Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 8 honapos kisfiam feje annyira izzad alvas kozben, hogy hatalmas vizfolt marad alatta a lepedon mindig. Normalis dolog ez? fórum

8 honapos kisfiam feje annyira izzad alvas kozben, hogy hatalmas vizfolt marad alatta a lepedon mindig. Normalis dolog ez? (tudásbázis kérdés)


15. tkgabi
2008. dec. 5. 17:27
Az én lányom 22hós,és kb. másfél éves koráig nagyon izzadt a feje,főként féléves korig.Ömlött róla a víz,ha sírt,akkor is,de alvás közben is.Valahogy kinőtte.Nyáron most is nagyon izzad,de egyébként nem.Igaz,míg én egy közepes vastagságú takarót használok,és nincs melegem,neki egy nagyon vékony takaró elég.Ja,és tavaly télen,jó hidegben sapka alatt is megizzadt a feje,most nem.
14. ipi
2008. júl. 4. 11:10

Teljesen normális. Attól is függ milyen alkat. A homeopátiás orvosunk rögtön ezzel kezdte, ránézvén, hogy szőke és kék szemű, hogy szopizás, alvás közben izzad-e. Már a langyos tej is elég neki elalvás előtt, hogy leizzadjon, aztán meg az elalvásnál ő is ugyanez: foltokat hagy. :-)

De azt tegyétek még hozzá, hogy a 30 fokban csak a téli takarójával hajlandó elaludni, aztán lecserélem tetratörölközőre... Szóval majd kinövik.

13. jnka
2008. máj. 25. 14:42
Én felnőtt fejjel izzadok ennyire alvás közben :(
2008. márc. 28. 10:25

Az én fiamnak a talpa izzad ,de ngyon ! ha bejövünk az udvarrol leveszem a cipőjét és vizes a zoknia! nem nedves ,hanem vizes !

Ez is normális! Örökölheti a büdös lábat is :)

11. DODICA
2008. márc. 27. 20:57
Van alatta gumilepedő? Ha igen, vedd ki!
2008. márc. 27. 10:36
az én lányom is izzadt, mindig vizes volt a lepedője, pár hetes korátol egészen 2 és fél éves koráig de kinőtte- én nem találtam problémának, a sogoromék lányuk is szintén izzadt, mára már nem izzad viszont a fiam lába izzad aki most 3 hós
2008. márc. 25. 07:39
Ez számomra nem túl hihető!Miért ne izzadhatna egy kisgyerek anélkül,hogy valami baja lenne.Valahogy neki is hűteni kell magát.
2008. márc. 25. 06:36
en azt halottam ,hogy akik izzadnak kicsikorban (az en lanyom is ilyen volt)most 5 eves es mar nem ...ra mondtak hogy immunerositest kell alkalmazni gyenge az szervezete!
7. dee7182d35 (válaszként erre: 6. - Kolibri)
2008. márc. 22. 21:33
Szerintem tök normális.Az én lányomat vetköztetni kell alváshoz az biztos.
2008. márc. 22. 10:18
Koszi, akkor minden baba igy csinal? En csak egy bodyban altatom, mert itt nagyon meleg van. Csak azert merult fel bennem a kerdes, mert csak alvas kozben van igy. Egyebkent nem izzad a buksija (legalabbis ennyire).
5. lufi
2008. márc. 22. 08:34
Teljesen normális dolog hogy izzad a gyerek, hisz a fején vezeti le a hőt. Szerintem lehet hogy melege van. Ne öltöztesd be annyira, kevesebb ruha vagy vékonyabb takaró. Az én fiam vékony pizsamában és takaró nélkül alszik, mert különben nagyon izzad. Az unokahúgom meg alapból nagyon izzadós, patakokban folyik róla a víz, ezt örökölte apukájától.
2008. márc. 22. 06:49
Nem lehet,hogy melege van??
2008. márc. 22. 06:46
Az én lányom 3 éves,de még most is a feje "szagán"veszem észre,ha alvás közben melege van.Nyáron 40 fokban is a feje,arca izzad.Szerintem ez normális.
2008. márc. 21. 18:55
Ez a napkozbeni alvasokra vonatkozik, meg az esti elalvasra. Beleizzad az elalvasba, utana nem izzad tovabb. Mitol van ez?
2008. márc. 21. 18:54
8 honapos kisfiam feje annyira izzad alvas kozben, hogy hatalmas vizfolt marad alatta a lepedon mindig. Normalis dolog ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook