Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Debrecenben ismer valaki sájszebészt? fórum

Debrecenben ismer valaki sájszebészt? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 14. 17:33
Köszönöm a segítséget mindenkinek! :) Ma kaptam anyukám fogorvosától egy címet!Dr.Kovács György a csapó utcán rendel állítólag arany keze van a doktor úrnak anyukám fogorvosa is hozzá fordul.Hétfőre kaptam időpontot konzultációra!Aztán majd megírom én is a tapasztalataimat!De bevallom a klinikán én is gondolkoztam!Köszi mindenkinek mégegyszer! :)
2013. nov. 14. 11:39

Pár éve engem is műtötöttek a Klinikán, én Dr Boda Róbertet ajánlom jószívvel. Nem tudom, hogy ott dolgozik-e jelenleg, de magánrendelése biztos, hogy van!

Profi szájsebész és emberileg is nagyon segítőkész!

2013. nov. 14. 07:59
Én is a klinikán voltam 5 évvel ezelőtt, egy roppant kedves doktornő, Dr. Kovalecz Gabriella végezte a műtétet. (Még az se fájt, ahogy beadta az érzéstelenítőt.) Én nem választottam, mentem, amikorra kaptam az időpontot.
2013. nov. 13. 15:01
A klinikára járok ha muszáj,nagyon kedvesek,4 bölcsesség fogamat távolítottak el,egészséges fog alól,állkapocsba nőve..Szóval megszenvedtem!!De mindenki azt hiszi h.oda nem érdemes menni!!De érdemes!Ha még egyszer problémám lenne,akkor oda mennék..
2013. nov. 13. 14:27

Szia!

Ugyan ez volt a problémám, Dr Liska Orsolyához kerültem a Klinikán, nagyon jó szívvel ajánlom, hihetetlenül jó szakember, emellett még kedves is, és semmit nem fogadott el!

Minden jót!

2013. nov. 13. 14:22
Sziasztok!Valaki tudna ajánlani Debrecenben nagyon jó Szájsebészt?!Vagy tudna véleményt mondani Dr.Joós Gyula,Dr.Szabó Zoltán vagy Dr.Becsky Áronról?!Bölcsesség fog eltávolításról lenne szó,ami benőtt az állkapcsomba?!Kihez lenne érdemes elmennem?!És várok tapasztalatokat is!Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook