehsoveny, mioma pl), hormonalis gondok: pl inzulinrezisztencia, genetikai kerdesek: veralvadas stb....

2013. nov. 14. 07:35
Nekem csak az első hetekben feszült a mellem, és abbamaradt. 31. hetes vagyok! :)
4. Ekka
2013. nov. 14. 07:34
Nem értem az összefüggést..., de nem.
2013. nov. 14. 06:55

Ne aggódj! Nekem csak egyszer kétszer feszült a mellem az elején de mérete nem vàltozott, most sem feszül már, bàr kicsit nagyobb lett, és most a 18.hétben jàrok:-)

Ne izgulj, nem lesz semmi baj. A stress àrtalmasabb! Pihenj sokat.

Sok sikert kívánok:-*

2013. nov. 14. 06:42
Sziasztok! Nagyon aggódom, 2 vetélés vagyok túl. Most egy hete a nemvárt napján erős pozitív teszt, kaptam utrogestant és nagyon elkezdett feszülni é nőni a mellem, most egy héttel később csökkent a mellfeszülés és kisebb lett a cicim...:( Szerintetek?
2013. nov. 14. 06:40
Csökkent mellfeszülés után vetélés jön kora terhességnél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook