Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bármelyik manna szappant használhatom hajmosásra is? fórum

Bármelyik manna szappant használhatom hajmosásra is? (tudásbázis kérdés)


6. .Liv. (válaszként erre: 4. - Babeck)
2013. nov. 13. 00:12
Igen, köszönöm! Azóta már gondoltam, hogy nekik fog kelleni írnom. :) <3
5. .Liv. (válaszként erre: 3. - Szandus19)
2013. nov. 13. 00:11
Nagyon köszönöm válaszod! Van olyan szappancsomagjuk, ami direkt ekcémára van. A nyavalyás ekcéma nekem meg a hajas fejbőrömön. Azért gondoltam azzal hajat mosni...
2013. nov. 12. 21:50

Van ez az ekcéma stop csomagjuk, szerintem ami abban van, azt használhatod (egyébként a coco-kat szokták ajánlani hajmosásra, ebben is van egy shea vajas verzió).

De ha írsz nekik, tutira segítenek!


Remélem segíteni fog!

2013. nov. 12. 21:49
Szerintem nem! Van kulon hajmosos csomaguk is, azt kene probalnod. En mar 2 eve mannazok, nagyon jo. Egy szappan nem jott be eddig, vagyis jo, de nekunk nem funkcionalt ugy ahogy kelletz volna, a 100%olivaolaj szappan. A kisfiam 28honapos, 3 honapos kora ota atopoias dermatitisze van, neki a kecsketejesek jottek be szappanok kozul, az olivastol gennyes pattanasai lettek, szerintem eldugultak a porusai. Viszont minden este manna organikus kakaovajjal kenem a boret, azota elhagytuk a szteroidos meg draga gyogyszertari kremeket is. Attertunk a mososzodara es mosodiora, esetleg azt is probald ki, nekunk sokat segitett, hogy elhagytuk a vegyszereket!
2013. nov. 12. 21:31
Sajnos szeborreás ekcémám van, és ez a szappan az utolsó reményem...
2013. nov. 12. 21:30
Bármelyik manna szappant használhatom hajmosásra is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook