Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ránctalanító párna... fórum

Ránctalanító párna... (beszélgetős fórum)


1 2 3
87. Emcsi36 (válaszként erre: 83. - 93d2586711)
2015. szept. 22. 14:21
Megtaláltam közben a ránctalanító melltartót is egy külföldi oldalon (LaDecolette), de nagyon drága 50 Euró és a szállítás külföldre még nem megoldott, egyedibe megoldják kb. 5000 Ft még pluszba. Én maradok inkább a magyar változatnál és megrendelem az onosi.hu-ról, onnan rendeltem a ránctalanító arcpárnát is, ott csak 11.900 és ingyenes a házhozszállítás.
86. Emcsi36 (válaszként erre: 83. - 93d2586711)
2015. szept. 22. 09:47
Szia Kriszta! Én még teljesen új fórumozó vagyok, sőt Te vagy az első hozzászólásom:) Tök véletlenül találtam a fórumra, mivel a keresőbe ütöttem be a ránctalanító párnát és így kerültem ide. Nem okoskodni akarok, de én már fél éve használom, sőt azért is kerestem rá, mert a melltartójukat is meg szeretném rendelni, csak elfelejtettem a weboldalcímüket. Szóval én csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani. Nekem nagyon bevált, kényelmes és nem tudom, hogy minek köszönhetően, de működik és nekem ez a lényeg. Era barátnőm ajánlotta nekem, ő a melltartójukat használja és agyondícsérte nekem. Nekem az arcom volt a problémás, ezért nem a melltartót rendeltem meg először. De nemsoká lesz tapasztalatom a melltartóval kapcsolatban is, majd megírom, ha érdekel, mert kicsit félek tőle, mivel nekem nem túl nagyok a melleim, míg Era barátnőmnek kb. háromszor akkora, mint az enyém és félek, hogy kicsi mellre nem lesz jó, de meglátjuk. Elvileg 30 napos pénzvisszafizetést reklámoznak, legfeljebb majd visszaküldöm, ha a kis mellre nem hat:) Én is láttam a külföldi oldalakat, amiket írtál, de ott baromi drágák és én különben is félek külföldről vásárolni. Most látom, hogy jó hosszúra sikeredett az első fórumos hozzászólásom,bocsika!
85. angelic smile (válaszként erre: 83. - 93d2586711)
2014. aug. 9. 23:32
Nekem is ez a problémám, valami nagy lóarcú nő fejéhez szabták. :D Illetve most már az is, hogy kimostam és a benne lévő töltet tropára ment. 1 hónap gari van rá, ennyit az ónosi ránctalanító párnáról. Senkinek nem ajánlom, aki pedig tud varrni, annak vétek kiadni ennyi pénzt.
84. lepke99 (válaszként erre: 1. - 93d2586711)
2014. febr. 2. 13:17
Na, megvarrtad? :) Mi a tapasztalat?
83. 93d2586711 (válaszként erre: 82. - D2d5bb5db4)
2013. nov. 25. 07:19

Egy másik topicban írtakat ide másolom.


A funkcióját tekintve igen, úgy látom bevállna. De van vele néhány probléma. Láttad, hogy nézz ki? Mindegy, belinkelem ide: [link]

Vegyük úgy, hogy a két vége két db "c" betű. A c betűk végei laposabbak, mint maga a párna, a közepe, ezért könnyen "legurul" róla az ember arca. :D És egy kicsit tovább kellene vinni a "c" betűk szárait, jobban közelítsenek egymáshoz, mert ennyi szerintem nem elég.

Ezen kívűl azt hiszem, nem jó az, ha egyforma a párna mérete, mert én pl. pici vagyok, pici arccal, de azért már bizonyára Te is láttál nagy lófejű embert... Na, mindegy, még próbálgatom, de egy biztos, használ/na a párna, nem hülyeség.


Viszont arra is rájöttem idő közben, hogy ezt nem Ők találták ki. Sőt! Több fajtája is van. Van pl. olyan, aminek a formája egy úszógumiéhoz hasonlít és középen össze van húzva. Talán az jobb megoldás.

82. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 52. - 93d2586711)
2013. nov. 24. 17:42
Engem érdekel. majd írj!De attól is függ, hány évesen használják. Lehet,egy 30-asnak használ, de 57-évesen biztos nem. Ugye? Pedig nekünk kellene csak igazán. Nem visszaállítani, mert annyira nem vészes, csak itt jó lenne megállítani.
2013. nov. 24. 12:43

Nem is hallottam róla... IBR-SYSTEM?


(Syria! Meddig tart ez a szavazás?)

80. syria (válaszként erre: 79. - 93d2586711)
2013. nov. 24. 12:23

Bizony! De nagyon megérte. :)

Sajnos, egyre több gyógyíthatatlan betegség van. :(

Ami a legelkeserítőbb, hogy gyerekek is szenvednek. Mert az, hogy egy 50-60 éves ember szervezetében felgyülemlett a sok mocsok, az valamilyen szinten érthető. De hogy sok gyerek eleve kórsággal születik? Brrr.

Köszönhetjük ezt annak a rengeteg vegyi anyagnak, ami az élelmiszereinktől kezdve a tisztítószereken át a kozmetikumokig MINDENBEN ott van.


Konkrétan leszarom az összes gyógyíthatatlan betegségemet kezdve az allergiától, a rosaceán át a pajzsmirigyig. (És a szememről még nem is beszéltem.) Amíg tünetmentes vagyok, egészségesnek érzem magamat. :) Persze folyamatosan tenni kell, hogy a tünetek ne jelentkezzenek. Van egy jó módszer: az IBR-SYSTEM. Nekem ez (is) segített sok mindenben.

79. 93d2586711 (válaszként erre: 78. - Syria)
2013. nov. 23. 10:55

Atya ég! 6 számjegyű összeg???????? És igen, ez a baj, hogy csak tünetmentes vagy. Nekünk már nem sok kell és a Fiam is remélem, tünetmentes lesz. De ehhez sajnos szteroidos kenőcsöt kell használni. Már több éve, hogy nem kentünk ilyen jellegű krémet a Gyerekre, és rengeteg félét kipróbáltunk, és itt nem csak a bőrgyógyász által felírt krémeket próbáltuk ki. Igaz, ha jól utána számolok, nekünk is bőven benne van 100 e Ft-ban.

De ami a probléma! Ha tünetmentes is lesz a Gyerek, bármikor kijöhet rajta az atópiás dermatitisz. :(((

78. syria (válaszként erre: 77. - 93d2586711)
2013. nov. 23. 10:47

Mentem is maszekhoz a rosaceámmal, mert az állami nem tudott vele mit kezdeni. Az fontos volt. Bőven 6 számjegyű összegért tünetmentessé is tett.


A körmeim piti ügy ahhoz, hogy orvoshoz futkorásszak. Marad az 5 hetenkénti manikűr, s a gondtalan élet; már ami a körmeimet illeti. :)

(Az igazi szín az 1-es naplómban látható.)

77. 93d2586711 (válaszként erre: 76. - Lepke99)
2013. nov. 23. 08:11
Azért vannak olyan orvosok, akik nem ilyenek, csak meg kell találni Őket. Tudom, ritka, mint a fehér holló, de ezért kell kérdezősködni, és a másik dolog... Lehet, nem fog Nektek tetszeni... De maszekul kell menni.
76. lepke99 (válaszként erre: 73. - 93d2586711)
2013. nov. 22. 19:25
én a modern orvoslásban, a sok antibiotikumban nem igazán hiszek, persze vannak esetek, amikor tényleg dr. kell, pl fogász, de én nem nagyon hagyatkozom rájuk, miután az egész gyógyszeripar egy nagy biznisz, így nem az az érdekük, hogy meggyógyuljon valaki, hanem, hogy minél több sz-rt szedjen be
75. 93d2586711 (válaszként erre: 74. - Syria)
2013. nov. 22. 17:12

Pedig tényleg zöldnek látszik. Mondjuk a sárga is eléggé kötött szín...

De egy a lényeg, tényleg szép. Ezt tuti nem tudom megcsinálni! :D

74. syria (válaszként erre: 72. - 93d2586711)
2013. nov. 22. 16:50
Örülök, hogy tetszik. A fénykép nem igazán jól adja vissza: nem zöld, hanem neonsárga. :)
73. 93d2586711 (válaszként erre: 71. - Lepke99)
2013. nov. 22. 06:31

Meg kell találni az orvost, aki segíthet rajtunk. Mert hidd el, hogy van. Én tuti addig mennék, amíg megnyugtató választ nem kapnék. És mentem is...


Erről mesélhetnék... Sokszor ha belenyugodtam volna a diagnózisba...

72. 93d2586711 (válaszként erre: 70. - Syria)
2013. nov. 22. 06:28
Nagyon szép! :) Én a zöld helyett mondjuk mást színt használtam volna, mert a zöld (ez a fajta színű zöld) nagyon kötött, de nagyon tetszik!!!!! :)
71. lepke99 (válaszként erre: 69. - 93d2586711)
2013. nov. 21. 23:44
na, azt az orvosoktól várhat az ember
70. syria (válaszként erre: 69. - 93d2586711)
2013. nov. 21. 21:44
Na? Szép? Extra? Mindkettő? Vagy egyik se? :D
69. 93d2586711 (válaszként erre: 68. - Syria)
2013. nov. 20. 17:44

Megvan a párna. :D 1 hét múlva színt vallok. :)


Én nem hagytam volna annyiban. Mentem volna tovább, amíg valaki értelmeset nem mond.


Nagyon kíváncsi vagyok! :) Valami szépet, extrát csináltass! :)

68. syria (válaszként erre: 67. - 93d2586711)
2013. nov. 20. 16:56

Engem gyakran félreértenek. Biztosan bennem van a hiba. :) Mert rossz szándék az nincs.


Még a műköröm előtt jártam orvosnál. A belgyógyász beutalt laborba, ott minden rendben volt. A bőrgyógyász meg széttárta a kezét; olajos pakolást javasolt, meg körömerősítő kapszulát. Ezek pont annyit használtak nekem, mint halottnak a beöntés. És hiába jártam rendszeresen manikűröshöz is, aki tényleg szakszerűen ápolta, mégis állandóan letörtek, beszakadtak, fájtak a körmeim. Úgyhogy bele kellett törődnöm: ezt kaptam, ez jutott.


Holnap (remélem) lesz új kép az adatlapomon. :)

2013. nov. 20. 07:13

Rendben. Majd mesélek. :)


Ahhaaa. Én azt hittem a körmöd miatt nem mersz kimenni. Akkor itt félreértés történt!

Sajnálom, hogy hasonló környéken élsz. :( Nálunk ilyen nincs. Az utolsó évtizedben 1 rablás volt (a vállalkozót saját munkásai rabolták ki, amikor nyaralni ment), illetve kisebb lopások, amiket nem is vagyonszerzés céljából csinált az illető, hanem poénból.


Akkor ezek szerint jártál orvosnál? Jól értem? Mikor? Nem lehet, nem jó orvosnál?


Én nem sajnálom Tőled ezt a luxust (már csak azért sem, mert nem én fizetem :D ). Azt csinálsz a pénzeddel különben is, amit szeretnél. Te keresed meg, ha az egészet magadra költöd sem szólhat senki semmit. :)


Hátast tuti nem dobok, max. irigykedni fogok! :D Valami szépet csináltass ám! :) És várom, hogy felrakd! :) Hétvégén, ha úgy hozza az időm, én is megcsinálom a körmeimet. :)

66. syria (válaszként erre: 65. - 93d2586711)
2013. nov. 19. 18:30

Várjuk! :)


Azért nem merek kimenni, mert a pesti kerületet ahol élek, csak egy kerület előzi meg a bűnözési statisztikában. Nem adok esélyt arra, hogy leüssenek a rajtam lévő százezerért. (Plusz nyaklánc, karkötő, fülbevaló.)


Az orvosokról régen lemondtam a körmöm ügyében. Egyrészt. Másrészt meg annyira megszoktam, hogy már létszükséglet. Annak idején a manikűrösöm többször sírva könyörgött, hogy legalább egy hónapot legyek meg csak a sajátommal, mert jót tenne a körmeimnek. Maximum 10 napig bírtam. Mellesleg ez az egyetlen luxus az életemben. :( De azt gondolom, ennyi nekem is jár.


Jóóóóóóóóóó! Megoldottad a kérdést. :) Holnapután esedékes a manikűr. Csak nehogy dobj egy hátast az eredménytől! :D

2013. nov. 19. 08:30

Rendben, meg fogom írni. Remélem, a hétvégén el tudom készíteni. :) Utána adok magamnak 1 hetet és megmondom, van-e ennek a párnának jövője. :)


Nem mernél kimenni az utcára 5 gyűrűvel? :O No, és miért nem. Én pl. legtöbbször így hordom. Szerintem marha jól néz ki. :) A kis ujjra viszont véleményem szerint nem való gyűrű.


Ezzel a problémáddal nem manikűröst kell felkeresni, hanem orvost Kedveském! :) Az, amit csinálsz, na az a szélmalomharc. Nem az okát szünteted meg, pedig lehet, nem ártana. :)


Rendben, amint megnő a körmöm, készítek róla képet. :)


Nem ízléstelen egyik körmöd sem. Nekem nagyon tetszenek. Én nem azt írtam, hogy az az ízléses, hanem a legízlésesebb. :) Inkább a körmeim legyenek extrémek, mint az arcomon a festék. :D Engem ilyen szempontból nem érdekel, ki mit mond, egy a lényeg! Nekem tetszen. :)

64. syria (válaszként erre: 62. - 93d2586711)
2013. nov. 18. 21:15

Nincs azzal semmi baj, ha az ember megpróbál tenni az ellen a nem kívánt dolog ellen, amiről tudja, hogy be fog következni. Csak... Itt hagyom abba.

Az elkészült párna jótékony hatásáról én is várom a beszámolót. (Többnyire hason alszom, de csak az első 6 hónapos terhességem óta. :D Igyekszek oldalon; háton soha nem ment.)


30 évvel ezelőtt jól kiröhögtek volna az orvosnál. Akkor még egyáltalán nem foglalkoztunk a vitaminokkal, mert egészséges ételeket ettünk, ami többnyire a kertben termett biogazdálkodás keretében. És nem voltak tele a polcok műkajákkal.


A polgárpukkasztás pedig marad. Azt hiszed, ki merek menni az utcára akár az általad javasolt 5 gyűrűvel is? :(

Na jó, a fotó kedvéért megpróbálom. :D

Voltam éppen eleget manikűrösnél, ő sem tudott segíteni. (Csak a megváltó porcelán.)


Várom a koppintás eredményét. De csakis a sajátodon legyen! :D


A körmeimmel kapcsolatban törekszem az "ízléstelenség"-re. Annyira, hogy sokszor az is ájuldozik, aki elköveti. Istenkém! Mindenkinek lehet heppje. :D Nekem a kényszer szülte. :( Ennél költségesebb hobbija ne legyen senkinek!

63. lepke99 (válaszként erre: 57. - Grizus)
2013. nov. 18. 12:16
persze, ha az ember csak úgy kenegeti ezeket magára, akkor nem, de ha iszik elég folyadékot, és nem csak mű kajákkal tömi magát, akkor ezek az olajok, vajak nagyon jól tudnak hatni, enélkül is működnek, csak kevésbé. Mellesleg az ember lányának nem csak saját bőréről lehet tapasztalata, Anyám pl ilyeneket használ csak és mindig fiatalabbnak nézik :) és nem csak Ő, látom embereken a hatását, akik ezeket használják. Persze vannak, akiket a kozmetikai ipar a szépen becsomagolt, tele vegyszerezett, agyon reklámozott termékei bűvölnek el.
2013. nov. 17. 11:19

Szerintem az a szélmalomharc, ha az ellen nem teszek, ami okozza az alvási ráncokat, ha bármi mással próbálkozom, és nem a kiváltó ok megszüntetésével. :)


Ezzel a köröm dologgal jártál orvosnál? Nem valamilyen vitamin- vagy ásványianyag-hiány okozza? (Polgárpukkasztás... Szerintem a kevesebb több. :) És nem mellékesen szebb is. Próbáld ki, hogy az egyik kezedre csak a gyűrűs és középső ujjra teszel gyűrűt, a másikra pedig pluszban még a mutatóujjra. :) Meglátod, mennyivel ízlésesebb lesz.)


Én még -tekintve a körmeim állagát, és azt a tényt, hogy hetente 2-3 mm-t nő- nem voltam műkörmösnél, de manikűrösnél igen. Az az egy óra, amíg a körmeimmel, a kezemmel foglalkozott maga volt a megváltás a rohanó hétköznapjaimban, pláne, hogy kézmasszírozást is kértem. :) A paraffinos kézápolást imádtam, utána nagyon szép lett a kezem. Mostanában azonban összegyűlt annyi körömlakkom és külföldről is rendeltem szép körömdíszeket fillérekért, hogy direkt jól esik, ha magamnak csinálom, kihívásnak érzem, hogy meg tudom-e csinálni. :)


Persze, hogy nem bűn, ha elkanyarodunk. :)


És nem hagyom békén a körmeidet, mert nagyon szépek. :) A francia lakkozásút le is fogom koppintani. Szerintem az a legízlésesebb. :)

61. syria (válaszként erre: 60. - 93d2586711)
2013. nov. 17. 09:45

:D :D :D


Így van. Az öregedés természetes folyamat, s ez legjobban, leghamarabb a bőrünkön látszik meg. És senkit nem vetek meg, mert megpróbál ellene valamit tenni.

Csak szélmalomharcnak tartom. Főleg a drasztikus arcplasztikákat. Hiába tesznek rendbe egy arcot (ráadásul, ha valaki elkezdi, ritkán hagyja abba), a nyakon, a kezeken, egyéb bőrfelületeken ott maradnak az idő nyomai.


Vannak dolgok, amik nem pénz kérdései. Tudod hány éven át szenvedtem, hogy legalább 1-2 milliméteresre megnőjenek a körmeim, hogy ne szakadjanak be vérzésig, ne nőjön fájdalmas bőrtüske? Ha lakkoztam őket azért törtek le, mert tönkretette az aceton, ha nem lakkoztam, akkor meg azért, mert az állaga inkább hasonlít papírhoz, mint szaruhoz. És hiába volt az ilyen-olyan olajos pakolás, körömerősítő kapszula. Megváltás volt, amikor bejött a porcelán köröm. S bizony, sokszor volt, amikor a lakkozásra már nem jutott idő, akkor hetekig nem volt kipingálva. (A gyűrűk meg vannak. :D A képeken polgárpukkasztásnak.)

Elmondhatatlanul javítana a komfortomon, ha inkább az bosszantana, hogy nem győzöm a gyorsan növő, erős körmeimet vágni, mint az, hogy a fene egye meg: megint eltelt 5 hét, mehetek a manikűröshöz.


Igazad van, nagyon elkanyarodtunk a kiírt témától. De ez szerintem nem halálos bűn; egyik gondolat hozza a másikat.

Különben is kértelek: A KÖRMEIMET HAGYD BÉKÉN! :D

60. 93d2586711 (válaszként erre: 58. - Syria)
2013. nov. 16. 11:58

[link] :D :D :D


Természetes folyamat... Nos, a bőr öregedése természetes folyamat. Az alvási ráncokat nem tartom annak. Akkor lenne természetes, ha mindenkinél előferdülne, mindenkinél egyformán kialakulna. De ez nem így van. :)


A körmeid... Én az arcomra nem költök annyit, mint Te a körmeidre. :D (Szívesen kiszámolom Veled a "bekerülési" költséget.) Ha csak egyszerűen nagyobb körmöket szeretnél, akkor nem pingáltatnád ki. (Itt most nem szeretném, ha félreértés lenne, mert mindegyik tetszik! Sőt, van amelyiket, ha megnőlnek az enyémek, ami kb. 1,5 hét, meg fogom próbálni megcsinálni. :) Azonban!!!!! Minek az a sok gyűrű a kacsóidon? :D Tehát...) Ha tagadod, ha nem, itt nem pusztán praktikussági okokból csináltatod meg a körmeidet. Pláne, hogy büszkélkedsz is velük, amit jól is teszel! :)


Egyébként pedig, ha emlékeim nem csalnak, én a topic-omban csak egy egyszerű kérdést tettem fel. Akik használják ezt a párnát, azoknak mi a véleményük róla? :)


Mivel hason alszok (Te is?), ezért van olyan reggel, amikor gyűrött arccal ébredek és bizony már nem múlik el rögtön, nem rúgja ki magát olyan gyorsan a bőröm, nekem is tennem kell érte. Az, hogy keresek erre megoldást, nem tartom olyan nagy bűnnek, hiszen én csupán amit a fentiektől kaptam azt próbálom minél jobb állapotban megőrizni. Ha ezért Te megvetsz, hát tedd! :)


Még egy megjegyzés! Majd nézz szét a gugliban, mennyi nagymama szánja el magát arra, a ráncait felvarrassa, mert szégyelli, amikor az unokája megszólja. :) Még messze, nagyon messze állok attól, hogy unokám legyen (:D), de nem szeretném, ha szikével bizgerálnák az arcomat.

És még itt mesélhetnék a Fiam véleményéről ezzel kapcsolatban és sok minden másról, de nem untatlak vele, mert érzem, amit mondok az kb. olyan lenne, mintha most a hálószobám falának mondanám. :)

59. michelle.r (válaszként erre: 58. - Syria)
2013. nov. 16. 11:23

Persze, hogy természetes folyamat, de nem feltétlenül kell az arcunkon hordani egész nap.


Egyébként nem mondasz ellent neki, ő sem a méregdrága kencéket favorizálja, hanem az arctornát, ami pont semmibe nem kerül és egy olyan párnát, ami elve nem gyűri az arcot. Mi legyen ennél természetesebb? :P


Abban viszont nagyon nem értek egyet veled, hogy akinek ráncos az arca, az sokat nevet. A legkegyetlenebb ráncok pont azok arcát barázdálják, akik mindenben a rosszat keresik, folyton morognak. Szerintem, elég 5 percig nézned egy ember arcát, hogy megismerd.

58. syria (válaszként erre: 56. - 93d2586711)
2013. nov. 16. 11:18

Kééésssz! Feladom.

Még hogy az alvási ránc nem természetes folyamat! Az alvásnál csak az evés a természetesebb folyamat. De előbb lehet „álmon” halni, mint éhen. :)


A KÖRMEIMET MEG HAGYD BÉKÉN! :D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook